Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

stand-up

STAND-UP Aleksandra Radomska & Paulina Potocka - RZESZÓW

stand-up

STAND-UP Aleksandra Radomska & Paulina Potocka - RZESZÓW

STAND-UP Aleksandra Radomska & Paulina Potocka - RZESZÓW - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

RADOMSKA
Od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, od 2021 roku - na scenie. Debiutancka trasa standupowa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem. Po wakacyjnej przerwie powraca - z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z Tobą na dłużej Program

"ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ"
W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sakrkastycznym poczuciu humoru Oli. Masz dość prymitywnych żartów o kutasach i seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli? Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem - musisz to zobaczyć!

Paulina Potocka
Od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech". Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: STAND-UP Aleksandra Radomska & Paulina Potocka - RZESZÓW

Super występ. Mega relaks dla głowy. Na wspomnienie występu nadal się uśmiecham. Polecam
K.mona 28.11.2022 12:58
STAND-UP Aleksandra Radomska & Paulina Potocka - RZESZÓW
Rzeszów, 26.11.2022
Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii stand up