stand-up

STAND-UP | Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz | hype-art

stand-up

STAND-UP | Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz | hype-art

STAND-UP | Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz | hype-art - Bilety na stand-up

STAND-UP | Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz | hype-art - Stargard Rock House Club | Kupuj Bilety Online

Agencja artystyczno - eventowa Hype-Art / koncerty, stand-up, managementzaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

Wystąpią:

Paweł Chałupka - Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Jakub Poczęty-Błażewicz - czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

---------------------------------------------

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączności rejestracji występu w jakiejkolwike formie. Zabrania się jakiejkolwiek rejestracji zarówno video jaki i audio.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Jakub - mile zaskoczył na żywo Paweł - mistrz! godzina doskonałej zabawy. Chciałabym być na każdym jego występie. Gorąco polecam!!
Ela Kołobrzeg 27.12.2018 20:18
tak , podobało się niestety
Było super. Klimatycznie i bardzo wesoło 😂
fajna zabawa dobrze się bawiłem :)
Bolało wszystko....od śmiechu!!! 2 godziny non stop to niezła terapia na te ponure grudniowe dni. Polecam. Chłopaki dali czadu :)
Wszystko było fajnie. ""Stand - upowcy"" byli rewelacyjni :) Tylko na widowni co niektórzy nie dorośli do stand-upu ;)
Znakomity, cięty humor. Fajna, kameralna atmosfera.
Mocny stand up, przezabawni występujący. Uśmiałam się do łez 😃 znakomity kontakt z publicznością, oby częściej w Stargardzie!
Margaret 15.12.2018 08:50
Dwie godziny śmiechu :) Zajebiści !

Polecane