stand-up
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "Bałagan na strychu"

stand-up

Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "Bałagan na strychu"

Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "Bałagan na strychu" - Bilety na stand-up

Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "Bałagan na strychu" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki")

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jak zawsze super, mega śmieszne.
Występ Lotka jak zawsze super, ale miejsce w którym się odbywał tragedia! Duszno, brak powietrza i mega gorąco. Alkohol przy bardze niedobry, ciepły i drogi. Nie polecam klubu Trops na kolejne występy.
Lotek jak zawsze doskonały! Póki był na scenie śmiechom nie było końca. Support też się dobrze spisał.
Super występ! Dużo śmiechu, polecam!
Lotek - jaki więcej komentarz potrzebny ? 
Występ Lotka super, jednak szkoda, że organizatorzy nie podali informacji w opisie wydarzenia, że występ Lotka będzie trwał niecala godzinę, a pozostały czas zajmą inni stan-uperzy. Nigdzie nie było takiej informacji. Dowiedzieliśmy się dopiero podczas występu.
Super występ. Support też mega.
Było naprawdę super, polecam każdemu!
Swietny poziom, kupa śmiechu. Miejsca mało
Świetny występ! Przednia zabawa!
Open mic - ok Support Lotka - mega Lotek - petarda Burak z pierwszego rzędu - żenada Trops - duszno, ale sympatycznie
Sam support I Lotek wystąpili świetnie. Krzesła na sali byly upchane najciasniej jak się dało, ale super występ to wynagrodzil. Sala bardzo ładna i obsługa też nie pozostawiła nic do życzenia. Polecam
występ rewelacyjny!!!! jedyny minus to brak klimatyzacji w sali - było bardzo gorąco
Sam występ super. Jedna rzecz która utrudniała oglądnie to BRAK KLIMATYZACJI W LECIE!!!!!!
Bylo zacnie;) Lotek pozamiatal na scenie ale wystep Czarka tez byl super !;)
Pierwszy słaby, drugi lepszy, trzeci super, Lotek jak zwykle ogień, kilka skeczy starych, ale i tak warto było być , dobrze wydane pieniądze , polecam 100%
Lotek rewelacyjny, trochę starych tekstów Ale tych najlepszych, sporo nowego materiału. Ostro Ale przezabawnie. Zresztą Chłopaki przed Jego występem też świetnie dały radę. Polecam.
Czysta energia - Lotek pokazał moc!
Nic dodać nic ująć. Petarda 😁
Lotek jak zawsze genialny, support przed był na dobrym poziomie. Jedyny minus to pan "Andrzej" kompletnie pijany krzyczał jakieś pierdoły z pierwszego rzędu.
Występy bomba!! Bardzo dobrze się bawiłam. Jedyna uwaga to temperatura na sali. Było potwornie gorąco i duszno. Reszta nok.
Lotek oczywiście zawsze w formie, jednak brakowało informacji, że poza Lotkiem, będzie jeszcze 3x open-mic i jeden support. Poza tym organizacja w samym TROPSIE miejsc siedzących to jakiś dramat, krzesełka niewygodne, dziurawe kanapy, ciężko jest wysiedzieć 30 minut, a co dopiero ponad 2 godziny. Nie było też nikogo, kto zdyscyplinowałby ciągle gadający tył albo pijanych ludzi z pierwszego rzędu (w innych klubach widziałam, jak obsługa po cichu dyscyplinuje lub wyprasza takie osoby).
Ogólnie poza pijanym panem w pierwszym rzędzie to dałbym takie solidne 17/10 za całe wydarzenie
Mój nick(pojawi się pod recenzją) 10.07.2019 09:05
Supporty super ale lotek trochę słabo i na siłę
Występ petarda. 🤘😜
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane