stand-up Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

stand-up Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu - Bilety na stand-up

Najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze Was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie. + support

  • W czasie wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust, nosa oraz do zachowania dystansu społecznego, a przed wejściem na teren wydarzenia do dezynfekcji rąk.
  • Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
  • Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

24.08.2021, 20:00 MASKA Incognito Club
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

Recenzje Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Ogólnie występ oceniam bardzo pozytywnie, uśmiałam się i o to chodzi :) Minus za bardzo niewygodne krzesła i ich rozmieszenie na jednym poziomie. Niestety wyzsze osoby z przodu zasłaniały widok.
Genialny wieczór! Czekam na więcej humoru :)
Prawdziwy relaks i półtorej godziny śmiechu🤣 Świetny kontakt z publicznością i cudowna atmosfera. Dobrze wydane pieniądze😁
Żarty na poziomie, świetny relaks w formie zabawy
Świetny występ jeszcze nigdy tak dobrze się nie bawiłem jak w dzień występu. Śmiechom nie było końca. Będę dobrze wspominał to przeżycie/wydarzenie.
WilU 15.07.2021 10:49
Bawiłam się świetnie.
😊
Bartosz 15.07.2021 08:35
Super! Było naprawdę zabawnie. Szczerze polecam!
Krysia 14.07.2021 16:25
Było nieźle. Odstresowałam się :)
dudukasia 14.07.2021 15:59
Super , polecam
Daga 14.07.2021 13:20
Świetna osobowość sceniczna, kontakt z publicznością. Inteligetny żart, bez zbędnego przeklinania. Grzesiu jest najlepszy. Serio 😋
Agnieszka 14.07.2021 12:26
Występ genialny! Grzegorz jest niesamowity, salwy śmiechu przez ponad godzinę są tego dowodem. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, czy pójść - TAK, PÓJŚĆ!
Występ rewelacyjny. Grzegorz wymiata. Polecam każdemu kto będzie miał możliwość udziału w Stand up Grzegorza Dolniaka aby tego doświadczył. Jeden minus dla organizatorów za zamieszanie z miejscami. Kupując bilet rezerwujemy miejsce i byłem przekonany, że tak było. Okazuje się jednak, że nie. Za bałagan z miejscami wielki MINUS.
Wystąp znakomity. Po raz pierwszy miałam okazję wziąć udział w takim wydarzeniu na żywo. Grzegorz świetny jak zawsze! Jedyny minus dotyczy braku klimatyzacji. Przy całej zapełnionej sali jest to dość dokuczliwe.
POLECAM CZŁOWIEKA . FAJNY WYSTĘP
Jest najlepszy i ma ładne nazwisko na francuskiej 🤗
Syn się bawił znakomicie, ja nieco mniej - widać, że jednak w humorze różnice pokoleniowe też dają znać o sobie.
Dolniak jak zwykle świetny występ. Nowe żarty, tematy bliskie każdemu i pozwalające odnaleźć w nich wiele własnych sytuacji. Jedyna rzecz na malutki minus to nagła zmiana numerowanych miejsc na siadanie wedle uznania. Nie po to kupuję bilet miesiąc przed terminem w pierwszym rzędzie, aby ktoś inny na nim siedział. Chociaż ogólne wrażenie na wielkie plus i zapewne jeszcze nie raz będę chciała uczestniczyć w jego występie. Support również trzymał poziom.
Zdecydowanie polecam, duuuuzo dużo śmiechu 🙂
Rewelacja - gorąco polecam. Niezły "świr"
Wow. Naprawde Wow. Bardzo śmieszny program, doskonale zaprezentowany. Dla mnie na dziś top3 standuperów w PL
ekstra występ. Czuję niedosyt bo trwał zdecydowanie za krótko! :) polecam!
Śmiechów nie było końca! Pozdrawiam!
Występ rewelacyjny, uśmialiśmy się do łez 😄 Pan Grzegorz nie zawiódł nas poraz kolejny 😄 Jedyny minus, to klimat na sali, ponieważ było bardzo duszno, brakowało dobrej wentylacji powietrza...
Super występ
Świetny występ!
Uśmiałam się do łez! Świetny występ, u Grzegorza zawsze ponad godzina śmiechu gwarantowana. Polecam wszystkim!
Dobrze wydane pieniądze. :)
Występ świetny, zarówno Ewa jak i Grzegorz :) Co prawda na początku występu dzicz emocjonalna z Jeleniej Góry reagowała dość "oszczędnie", ale rozkręcili się. Polecam wszystkim. Pozdrowienia dla występujących
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up