stand-up

Stand-up Darek Gadowski i Tomasz Kołecki

stand-up

Stand-up Darek Gadowski i Tomasz Kołecki

Stand-up Darek Gadowski i Tomasz Kołecki - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy Was na Stand-up'owy wieczór w Białogardzie!

Na scenie wystąpi dwóch niesamowitych komików: Darek Gadowski i Tomasz Kołecki.

Darek Gadowski - szlachetna koszalińska energia, stand-up Dario G. to idealna terapia na niewygody rzeczywistości. Stand-up napędzany inwencją, trafnymi spostrzeżeniami wobec sytuacji frustrujących wzbudza zasłużone reakcje i względy nie tylko u sympatyków tej formy rozrywki.

Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian. W najnowszym programie 'Czysta przyjemność' Darek przedstawi Wam przepis na szczęście.

Tomek Kołecki - komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopii oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze Stand-upem zaczął w 2013 roku kiedy to miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze?

Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych salach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 3 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie youtube.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Białogard

Recenzje i opinie: Stand-up Darek Gadowski i Tomasz Kołecki

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up