Wydarzenia Kraków 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kraków


Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich

 KUP BILET

Jerzy Duda-Gracz Galeria Autorska w Krakowie Kolekcja Agaty Dudy-Gracz

 KUP BILET

Bilet łączony- Galeria Zdzisława Beksińskiego i Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza

 KUP BILET

„Do góry” spektakl dla naj najmłodszych Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

WYPRZEDANE

Retro śpiewanie - karaoke

 KUP BILET

„Amelka, Bóbr i Król na dachu” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 KUP BILET

Spotkanie Kartki z przeszłości „Przy(e)wracanie”

 KUP BILET

„Dziób w dziób” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 KUP BILET

Wykład z cyklu „ O dziejach wybranych rzeczy, miejsc i osób": "Od paciorków do aluminiowych stronic - zarys historii książki"

 KUP BILET

„O czym szepcze las” - Festiwal teatrów dla Dzieci 2023

WYPRZEDANE

„O czym szepcze las” - Festiwal teatrów dla Dzieci 2023

WYPRZEDANE

Koncert Pieśni Anny German "Jesteś moją miłością"

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

WYPRZEDANE

W moim magicznym domu - Diana Kaczor

 KUP BILET

Błażej Krajewski - Mustang

WYPRZEDANE

„Kosmici" Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 KUP BILET

NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI: AGNIESZKA OSIECKA/ NATALIA LUBRANO

 KUP BILET

STRATEGIE MAŁŻEŃSKIE

 KUP BILET

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

 KUP BILET

„Żabcia i Ropuch” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy

WYPRZEDANE

Koncert "Teatr"

 KUP BILET

Burlesque - zmysłowy spektakl wokalno - taneczny

 KUP BILET

STRATEGIE MAŁŻEŃSKIE

 KUP BILET

Queen Machine

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy

WYPRZEDANE

Kabaret Hrabi Dzieciom - Bez wąsów

 KUP BILET

"Iris i tęczowe drzewo" Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 KUP BILET

Seks, miłość i podatki - Gorąca komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Kabaret Hrabi Dzieciom - Bez wąsów

 KUP BILET

Piracki Bal karnawałowy

 KUP BILET

C. Saint-Saëns "Karnawał Zwierząt" - Koncert Karnawałowy - Orkiestra Symfoniczna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

 KUP BILET

Seks, miłość i podatki - Gorąca komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

„Ona_s” chor. Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc

 KUP BILET

100 lat polskiej piosenki

 KUP BILET

Nic się nie stało

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa. Ta dawna stolica Polski od lat tętni artystycznym życiem. Co roku przyjeżdżają tutaj artyści z całego świata, aby zaprezentować swój dorobek. Liczne wydarzenia w Krakowie sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych punktów na kulturowej mapie Polski.

Nie czekaj i odwiedź stolicę Małopolski. Nie sposób nie zakochać się w tym miejscu. Sprawdź najbliższe wydarzenia. Kraków dzisiaj zaprasza na spektakle, widowiska i koncerty. Zarezerwuj miejsce i kup bilet online na biletyna.pl.

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to bez wątpienia jedno z najmodniejszych miejsc, w którym odbywają się wydarzenia w Krakowie. Działa ono nieprzerwanie od 1983 roku i gości u siebie spragnionych kultury. Organizowane są tutaj nie tylko wystawy czy koncerty, ale także zajęcia i warsztaty artystyczne. W dorobku NCK nie brakuje również licznych festiwali takich jak Festiwal Teatrów dla Dzieci, BalletOFFFestival czy Nowohucki Festiwal Sztuki.

Co się dzieje w Krakowie? Nowohuckie Centrum Kultury zadbało o szereg atrakcji i niezapomnianych wydarzeń. Oprócz corocznych festiwali repertuar NCK obejmuje inne eventy. Pośród nich znajdą się koncerty, a także przedstawienia teatralne (“Papier, nożyce i wyspa skarbów” - Teatr Figurki, Cieniowanki - spektakl Teatru Figurki). Na jakie wydarzenie się wybierzesz?

Teatr Cabaret

Tuż nieopodal dzielnicy Kazimierz i Wawelu znajduje się urokliwe miejsce, które żyje sztuką. Mowa oczywiście o Teatrze Cabaret. Tutaj nie tylko cofniesz się w czasie, ale również usłyszysz rytmy muzyki klasycznej, brazylijskiej czy bluesowej. W repertuarze nie brakuje przedstawień kabaretowych, wieczorów tematycznych, a także spektakli.

Teatr Cabaret to miejsce, które pokochają wszyscy miłośnicy muzyki. Już teraz możesz kupić bilety na biletyna.pl na nietuzinkowe spektakle i widowiska (Z repertuaru Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Frank Sinatra, Sexapil, I love Cabaret).

TAURON Arena Kraków

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych jest TAURON Arena Kraków. Wydarzenia, które się tutaj odbywają, dotyczą nie tylko sportu. Co roku organizowane są liczne eventy, koncerty, kongresy, targi, przedstawienia czy wydarzenia biznesowe.

W najbliższym czasie TAURON Arenę Kraków odwiedzą artyści z całego świata. Oprócz niezapomnianych koncertów (Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert) nie zabraknie przedstawień, a nawet kabaretów (Polska Noc Kabaretowa). Nie może Ciebie tutaj zabraknąć.

Piwnica pod Baranami

To słynne miejsce przepełnione jest sztuką i artystycznym duchem. Piwnica pod Baranami to scena kabaretowa, o której słyszał każdy. Warto jednak zobaczyć ją na własne oczy. Została utworzona jeszcze w 1956 roku w podziemiach Pałacu pod Baranami. Od samego początku powstawały w niej liczne widowiska, krótkie formy sceniczne oraz koncerty. Wystąpili tutaj najwybitniejsi muzycy jak Ewa Demarczyk, Marek Grechuta, Zbigniew Preisner, Grzegorz Turnaua oraz wielu innych.

Co dzieje się teraz w Piwnicy pod Baranami w Krakowie? Atrakcji w tym klimatycznym miejscu nie brakuje. Repertuar pełen jest rozmaitych spektakli (U Fryzjera), a także koncertów (Klezmerzy Krakowskiego Kazimierza, Baranovski). Zdecyduj się na wybrane wydarzenie i odkryj to kultowe miejsce w Krakowie

Teatr Praska 52

Teatr Praska 52 powstał w 2014 roku i działa w strukturach Centrum Kultury Podgórza. Jego siedzibą jest zabytkowy budynek sprzed II wojny światowej, gdzie wcześniej istniał Dom Społeczny. Dzisiaj jest to miejsce, które tętni kulturą, sztuką i dobrą zabawą.

Jak wydarzenia w Krakowie to Teatr Praska 52. Nie mogło go zabraknąć na naszej stronie biletyna.pl. Od lat jest to miejsce, gdzie można zobaczyć najlepsze spektakle (Strategie Małżeńskie, Napis, Perypetie Arlekina). Teatr Praska 52 zaprasza do siebie przez cały rok!