stand-up

Stand-up: Damian Skóra + Tomek Machnicki

stand-up

Stand-up: Damian Skóra + Tomek Machnicki

Stand-up: Damian Skóra + Tomek Machnicki - Bilety na stand-up

Stand-up: Damian Skóra + Tomek Machnicki - Brzesko Restauracja RZYM | Kupuj Bilety Online

"Kawa z wody po kiełbasach" to drugi program Damiana Skóry, z którym jeździ od maja po kraju aby przedstawiać go w różnego rodzaju jednostkach podziału terytorialnego. Program odrobaczony, zaszczepiony i przyuczony do mieszkania z ludźmi będzie prezentowany w Nowym Targu po raz pierwszy 18.01.

Czego można się w nim spodziewać? Mniej więcej dwukrotnie nastąpi napicie się wody, niezliczona ilość złapań za daszek czapki i gładzenia po brodzie oraz ulubiona część całego występu czyli odkaszlnięcie (częstotliwość uzależniona od pogody). Pomiędzy powyższymi będzie także słowo mówione, rzadziej krzyczane, bo po co jak jest mikrofon.


Słowo więcej o Damianie:

Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki".

Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Wygrał też dwukrotnie jeden festiwal nad morzem (I i II miejsce) i wystąpił też w TV nie nad morzem - można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której występował niedawneo już po raz drugi. W internecie do obejrzenia jego poprzedni materiał pt. "Co?!".

tutaj link do całego materiału na youtube: http://tinyurl.com/y2uvcxt9

tutaj link do działu z telewizorami na OLX jakby ktoś chciał zobaczyć na Comedy Central: https://www.olx.pl/elektronika/telewizory/

oraz do fanpejdża na facebooku: https://www.facebook.com/de.jak.damian/


Tego wieczoru w roli supportu zobaczymy także Tomka Machnickiego - pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie przed momentem zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP "Tylko dla dorosłych". Wszystkie konkursy które wygrał są mniej znane niż on sam. Wierzy, że to się zmieni. Zna też osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona. Od dziecka marzył o tym, żeby dzielić się z ludźmi swoim spojrzeniem na świat. Stand-up'owa scena daje ku temu świetną okazję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Brak recenzji

Polecane