transmisje on-line

Lotek i Rutek prezentują

transmisje on-line

Lotek i Rutek prezentują

Lotek i Rutek prezentują - Bilety na transmisje online

„Lotek i Rutek prezentują” to nowy, internetowy program komediowy. Prowadzą go Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Rutkowski. W programie pokazywane są premierowe skecze i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Absurdalnie i bez cenzury.

Pomysł na program wziął się ze wspólnej pasji do żartów i nieskrępowanej wyobraźni obu komików. Pomimo doświadczenia i sukcesów, obaj twórcy nieustannie inspirują się i poszukują nowych wyzwań. Ten program to właśnie jedno z nich.

A jeżeli przeciwieństwa się przyciągają, to gospodarze programu są tego najlepszym przykładem. Wiele ich dzieli, ale łączy jedno: nieskrępowane i szalone poczucie humoru. Lotek i Rutek razem są jak mieszanka wybuchowa, która może dać zaskakujące i nieprzewidywalne efekty.
Dodatkowe informacje:
Prowadzenie: yin i yang, czyli Łukasz Lodkowski i Rafał Rutkowski
Goście: Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie – przygotuj się na niespodzianki!
Drugi odcinek: 17 lipca o godz. 20.00
Czas trwania: ok. 60 minut
Miejsce wydarzenia: W Twoim domu!
Alkohol: Dozwolony, a nawet wskazany!
UWAGA: Aby zrealizować zakupiony kod dostępu, konieczna jest dodatkowa
rejestracja na platformie streamingowej!

https://playlive.net/#/redeem-code

 1. Za pomocą tego formularza możesz zrealizować otrzymany kod lub zakupiony bilet w zewnętrznym serwisie. Dostęp zakupiony w serwisie jest już przypisany do Twojego konta! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kodów.

SPRAWDŹ DOSTĘP

 1. Bilety zakupione na wydarzenie LIVE w zewnętrznych serwisach można realizować na 3 godziny przed rozpoczęciem transmisji.

 2. Aby zrealizować kod/bilet należy się najpierw zalogować na platformie. Jeśli nie posiadasz konta, musisz dokonać rejestracji. Jeżeli jest wymagana aktywacja konta, aktywuj je wchodząc przez link wysłany na adres email podany przy rejestracji.

PRZEJDŹ DO LOGOWANIA

 1. Po poprawnym zalogowaniu się na platformie możesz zrealizować kod wpisując go w polu formularza "Zrealizuj kod" obok/poniżej tej instrukcji i naciskając przycisk ze strzałką lub klawisz enter.

 2. Jeżeli kod jest poprawny wyświetli się lista produktów, jakie możesz otrzymać. Wybierz produkt klikając go.

 3. Do Twojego konta zostanie dodany dostęp do wybranego produktu. Możesz obejrzeć materiał klikając przycisk OGLĄDAJ na stronie informacyjnej produktu lub przechodząc do listy dostępów znajdującej się w sekcji OGLĄDAJ w zakładce Konto (ikonka użytkownika w menu).

TWOJE KONTO

 1. Jeżeli nie widzisz dostępu do materiału, spróbuj odświeżyć dane klikając "Odśwież" w sekcji OGLĄDAJ lub wyloguj się i zaloguj ponownie.
  WYMAGANIA TECHNICZNE
  Do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z Internetem o przepustowości 10Mbps+.
 2. Komputery stacjonarne
  System operacyjny: zaktualizowany do najnowszej wersji Windows 10 lub macOS 10.
  Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari / Edge (chromium). Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.
 3. Urządzenia mobilne
  System operacyjny: Android 6+ lub iOS 11+.
  Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari / Edge (chromium). Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.
 4. Urządzenia smart TV
  Obecnie nie jest gwarantowany bezproblemowy odbiór na urządzeniach Smart TV. Jeśli jest to możliwe przed zakupem licencji należy dokonać odtworzenia testowego materiału na docelowym urządzeniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Lotek i Rutek prezentują

Brak recenzji