stand-up

Stand-Up według KMITY: Piotrek Plewa, Olek Talkowski

stand-up

Stand-Up według KMITY: Piotrek Plewa, Olek Talkowski

Stand-Up według KMITY: Piotrek Plewa, Olek Talkowski - Bilety na stand-up

Z formacji Stand-Up według KMITY wystąpi Piotrek Plewa w programie pt. "Wyznania Komika" oraz Olek Talkowski w programie pt. " Świat jest pojechany na maksa".

Piotrek Plewa – najstarszy w formacji „Stand-up według Kmity”. Najstarszy, ale na scenie: po prostu żywioł! Uwielbia rozśmieszać publikę, a publika uwielbia, kiedy jej to robi. W swoim stand-upie opowie wam o dziwnym losie komika: jak się rodzą komicy, skąd biorą pomysły, o czym marzą, no i że ich mózgi pofałdowane są jakoś inaczej… Piotrek nie będzie owijał w bawełnę! W nic nie będzie owijał. Odwrotnie – będzie rozwijał! Będzie rozwijał przed wami swoją wizję życia – trochę szaloną, trochę liryczną, trochę surrealną – ale przede wszystkim cholernie zabawną.

Olek Talkowski – jedna z pereł formacji „Stand-up według Kmity”. Młody, nadpobudliwy, zdaniem lekarzy nie do końca zdiagnozowany. W brawurowej, obficie podlanej absurdami opowieści – oprowadzi was po swojej dzielni, po swoich przygodach z babeczkami i po swoich odpalonych refleksjach o świecie. Jego zdaniem świat jest nieźle szurnięty i Olek ma na to wiele dowodów. Może nie są zbyt wiarygodne, ale na pewno zarąbiście śmieszne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Piotrków Trybunalski

Recenzje i opinie: Stand-Up według KMITY: Piotrek Plewa, Olek Talkowski

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up