Lineup

Festiwal

Kazimiernikejszyn 2024

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal muzyczny, będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Jego naturalnym otoczeniem jest urokliwy Kazimierz Dolny, jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce, będące oazą dla artystów, skrzyżowaniem natury, pięknej architektury i tradycyjnej gościnności.

Festiwal jest równie barwny i angażujący jak jego widownia! Wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych. Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi. Przede wszystkim jednak Kazimiernikejszyn słynie ze swojej wyjątkowej publiczności, gotowej do zabawy i otwartej na autentyczną życzliwość.

Bilety

Przekarnet

17-20 lipca 2024

Karnet czterodniowy

KUP BILET

Gruby

18-20 lipca 2024

Karnet trzydniowy

KUP BILET

Kazimierski

19-20 lipca 2024

Karnet dwudniowy

KUP BILET

Dzień I

18 lipca 2024

Bilet jednodniowy

KUP BILET

Dzień II

19 lipca 2024

Bilet jednodniowy

KUP BILET

Dzień III

20 lipca 2024

Bilet jednodniowy

KUP BILET

Wideo

FAQ

 1. Wszędzie. Koncerty odbywają się w Kamieniołomach. Strefy i Przygody rozsiane są po całym mieście i okolicach.
 2. Bezspinkowe poruszanie się ułatwi Wam festiwalowa Dobra Mapa i harmonogram.
 1. Karnety na opaski można wymienić w Punkcie Informacyjnym / Kasach na Rynku lub przy wejściu do Kamieniołomów.
 2. Punkt Informacyjny / Kasy na Rynku funkcjonują:
 3. w środę – od 12:00 do 22:00

  w czwartek, piątek i sobotę – od 10:00 do 17:00

 4. Punkt Informacyjny / Kasy przy wejściu do Kamieniołomów funkcjonują:
 5. w czwartek, piątek i sobotę – od 18:00 do 24:00

 • O ile nie wyczerpią się pule będzie to można zrobić w miejscach wymienionych w punkcie 1. Dla bezspinkowego komfortu zachęcamy jednak do zakupów na biletyna.pl.
 • Tutaj staraliśmy się rozwiać wszelkie wątpliwości.
 • Ze zwierzętami można wejść na każdą ze stref festiwalowych poza strefą koncertową w Kamieniołomach oraz polami namiotowymi. Na każdej ze stref za zachowanie zwierząt odpowiedzialność ponosi właściciel.
 • Nie. Przed zameldowaniem się na polu namiotowym trzeba obowiązkowo wymienić karnet na opaskę oraz odebrać zawieszkę na namiot w Punkcie Informacyjnym / Kasach na Rynku lub przy wejściu do Kamieniołomów. Godziny ich funkcjonowania znajdziecie w punkcie 2. powyżej. Koniecznie pamiętajcie o tym, żeby nie przychodzić / nie przyjeżdżać na pole namiotowe przed dokonaniem tej wymiany.
 • Oficjalne Festiwalowe Pole Namiotowe budujemy specjalnie dla Was na czas trwania festiwalu – nie jest to pola całoroczne. Otwieramy je we środę 12 lipca 2023 r. o godzinie 12:00. Pamiętajcie jednak, że wcześniej musicie wymienić Wasze karnety na opaski oraz odebrać obowiązkowe zawieszki na namiot, bez których nie rozbijecie namiotu na polu. Opaski i zawieszki odbierzecie w Punkcie Informacyjnym na Rynku lub przy wejściu do Kamieniołomów. Patrz punkt 2. Pola namiotowe funkcjonują do niedzieli 16 lipca 2023 r. do godziny 12:00.
 • Oficjalne Pole Namiotowe Kazimiernikejszyn można kupić jedynie w opcji 3-dniowej (piątek – niedziela), 4-dniowej (czwartek – niedziela) i 5-dniowej (środa – niedziela). Jeśli potrzebujesz pola na krócej, polecamy skorzystać z innych pól namiotowych dostępnych w okolicy.
 • Niestety nie ma takiej możliwości, ale jeżeli nie możesz zostać na cały festiwal, możesz kupić karnet jednodniowy (Karnet Dobry), który uprawnia Cię do wejścia na wszystkie koncerty, które odbywają się danego dnia oraz wszystkie atrakcje odbywające się w innych strefach tego dnia.
 • Tak mogą. Dzieci do 10 roku życia włącznie wchodzą gratis, a od 11 do 15 roku życia włącznie – za 50% ceny.
 1. Tak, miejsca parkingowe znajdują się naprzeciwko Kamieniołomów przy ul. Krakowskiej oraz przed Hotelem Spichlerz. Są to parkingi improwizowane, którymi staramy się trochę zarządzić, ale nie spodziewajcie się cudów.
 2. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak pozostawienie samochodu na jednym z parkingów w centrum Kazimierza. Nie kosztują dużo, a unikniemy korków i niepotrzebnych nerwów z parkowaniem. Rezygnując z samochodu można za to przespacerować się bardzo sympatyczną ulicą Krakowską i wypić zimną Perłę między koncertami. Wszystkie parkingi, na których można zostawić samochód w centrum Kazimierza są zaznaczone na festiwalowej Dobrej Mapie oraz w festiwalowej aplikacji mobilnej.