Kraków - Imprezy i Wydarzenia

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kraków


Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich

 KUP BILET

Bilet łączony- Galeria Zdzisława Beksińskiego i Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza

 KUP BILET

Jerzy Duda-Gracz Galeria Autorska w Krakowie Kolekcja Agaty Dudy-Gracz

 KUP BILET

Marek Dyjak "Na wzgórzu rozpaczy"

 KUP BILET

Koncert duetu wokalno – instrumentalny LE DONNE

 KUP BILET

Muzyka na żywo z kolacją

 KUP BILET

SENIORALNY KLUB FILMOWY / Sekret bogini Fortuny

 KUP BILET

Najpiękniejsze Piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa Agnieszka Grochowicz

 KUP BILET

KOSZTOWNY ROMANS

 KUP BILET

W moim magicznym domu - Diana Kaczor

 KUP BILET

Wieczór poświęcony Ukrainie „Jeszcze nie zginęła dopóki biją nasze serca”

 KUP BILET

Król - Dziękuję

 KUP BILET

PAN I SŁUGA - CZYLI KTO PRAGNIE WSZYSTKIEGO, WSZYSTKO STRACIĆ MUSI

 KUP BILET

Kabaretowy misz masz i dancing

 KUP BILET

Koncert gordonowski - Gramy dla Mamy

WYPRZEDANE

Rodzinne warsztaty szycia z okazji Dnia Matki - "Torby"

 KUP BILET

Skrzaty - Teatr Figurki

 KUP BILET

U Fryzjera

 KUP BILET

Kolektyw Otwartej Kreacji REBALANCE

 KUP BILET

Psychodelic Blues

 KUP BILET

PAN I SŁUGA - CZYLI KTO PRAGNIE WSZYSTKIEGO, WSZYSTKO STRACIĆ MUSI

 KUP BILET

100 lat polskiej piosenki

 KUP BILET

Bond In Concert

 KUP BILET

Oceanarium - Teatr Figurki, spektakl dla Naj Najów

WYPRZEDANE

Bal u Królowej Kwiatów - spektakl dla dzieci / Teatr Skrzat

 KUP BILET

Oceanarium - Teatr Figurki, spektakl dla Naj Najów

WYPRZEDANE

Koncert portugalskiego artysty Eurico Silvy

 KUP BILET

Kochane Pieniążki

 KUP BILET

ŁAWECZKA

 KUP BILET

Co z wami, moi panowie?

 KUP BILET

Koncert „ Znacie to posłuchajcie” – przeboje 20-lecia znane i nieznane

 KUP BILET

Wieczór głębokiej relaksacji "Majowe Porządkowanie Myśli"

WYPRZEDANE

Stara polska piosenka

 KUP BILET

„Tosia Paluch” – Teatrzyk Muzyczny Kamyczek

 KUP BILET

Koncert " Nie ma jak u Mamy"

 KUP BILET

W moim magicznym domu - Diana Kaczor

 KUP BILETWszystkie drogi prowadzą do Krakowa. Ta dawna stolica Polski od lat tętni artystycznym życiem. Co roku przyjeżdżają tutaj artyści z całego świata, aby zaprezentować swój dorobek. Liczne wydarzenia w Krakowie sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych punktów na kulturowej mapie Polski.

Nie czekaj i odwiedź stolicę Małopolski. Nie sposób nie zakochać się w tym miejscu. Sprawdź najbliższe wydarzenia. Kraków dzisiaj zaprasza na spektakle, widowiska i koncerty. Zarezerwuj miejsce i kup bilet online na biletyna.pl.

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to bez wątpienia jedno z najmodniejszych miejsc, w którym odbywają się wydarzenia w Krakowie. Działa ono nieprzerwanie od 1983 roku i gości u siebie spragnionych kultury. Organizowane są tutaj nie tylko wystawy czy koncerty, ale także zajęcia i warsztaty artystyczne. W dorobku NCK nie brakuje również licznych festiwali takich jak Festiwal Teatrów dla Dzieci, BalletOFFFestival czy Nowohucki Festiwal Sztuki.

Co się dzieje w Krakowie? Nowohuckie Centrum Kultury zadbało o szereg atrakcji i niezapomnianych wydarzeń. Oprócz corocznych festiwali repertuar NCK obejmuje inne eventy. Pośród nich znajdą się koncerty, a także przedstawienia teatralne (“Papier, nożyce i wyspa skarbów” - Teatr Figurki, Cieniowanki - spektakl Teatru Figurki). Na jakie wydarzenie się wybierzesz?

Teatr Cabaret

Tuż nieopodal dzielnicy Kazimierz i Wawelu znajduje się urokliwe miejsce, które żyje sztuką. Mowa oczywiście o Teatrze Cabaret. Tutaj nie tylko cofniesz się w czasie, ale również usłyszysz rytmy muzyki klasycznej, brazylijskiej czy bluesowej. W repertuarze nie brakuje przedstawień kabaretowych, wieczorów tematycznych, a także spektakli.

Teatr Cabaret to miejsce, które pokochają wszyscy miłośnicy muzyki. Już teraz możesz kupić bilety na biletyna.pl na nietuzinkowe spektakle i widowiska (Z repertuaru Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Frank Sinatra, Sexapil, I love Cabaret).

TAURON Arena Kraków

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych jest TAURON Arena Kraków. Wydarzenia, które się tutaj odbywają, dotyczą nie tylko sportu. Co roku organizowane są liczne eventy, koncerty, kongresy, targi, przedstawienia czy wydarzenia biznesowe.

W najbliższym czasie TAURON Arenę Kraków odwiedzą artyści z całego świata. Oprócz niezapomnianych koncertów (Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert) nie zabraknie przedstawień, a nawet kabaretów (Polska Noc Kabaretowa). Nie może Ciebie tutaj zabraknąć.

Piwnica pod Baranami

To słynne miejsce przepełnione jest sztuką i artystycznym duchem. Piwnica pod Baranami to scena kabaretowa, o której słyszał każdy. Warto jednak zobaczyć ją na własne oczy. Została utworzona jeszcze w 1956 roku w podziemiach Pałacu pod Baranami. Od samego początku powstawały w niej liczne widowiska, krótkie formy sceniczne oraz koncerty. Wystąpili tutaj najwybitniejsi muzycy jak Ewa Demarczyk, Marek Grechuta, Zbigniew Preisner, Grzegorz Turnaua oraz wielu innych.

Co dzieje się teraz w Piwnicy pod Baranami w Krakowie? Atrakcji w tym klimatycznym miejscu nie brakuje. Repertuar pełen jest rozmaitych spektakli (U Fryzjera), a także koncertów (Klezmerzy Krakowskiego Kazimierza, Baranovski). Zdecyduj się na wybrane wydarzenie i odkryj to kultowe miejsce w Krakowie

Teatr Praska 52

Teatr Praska 52 powstał w 2014 roku i działa w strukturach Centrum Kultury Podgórza. Jego siedzibą jest zabytkowy budynek sprzed II wojny światowej, gdzie wcześniej istniał Dom Społeczny. Dzisiaj jest to miejsce, które tętni kulturą, sztuką i dobrą zabawą.

Jak wydarzenia w Krakowie to Teatr Praska 52. Nie mogło go zabraknąć na naszej stronie biletyna.pl. Od lat jest to miejsce, gdzie można zobaczyć najlepsze spektakle (Strategie Małżeńskie, Napis, Perypetie Arlekina). Teatr Praska 52 zaprasza do siebie przez cały rok!