spektakl

Czworo do poprawki - spektakl ONLINE link do biletów powyżej ↑↑↑

spektakl

Czworo do poprawki - spektakl ONLINE link do biletów powyżej ↑↑↑

Czworo do poprawki - spektakl ONLINE link do biletów powyżej ↑↑↑ - Bilety na spektakl teatralny

Premiera online spektaklu "CZWORO DO POPRAWKI”.

Spektakle online to obecnie jedyna okazja, by pójść do teatru i spędzić czas w towarzystwie ulubionych artystów. Zapraszamy Cię do nas. Bądź jednym z gości w GARNIZONIE SZTUKI – teatrze pozytywnych emocji i nie wychodząc z domu, przenieś się z nami do pewnego nadmorskiego pensjonatu. Spotkasz tam, dzięki streamingowi live, dwie pary grane przez Katarzynę Herman, Wojciecha Wysockiego, Agnieszkę Sienkiewicz i Marcina Korcza. A wszystko to NA ŻYWO 14 lutego o godzinie 19:00.

Czy miłość może trwać całe życie?

CZWORO DO POPRAWKI to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie albo we własnym mężu. W spektaklu występuje plejada znakomitych aktorów: Katarzyna Herman, Piotr Machalica, Agnieszka Sienkiewicz/Joanna Osyda i Marcin Korcz.

Sztuka autorstwa Cezarego Harasimowicza wyreżyserowała młoda zdolna reżyserka Agnieszka Baranowska. Producentem spektaklu jest Fundacja Garnizon Sztuki.

Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania? Gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może... jak nigdy dotąd?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czworo do poprawki - spektakl ONLINE link do biletów powyżej ↑↑↑

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl