stand-up
Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

stand-up

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek - Bilety na stand-up

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek - Gdańsk Scena Teatralna w Domu Technika NOT | Kupuj Bilety Online

ROBERT KORÓLCZYK – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów. 

EWA BŁACHNIO - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

TOMASZ JACHIMEK – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje

Błachnio rewelacyjna. Jej występ jest tak dopracowany, że miejscami jest to teatr jednego aktora z użyciem świateł i tła muzycznego. Bieżące wtrącenia również błyskotliwe. Gdyby stylistka Kołaczkowskiej tu zadziałała... Dziwne to połączenie bo... Reszta występujących, to nie ten i nie mój klimat. tzn fast food, sport w TV, polityka w TV. Ale komercyjnie wydaje się trafiać do większości. Ja czekałem na coś tak błyskotliwego i odważnego jak pies proboszcza Tomka.
odpowiednie osoby na swoim miejscu. popłakałam się ze śmiechu. Gorąco Polecam :)
Było okej. Aczkolwiek spodziewałam się czegoś lepszego
Dobra zabawa jest w cenie, więc warto brać udział w takich wydarzeniach. Śmiech to zdrowie - polecam.
Wiem, to mało męskie - ale się przyznam. Popłakałem się. Ze śmiechu :)
Bardzo dobra zabawa, dużo śmiechu!
Bardzo dobry występ wszystkich uczestników
Waldemar Załeski 26.09.2018 07:28
Polecam! Ubaw do łez ::
Bardzo dobrze spędzony czas. Szczególnie pierwszy występujący mocno rozbawił :)
Świetne wystąpienie! 4 ikony kabaretowe, które bardzo dobrze radzą sobie i w Stand Upie... Jeśli ktoś lubi taką formę zabawy - to polecam :)... Stand-up trzeba rozumieć ;)..
Christtina 13.04.2018 13:21
POwoli sie rozkęcali ale finalnie rozwalili system :) a T.Jachimek to ekstraklasa ;)
Świetna zabawa polecam serdecznie i będziemy wracać
było zajebiście :D
Inteligentni,pomysłowi,zabawni. Uśmiałam się po pachy..
Pośmiałam się. Nie powiem :)
ZAJEBIŚCIE
Byłam, zobaczyłam, ogromnie się ubawiłam :) ogromnie polecam!
Cała czwórka rewelacyjnie,najlepsza oczywiście Ewa
Bardzo pozytywny wieczór;) Ode mnie dyszka dla Błachnio i Korólczyka!!
Spodziewałem się więcej szczególnie od Ewy Błachnio
Trójka wykonawców na piątkę, zawiódł moje oczekiwania Tomek.
komas23 05.02.2018 17:14
Pierwsza trójka trzymała wysoki poziom. Tomek Jachimek niestety sporo odstawał od reszty. A szkoda. Mimo słabszego występu Jachimka i tak polecam :)
Radek 05.02.2018 11:18
Świetny występ! Natomiast fotele w kosmosie fatalne, bardzo nie wygodne. Trzeba coś z tym zrobić!
gość 24.03.2017 13:20
Było super. Bawiłam się wyśmienicie:) Czekam na kolejny raz...
Bardzo fajnie spędzony czas
Są świetni, swobodny, ostry humor, polecam
naprawdę udany wieczór !
Super wydarzenie, standup na poziomie. Dobre żarty ze smakiem. Polecam każdemu kto jeszcze nie miał kontaktu z tą formą żartu :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia