Wydarzenia Kraków 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kraków


Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich

 KUP BILET

Jerzy Duda-Gracz Galeria Autorska w Krakowie Kolekcja Agaty Dudy-Gracz

 KUP BILET

Bilet łączony- Galeria Zdzisława Beksińskiego i Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza

 KUP BILET

„Cudowna Podróż” – spektakl mikołajowy

 KUP BILET

Koncert „ Arie pod gwiazdami ”

 KUP BILET

Zacznijmy Jeszcze Raz - Teatr Kamienica

 KUP BILET

My baby, czyli rodzinny biznes

 KUP BILET

Zacznijmy Jeszcze Raz - Teatr Kamienica

 KUP BILET

„Cudowna Podróż” – spektakl mikołajowy

 KUP BILET

„Cudowna Podróż” – spektakl mikołajowy

 KUP BILET

Kulturalny Babiniec – grudzień, spotkanie I | Bombki w stylu rustykalnym

 KUP BILET

Piotr ZOLA Szulowski - Twój ruch

Wyprzedane

06.12.2023, g. 9:30 SPEKTAKL: „Z MIKOŁAJEM W ŚWIATA KRAJE, CZYLI RZECZ O ŚWIĘTACH I PREZENTACH”

 KUP BILET

06.12.2023, g. 11:00 SPEKTAKL: „Z MIKOŁAJEM W ŚWIATA KRAJE, CZYLI RZECZ O ŚWIĘTACH I PREZENTACH”

 KUP BILET

Pan Antenka i Srebrny Kubraczek – spektakl mikołajowy

 KUP BILET

Karnet: Chór (nie)śpiewających (grudzień)

 KUP BILET

Chór (nie)śpiewających (1 spotkanie)

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

Wyprzedane

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

Relaks w dźwiękach. Misy i gong 6.12

 KUP BILET

W POŁUDNIOWYCH RYTMACH: Zajęcia taneczno-ruchowe dla seniorów

 KUP BILET

,,Magia Świąt'' - spektakl mikołajkowy+spotkanie ze św. Mikołajem

Wyprzedane

NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Pieśni Piwnicy pod Baranami - Agata Ślazyk

 KUP BILET

Zambomba Flamenca – wieczór kolęd flamenco

Wyprzedane

Christmas Songbook - Wieczór jazzowy z Jackiem

 KUP BILET

Rewia - Lata 20 lata 30

 KUP BILET

Igo - Jesienna trasa

 KUP BILET

8.12.2023: Koncert "Pod dachami Paryża" - najpiękniejsze utwory z repertuaru Edith Piaf

 KUP BILET

Christmas Concert - Krakow Golden Concerts

Wyprzedane

Kolacja chanukowa w Chederze

Wyprzedane

Weekend z R. - A Surfeit of Lovers

 KUP BILET

Christmas show - Teatr Cabaret

 KUP BILET

Świąteczna Logorytmika

 KUP BILET

Bożonarodzeniowe lampiony techniką decoupage I Warsztaty rodzinne w KFK

 KUP BILET

Zimowa Kreatywna Plastyka

Wyprzedane

Świąteczny Skrzat - Kreatywna Rodzinka

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa. Ta dawna stolica Polski od lat tętni artystycznym życiem. Co roku przyjeżdżają tutaj artyści z całego świata, aby zaprezentować swój dorobek. Liczne wydarzenia w Krakowie sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych punktów na kulturowej mapie Polski.

Nie czekaj i odwiedź stolicę Małopolski. Nie sposób nie zakochać się w tym miejscu. Sprawdź najbliższe wydarzenia. Kraków dzisiaj zaprasza na spektakle, widowiska i koncerty. Zarezerwuj miejsce i kup bilet online na biletyna.pl.

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to bez wątpienia jedno z najmodniejszych miejsc, w którym odbywają się wydarzenia w Krakowie. Działa ono nieprzerwanie od 1983 roku i gości u siebie spragnionych kultury. Organizowane są tutaj nie tylko wystawy czy koncerty, ale także zajęcia i warsztaty artystyczne. W dorobku NCK nie brakuje również licznych festiwali takich jak Festiwal Teatrów dla Dzieci, BalletOFFFestival czy Nowohucki Festiwal Sztuki.

Co się dzieje w Krakowie? Nowohuckie Centrum Kultury zadbało o szereg atrakcji i niezapomnianych wydarzeń. Oprócz corocznych festiwali repertuar NCK obejmuje inne eventy. Pośród nich znajdą się koncerty, a także przedstawienia teatralne (“Papier, nożyce i wyspa skarbów” - Teatr Figurki, Cieniowanki - spektakl Teatru Figurki). Na jakie wydarzenie się wybierzesz?

Teatr Cabaret

Tuż nieopodal dzielnicy Kazimierz i Wawelu znajduje się urokliwe miejsce, które żyje sztuką. Mowa oczywiście o Teatrze Cabaret. Tutaj nie tylko cofniesz się w czasie, ale również usłyszysz rytmy muzyki klasycznej, brazylijskiej czy bluesowej. W repertuarze nie brakuje przedstawień kabaretowych, wieczorów tematycznych, a także spektakli.

Teatr Cabaret to miejsce, które pokochają wszyscy miłośnicy muzyki. Już teraz możesz kupić bilety na biletyna.pl na nietuzinkowe spektakle i widowiska (Z repertuaru Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Frank Sinatra, Sexapil, I love Cabaret).

TAURON Arena Kraków

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych jest TAURON Arena Kraków. Wydarzenia, które się tutaj odbywają, dotyczą nie tylko sportu. Co roku organizowane są liczne eventy, koncerty, kongresy, targi, przedstawienia czy wydarzenia biznesowe.

W najbliższym czasie TAURON Arenę Kraków odwiedzą artyści z całego świata. Oprócz niezapomnianych koncertów (Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert) nie zabraknie przedstawień, a nawet kabaretów (Polska Noc Kabaretowa). Nie może Ciebie tutaj zabraknąć.

Piwnica pod Baranami

To słynne miejsce przepełnione jest sztuką i artystycznym duchem. Piwnica pod Baranami to scena kabaretowa, o której słyszał każdy. Warto jednak zobaczyć ją na własne oczy. Została utworzona jeszcze w 1956 roku w podziemiach Pałacu pod Baranami. Od samego początku powstawały w niej liczne widowiska, krótkie formy sceniczne oraz koncerty. Wystąpili tutaj najwybitniejsi muzycy jak Ewa Demarczyk, Marek Grechuta, Zbigniew Preisner, Grzegorz Turnaua oraz wielu innych.

Co dzieje się teraz w Piwnicy pod Baranami w Krakowie? Atrakcji w tym klimatycznym miejscu nie brakuje. Repertuar pełen jest rozmaitych spektakli (U Fryzjera), a także koncertów (Klezmerzy Krakowskiego Kazimierza, Baranovski). Zdecyduj się na wybrane wydarzenie i odkryj to kultowe miejsce w Krakowie

Teatr Praska 52

Teatr Praska 52 powstał w 2014 roku i działa w strukturach Centrum Kultury Podgórza. Jego siedzibą jest zabytkowy budynek sprzed II wojny światowej, gdzie wcześniej istniał Dom Społeczny. Dzisiaj jest to miejsce, które tętni kulturą, sztuką i dobrą zabawą.

Jak wydarzenia w Krakowie to Teatr Praska 52. Nie mogło go zabraknąć na naszej stronie biletyna.pl. Od lat jest to miejsce, gdzie można zobaczyć najlepsze spektakle (Strategie Małżeńskie, Napis, Perypetie Arlekina). Teatr Praska 52 zaprasza do siebie przez cały rok!