stand-up
Katarzyna Piasecka "WINNA" - nowy program stand-up comedy

stand-up

Katarzyna Piasecka "WINNA" - nowy program stand-up comedy

Katarzyna Piasecka "WINNA" - nowy program stand-up comedy

Katarzyna Piasecka "WINNA" - nowy program stand-up comedy - Toruń - bilety na stand-up

Katarzyna Piasecka ze swoim najnowszym programem stand-up comedy „WINNA”.
Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej - bezpośredniej i bezkompromisowej formie. 

Program przeznaczony dla widzów dorosłych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Toruń

Brak wydarzeń w: Toruń


Recenzje

Mistrzyni! 😍
Zuzia 13.12.2018 22:42
Pietruszka mistrz. Kaśka to w ogóle żywy ogień na scenie. Dziękuję!
Pannaolga 13.12.2018 08:31
Się uśmiałam! :)
Achcha 09.07.2018 00:16
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

STAND-UP SHOW 2019 – The Best of – to największe komediowe wydarzenie w Polsce.

Czołówka najlepszych komików w kraju na jednej scenie i ponad 100  tysięcy widzów. 17 miast, 18 występów i trasa, która z pewnością przejdzie do historii! Wystąpią: Łukasz „Lotek” Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski, Tomasz „Boras” Borkowski i inni. Pełen skład STAND-UP SHOW 2019 ujawnimy wkrótce. Szykujcie się na ponad dwie godziny rasowego stand-upu!

Program wyłącznie dla widzów dorosłych.


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Organizatora znajdującego się na stronie: http://www.stageproduction.pl/kontakt

 KUP BILET
 KUP BILET
31.01.2019, 19:30 Atlas Arena
 KUP BILET
 KUP BILET
07.02.2019, 19:30 Hala Globus
 KUP BILET
 KUP BILET
10.02.2019, 19:30 ERGO ARENA
 KUP BILET
03.06.2019, 19:30 Orlen Arena
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Get your shit together Tyrone! Idzie ogień i pożoga, które pochłonie Twoje miasto. Przed Wami grupa ludzi, którzy nie biorą jeńców, za to uwielbiają rozbestwione tłumy. Ziomkostwo, które wychodzi na scenę zawsze musi tworzyć dobry klimat i tutaj nie ma od tej reguły wyjątku. W Waszym mieście zawitają i puszczą je z dymem:

Kacper Ruciński - najprawdziwszy, z krwi i kości złodupiec, którego meandry umysłu są nie do przebycia dla zwykłych kmiotków, także lepiej odróbcie lekcje przed występem dzieciaki. Może i nie jest najstarszy w tej ekipie, ale na pewno najbardziej doświadczony, co widać na scenie. Jego nic i nikt nie pokona

Mateusz Socha - naturszczyk i dzik, który na dokładkę całkiem nieźle wygląda. Mózg całej operacji, ogarniacz i bajarz. Jedno jest pewne - w każdej historii jaką przeżyliście w swoim życiu było za mało Matiego. Czas na więcej Matiego. Mati jak Wam wejdzie do głowy, to już nie wyjdzie. Najdziwniejsze jest to, że wcale Wam to nie będzie przeszkadzać.

Piotr Zola Szulowski - zerwany z łańcucha wilk, który rzuci Wam się do gardeł obnażając jak wygląda rodzinne życie i czego w nim brakuje. Wszyscy niby wiecie, ale nie chcecie tego do siebie dopuścić, więc on jest od tego, żebyście otworzyli oczy na to, że nie wszystko jest takie piękne. Za to jakie to wszystko jest zabawne!

Michał Kutek - trochę taki inteligencik, trochę taki dresiarz. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. Głos rozsądku i trzeźwości w tym skalanym gronie szaleńców.

Darek Gadowski - romantyk i nienawistnik, pochłonięty przez odmęty rodzinnego Koszalina nie mógł stać się nikim innym, niż jest teraz, czyli sobą. Poświęcił swoje życie, relacje, rodzinę, wszystko poświecił na to, aby być Darkiem Gadowskim, nieociosanym Kryształem, zawsze trochę zaskoczonym tym, jak daleko może sięgnąć głupota.

Tomasz Boras Borkowski - mogłoby się wydawać, że ludzie w tym wieku nie powinni już żyć, a na pewno tworzyć. Ten skurczybyk nie dość, że robi obie te rzeczy, to jeszcze w jakim stylu! Boras ma aparycję skromną, ale błysk w oku młodzieńczy, porwie Was swoimi krótkimi, całkiem jak na niego szybkimi żarcikami.

16.02.2019, 17:00 Teatr DOM
 KUP BILET
16.02.2019, 20:00 Teatr DOM
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
18.02.2019, 19:30 Klub Studio
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół.

To Kryształy, tercet komików połączony więzami alkoholu i wspólnymi poglądami na hedonizm (ogólnie: jesteśmy za), z tysiącami występów za pasem, milionami wyświetleń na Youtube i ciągłą pustką w duszach, duszach, które zamierzają wywlekać na scenę dla waszej uciechy. Występują w unikatowej formule dwóch par prowadzących i dwóch par występujących, co za cenę jednego biletu daje aż OŚMIU KOMIKÓW (wyliczenia w załączniku).

Struktura Kryształów to:
Jacek STRAMIK - Rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu, współautor książki "Łapy precz od żartów" (z Abelardem Gizą). Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją i dzbanów, którzy powinni zostać w domach.

Jasiek BORKOWSKI - Nieodrodny syn warszawskiej Ochoty, ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.

Darek GADOWSKI - Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.

Bartosz ZALEWSKI - Wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.

UWAGA: występ dla osób dorosłych.

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
08.01.2019, 20:00 Lizard King
 KUP BILET
 KUP BILET
12.01.2019, 20:00 Klub Format
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
(32)

Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
08.02.2019, 20:00 Klub Format
 KUP BILET
 KUP BILET
(93)

9  listopada 2014 ruszyliśmy  z cyklem Stand-up Hybrydy. Gospodarzem sceny jest  Katarzyna Piasecka. Raz w miesiącu zaprasza  najlepszych polskich komików i wspólnie robią rasowy wieczór stand-up comedy. Na zakończenie każdego z nich odbywa  się open mic (chętnych prosimy o napisanie wiadomości na profilu   Stand-up Hybrydy ).

Będzie odważnie, abstrakcyjnie i zabawnie. PROGRAM  TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH.

Program:
20.01.2019 - Błażej Krajewski z nowym programem, Gospodarz sceny: Katarzyna Piasecka
10.03.2019 - Grzegorz Dolniak - Flashback, Olka Szczęśniak - Zespół HAJSpergera, Gospodarz sceny: Katarzyna Piasecka
14.04.2019 - Mariusz Kałamaga - Mogłoby tak być, Wojciech Fiedorczuk - Jak upozorować własne życie, Gospodarz sceny: Katarzyna Piasecka
12.05.2019 - Jasiek Borkowski, Paulina Potocka, Gospodarz sceny: Katarzyna Piasecka
09.06.2019 - Rafał Rutkowski "Homar z Biedronki", Adam Sobaniec, Gospodarz sceny: Katarzyna Piasecka

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
Podziel się swoją opinią o stronie