stand-up

Paweł Chałupka i Juliusz Sipika

stand-up

Paweł Chałupka i Juliusz Sipika

Paweł Chałupka i Juliusz Sipika - Bilety na stand-up

PAWEŁ CHAŁUPKA
Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu ;) Na scenie od 2011 r. Zdobywca 2. miejsca na Stand-up Festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central, a także na roaście Tego Typa Mesa oraz Popka.

JULIUSZ SIPIKA
Niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował na wszystkich dużych scenach w całej Polsce, a także w Comedy Central oraz na Roaście Popka.

Do zobaczenia! �

***Wydarzenie przeznaczone dla osób pełnoletnich.***

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paweł Chałupka i Juliusz Sipika

ciepło, czule, dobrodusznie, dobrotliwie, gościnnie, jowialnie, koleżeńsko, kordialnie, mile, miło, miłośnie, pięknie, po koleżeńsku, po kumplowsku, po matczynemu, po ojcowsku, po przyjacielsku, przesympatycznie, przeuroczo, przychylnie, przyjacielsko, przyjaźnie, przyjemnie, rozbrajająco, rozczulająco, słodko, sympatycznie, ujmująco, ujutno, uprzejmie, uroczo, urokliwie, urzekająco, wdzięcznie, wylewnie, z czułością, z miłością, z serdecznością, z życzliwością, zniewalająco, życzliwie, dobrze, entuzjastycznie, gorąco, łaskawie, owacyjnie, pieszczotliwie, poczciwie, troskliwie, z sympatią, milutko, po siostrzanemu, delikatnie, humanitarnie, litościwie, łagodnie, łagodniutko, miłosiernie, po chrześcijańsku, po dobremu, po dobroci, po ludzku, pobłażliwie, szlachetnie, tolerancyjnie, wielkodusznie, wspaniałomyślnie, wyrozumiale, z pobłażaniem, zacnie, opiekuńczo, po macierzyńsku, przymilnie, rzewliwie, rzewnie, tkliwie, uczuciowo, wzruszająco, łaskawym okiem, pochlebnie, pozytywnie, z dobrego serca, z dobroci serca, z wrodzoną dobrocią, ekstatycznie, euforycznie, frenetycznie, gorliwie, namiętnie, nieprzytomnie, ognisto, ogniście, płomiennie, radośnie, usilnie, z entuzjazmem, z pasją, z uniesieniem, z zapałem, zagorzale, żarliwie, bezceremonialnie, jak na kolegę przystało, jak na kumpla przystało, uczynnie, z poufałością, afirmatywnie, aprobatywnie, aprobująco, korzystnie, potakująco, przytakująco, twierdząco, z aprobatą, z uznaniem, zachęcająco, miłościwie, czarownie, czarująco, rozkosznie, rozrzewniająco, prostodusznie, amoroso, jak matka, macierzyńsko, pieczołowicie, szczebiotliwie, miękko, błogo, fajnie, ładnie, ładniutko, pogodnie, przytulnie, relaksowo, sielankowo, wygodnie, intensywnie, z ogniem, z uczuciem, z żarem, żywo, bardzo, całym sercem, mocno, najwyraźniej, od serca, prawdziwie, rzeczywiście, szczerze, wielce, wyraźnie, zdecydowanie, chętnie, z ochotą, z pocałowaniem ręki, z zachwytem, harmonijnie, jak sąsiad, jak sąsiedzi, po sąsiedzku, ckliwie, intymnie, mówić do kogoś pieszczotliwie, zdrobniale, beztrosko, wesoło, bratersko, uczciwie, blisko, poufale, w bliskich stosunkach, zażyle, rodzinnie,
To0omik 26.04.2018 17:10

Polecane z kategorii stand up