stand-up

Pan Li na Dzień Kobiet w WCK

stand-up

Pan Li na Dzień Kobiet w WCK

Pan Li na Dzień Kobiet w WCK - Bilety na stand-up

Pan Li na Dzień Kobiet w WCK

Jest jedynym w Polsce iluzjonistą kabaretowym. Z tego powodu bywa nazywany najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. To nie kto inny jak Pan Li, który swoim bezdyskusyjnym talentem spróbuje skraść serca wodzisławskiej publiczności już w Dzień Kobiet, 8 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Nazywa się Przemysław Lieske, a jego pseudonim zawodowy to Pan Li. Jest profesjonalnym iluzjonistą, artystą estradowym, komikiem i magikiem kabaretowym. Od kilkunastu lat występuje na scenie, a jego talent i sceniczne umiejętności doceniła już m.in. szeroka publika telewizyjna. W 2017 roku zdobył pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie. Jako iżulionista (pijany iluzjonista) zachwycił jurorów 8. edycji programu “Mam Talent!”. Pan Li łączy wyjątkową sztukę iluzji z gwarantującym dobrą zabawę komicznym show.

  • Widowiskowy pokaz iluzji i magiczny stand-up w jednym czeka na widzów, którzy zechcą z nami spędzić sympatyczny wieczór w Dzień Kobiet. Bilet na występ może też być trafionym prezentem - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Występ Pana Li odbędzie się 8 marca o godzinie 17:00. Bilety w cenie 50 zł (do 14 lutego), później 60 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pan Li na Dzień Kobiet w WCK

Jak dla mnie Mistrzostwo Świata ! Rewelacyjne połączenie StandUp'u i sztuczek magicznych na bardzo wysokim poziomie. Siedzieliśmy w pierwszym rzędzie i nikt z nas nie ma pojęcia jak on to robi... Zdecydowanie polecamy :)
Krzysiek i ekipa znajomych 10.03.2020 19:35
Mega fajne popołudnie. Myślę,że WCK potrzebowałby więcej reklamy.O tym wydarzeniu dowiedziałam się przypadkiem w piątek,szkoda bo Pan Przemek na prawdę pokazał klasę.
Sympatycznie spędzony czas z dużą dawką dobrego humoru.
Było bardzo wesoło. Dziękujemy!

Polecane z kategorii stand up