stand-up Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być

stand-up Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być

Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być - Bilety na stand-up

Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być - Koszalin Kino Kryterium | Kupuj Bilety Online

Zabawna opowieść o tych przygodach, których mi Państwo zazdroszczą. A ja się upieram, że jednak nie chcecie tam być. Oczywiście nikogo nie uda mi się przekonać; ale będę próbował.

Zanim się dotrze do Indian, trzeba najpierw płynąć blaszanym statkiem, na którym jest miejsc pięćdziesiąt, a ludzi trzystu – to jest romantyczne pierwszego dnia, ale rejs trwa tydzień. Potem przesiadasz się do pirogi i od tej chwili na kolację masz albo pieczoną anakondę, albo nic. Codziennie. To brzmi kusząco? A co robić, gdy wódz wciska ci do hamaka najbrzydszą ze swoich żon? Moim zdaniem NIE CHCECIE TAM BYĆ.

O takich rzeczach jest to przedstawienie. Pośmiejemy się wspólnie – ze mnie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Inaczej sobie wyobrażałem show, jak mówi sam prowadzący o swoich spotkaniach. Myślałam, że bedzie wiecej opowiesci o trudnościach w podróżach, że będzie coś nowego. Coś czego nie widziałem w filmach Pana Wojtka. Część żartów na niskim poziomie. Same umiejętności "czucia" publiczności i operowanie głosem, mimika itd. na bardzo wysokim poziomie. Pozostanę wierny filmom, a na tego typu spotkania pod innym tytułem raczej się nie wybiorę. Życzę wszystkim, aby "Boso przez świat" wróciło na antenę z nowymi odcinkami.
Tele-podróżnik 29.10.2019 11:41
Pan Wojciech jako podróżnik, ma ogromną wiedzę i bardzo podobało mi się gdy opowiadał o swoich doświadczeniach i przeżyciach z nimi związanych...... NIESTETY Bardzo mi się nie podobały wątki polityczne, homofobiczne, wyśmiewanie się z innych osób, nacji i z inności....itd....!!!! Wydawało mi się że podróże kształcą a obcowanie z innymi ludźmi i innymi kulturami powinno uczyć tolerancji...niestety Pan Wojciech chyba sam nie korzysta z dobrodziejstw podróży w które się udaje. Pomimo tego nie żałuje że byłam na tym przedstawieniu. Panie Wojciechu!!!!... więcej o podróżach i ludziach tam spotkanych i byłoby dużo lepiej.
Jak zwykle występ bardzo udany. Dwie godziny dobrej dawki humoru :)
Występ rewelacyjny. Polecam każdemu :)
świetny showmen.. Ciekawe wystapienie
Świetny, udany wieczór! Przekaz podany niezwykle interesująco i zabawnie, polecam!
Dobra zabawa dla całej rodziny, można zabrać dzieciaki.
Agn567 30.09.2019 06:29
Bardzo dobry występ i świetna zabawa. Jedyne co mnie zaskoczyło to, że kupiłem bilet na program NIE CHCECIE TAM BYĆ, a występ był pod tytułem MANIANA. - zupełnie inna tematyka. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo przyjemnie spędziłem czas na występie Pana Cejrowskiego
Świetny występ. Lepszy niż niejeden kabaret.
Wojtek C. jak zwykle we formie!!!
Super występ, publika bawiła się świetnie. Polecam. Dodatkowo można było kupić min. książki oraz zgarnąć autograf Pana WC.

Polecane