stand-up
Stand-up Nowe Rozdanie

stand-up

Stand-up Nowe Rozdanie

Stand-up Nowe Rozdanie - Bilety na stand-up

Stand-up Nowe Rozdanie - Bydgoszcz Kinoteatr Adria | Bilety na stand-up

Get your shit together Tyrone! Idzie ogień i pożoga, które pochłonie Twoje miasto. Przed Wami grupa ludzi, którzy nie biorą jeńców, za to uwielbiają rozbestwione tłumy. Ziomkostwo, które wychodzi na scenę zawsze musi tworzyć dobry klimat i tutaj nie ma od tej reguły wyjątku. W Waszym mieście zawitają i puszczą je z dymem:

Kacper Ruciński - najprawdziwszy, z krwi i kości złodupiec, którego meandry umysłu są nie do przebycia dla zwykłych kmiotków, także lepiej odróbcie lekcje przed występem dzieciaki. Może i nie jest najstarszy w tej ekipie, ale na pewno najbardziej doświadczony, co widać na scenie. Jego nic i nikt nie pokona

Mateusz Socha - naturszczyk i dzik, który na dokładkę całkiem nieźle wygląda. Mózg całej operacji, ogarniacz i bajarz. Jedno jest pewne - w każdej historii jaką przeżyliście w swoim życiu było za mało Matiego. Czas na więcej Matiego. Mati jak Wam wejdzie do głowy, to już nie wyjdzie. Najdziwniejsze jest to, że wcale Wam to nie będzie przeszkadzać.

Piotr Zola Szulowski - zerwany z łańcucha wilk, który rzuci Wam się do gardeł obnażając jak wygląda rodzinne życie i czego w nim brakuje. Wszyscy niby wiecie, ale nie chcecie tego do siebie dopuścić, więc on jest od tego, żebyście otworzyli oczy na to, że nie wszystko jest takie piękne. Za to jakie to wszystko jest zabawne!

Michał Kutek - trochę taki inteligencik, trochę taki dresiarz. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. Głos rozsądku i trzeźwości w tym skalanym gronie szaleńców.

Darek Gadowski - romantyk i nienawistnik, pochłonięty przez odmęty rodzinnego Koszalina nie mógł stać się nikim innym, niż jest teraz, czyli sobą. Poświęcił swoje życie, relacje, rodzinę, wszystko poświecił na to, aby być Darkiem Gadowskim, nieociosanym Kryształem, zawsze trochę zaskoczonym tym, jak daleko może sięgnąć głupota.

Tomasz Boras Borkowski - mogłoby się wydawać, że ludzie w tym wieku nie powinni już żyć, a na pewno tworzyć. Ten skurczybyk nie dość, że robi obie te rzeczy, to jeszcze w jakim stylu! Boras ma aparycję skromną, ale błysk w oku młodzieńczy, porwie Was swoimi krótkimi, całkiem jak na niego szybkimi żarcikami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Program bardzo ciekawy, wiele powodów do uśmiechu, tylko sala mała i przy pełnej widowni - a taka była! bardzo duszno i ciasno. Stand - up polecam!!! program nowy i bardzo śmieszny.
Fantastyczna zabawa! Polecam!
Byliśmy zachwyceni.Ani przez chwilę nie było nudnie.Panowie wymietliście. Już z utęsknieniem czekamy na kolejny Wasz występ w Trójmieście.
Występ super!!!! Tego było mi trzeba po ciężkim tygodniu w pracy.
Fantastyczny występ. Pełen profesjonalizm występujących, sporo nowego materiału, 2 godziny świetnej zabawy bez zbędnych konwenansów i politycznej poprawności
Bardzo udany wieczór ze stand-up`em! Było na prawdę wesoło.
Ubawiłam się!
Super Zabawa!!! Każdy z występujących inny. Kacper klasa sama w sobie. Michał Kutek rewelacyjny, Mateusz Socha super, ale rozwalił imprezę do reszty naśladując Paczesia :-) POLECAM!!!
Dwóch typów nie pamiętam
Bardzo fajny występ, ten pierwszy rozwalił. Ostatni też calkiem spoko, tylko nie rozpoznalem, gdy mój syn występował... jest taki rozpoznawalny... Pozdro pięć set plus!
Pan Kutek 17.03.2019 08:59
Było extra! Ale brakowało do tego składu Krajewskiego i Syrka
Było super oby częściej były takie rozrywki w Tczewie
Było zabawnie i przyjemnie.
Fajnie jak zawsze 😉😉😉😉
Dziękuję za wspaniałe 2 godziny śmiechu! Wraz z Mężem bawiliśmy się rewelacyjnie! Występ Stand-upu ma jedną dużą zaletę - jest wprost i bez owijania w nawełnę, bez sztucznych ceregieli i konwenansów :-) Wspaniały Prowadzący i Artyści Stand-upu dali z siebie wszystko, aby rozbawić głodną relaksu, śmiechu i zapomnienia o rzeczywistości publikę ;-) Dziękujemy! P.S. Każdy z Występujących jest wyjątkowy i ma swój niepowtarzalny urok :-) :-) :-)
Najlepiej spędzony czas!nie mogłam przestać się śmiać.
Świetna ekipa. Kacper jak zawsze mistrz żartu sytacyjnego. Reszta bardzo wysoki poziom. System rozalił na koniec Mateusz. Polecam, dwie godziny ciagłego śmiechu.
Kolega Justyna 13.03.2019 12:54
ubaw po pachy przez 2 godziny, drugi raz na stand up-ie i nie zawiodłem się, podobnie jak i moi znajomi. Dla miłośników interakcji polecam usiąść w I rzędzie;-)))
Szczęka nas boli do dzisiaj. Częściej do Słupska zapraszamy.
Bardzo fajnie ale Darek Gadowski miał materiał IDENTYCZNY jak poprzednim razem w Słupsku.
Chłopaki dali radę !!! Było świetnie. Polecam
Było zacnie! ubaw w 100% przez dwie godziny!polecam
świetny! polecam i odliczam do następnych...
Prymitywny występ, ograniczony zasób słów opierający się w większości na wulgaryzmach. Mnie śmieszy dobry dowcip a nie ordynarność.
Agnieszka 11.03.2019 08:29
Świetna impreza , bardzo duża dawka dobrego humoru
Występ mega śmieszny. Śmiechu co nie miara.
Pierwszy raz na Stand Upie i było świetnie. Dużo śmiechu i dobre błyskotliwe teksty
WIĘCEJ
ZWIŃ