stand-up

Stand-up: Wieczór Jokera

stand-up

Stand-up: Wieczór Jokera

Stand-up: Wieczór Jokera - Bilety na stand-up

Idea, która nam przyświeca, to zapraszanie świetnych komików, ale nie wszyscy z nich mają znane nazwiska i możecie nie wiedzieć o ich istnieniu. Odkrywanie kart jest synonimem poznawania różnych stylów w stand-upie. Nie ukrywamy jednak, że w naszym cyklu również pojawią się NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNI, na których bilety zawsze rozchodzą się w jeden dzień. Cena biletu na wieczór JOKERA to zawsze 20 zł (przedsprzedaż), co znaczy, że za dwie dychy raz w msc. poznasz cały przekrój polskiej sceny stand-upowej. WARTO! - Zawsze w ostatni czwartek miesiąca :)

Twórcy projektu to Stand-up No Limits:
projekt promujący kulturę stand-up w Polsce. Działamy od 2013 roku. Naszą ideą jest organizacja wydarzeń stand-up comedy show. No Limits polega na otwartości naszych scen i tworzeniu eventów w Polsce i zagranicą, na których prezentujemy różne rodzaje komedii stand-upowej, a także przedstawiamy Ci polskich komików. Nasz projekt nie zamyka się do wybranej grupy artystów przynależnych do konkretnej agencji, ponieważ współpracujemy z wszystkimi komikami na terenie naszego kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Stand-up: Wieczór Jokera

Pojawiłem się pierwszy raz ale chyba i ostatni. Ciasno, gorąco, wszędzie śmierdzi fajkami i mało śmiesznie...prowadzący Jocker jedynie byli spoko.
Chriss 29.03.2019 09:07

Polecane z kategorii stand up