Recenzje
Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

Recenzje

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

mega
Występ jak zawsze rewelacja. Świetna atmosfera, dobry klimat całej imprezy. Nadal będę brać udział w Stand-up, super rozrywka ,mega dawka dobrego nastroju. Można naladować baterię jak nigdzie 😊
Alicja 15.02.2019 09:10
Świetny występ, uśmiałam się do łez. Gorąco polecam
Faktycznie trochę zimno :D w Graffiti Lublin ale żarty gorące, Jasiek jak zwykle słabo :D żart, polecam Stramika, Zalewskiego, Borkowskiego, Gadowskiego w mieszanym składzie par GJ-owskich ;)
Bardzo dobrze się bawiłem. Było śmiesznie, nie wiem czy były żarty nowe bo nie znam za dobrze programu komików. Jako prowadzący i występy solowe każdy zaprezentował wysoki poziom. Moje wskazanie na Darka gadowskiego jako brylant wśród kryształów. Chciałbym zoabczyć Jaśka Borkowskiego w innej stylizacji niż śmiesznego dresika - jednak to tylko moje życzenie, zdaję sobie sprawe z jego stylu. P.s. Napiszę jednak coś co nie dotyczy artystów - było zimno i krzesła były skrajnie niewygodne (nie brałem tego pod uwagę przy ocenie - gwiazdki patrz powyżej) jenak warto o tym wspomnieć żeby organizatorzy może starali się choć troche bo artystom tego odmówić nie można.
3 komików zrobiło wieczor :) czwarty niestety chyba ani duchem ani ciałem nie była na scenie. Nawet jego koledzy wydawali się zażenowani.
Szału nie było... Chyba że względu na to, że był to ostatni występ na trasie panowie byli zmęczeni. Źle nie było ale to chyba można było lepiej
Tasyl 02.02.2019 12:22
Polecam i pozdrawiam :D
Super zabawa!!!
Występ bardzo udany ale wszystko zepsute przez organizację - chłopaki na scenie na pewno się dziwili, że nikt im braw nie bije. Tam po prostu nie było jak tego zrobić. Ścisk był tak ogromny, że wychodziłem z Hormona połamany, z bolącą szyją i plecami. Zdecydowanie za dużo krzeseł, zbyt gęsto ułożonych...
Borkowski nieźle zjarany, ale uratował całą imprezę.
trelemorele 01.02.2019 09:34
Momentami nawet śmieszne ale i tak najgłośniej śmiał się Zalew.
Gorzów przeprasza za tą hołotę! Pozdrowienia chłopaki i do zobaczenia 😘
To prawdziwa Kryształowa Noc, mózgi rozbijane przez Kryształów na drobny maczek. Mi osobiście do pełni szczęścia zabrakło p. Fiedorczuka - wówczas miałbym na jednej scenie wszystkich swoich ulubionych "mówców motywacyjnych". Ale i tak iwent na wypasie, zwłaszcza, że w cenie 4 mieliśmy aż 8 komików;P!
Świetna zabawa. Na stand-up szedłem głównie ze względu na występ Zalewskiego i Gadowskiego lecz na samym występie okazało się że Stramik i Borkowski miło zaskoczyli. Serdecznie polecam.
Mega wieczór! Uśmialiśmy się maksymalnie ;) Dziękujemy i prosimy o więcej!
Jasiek przegiął trochę pałę, był za mocno porobiony, najebany i chyba już zmęczony trasą. Bylem kiedyś na Jaśku i znam jego styl, wiem czego się spodziewać, ale bełkot i totalne wystrzelenie podczas prowadzenia stawało się już nudne. Prześpijcie się czasami przed kolejnym występem :)
Ośmiu komików w cenie dwóch? Taniej niż w Biedronce... ;)
J.A. Baczewski 27.01.2019 19:19
świetne, 2/10 ;)
jerzees 25.01.2019 15:05
Super event