Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Wydarzenia Kraków 2022/2023 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kraków


Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich

 KUP BILET

Spektakl rodzinny - Misio Tulisio

 KUP BILET

Cyrk Wictoria - Fantastico

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

Cyrk Wictoria - Fantastico

 KUP BILET

LemON - 10 lecie zespołu + goście: Grzegorz Turnau, Sara James, Sanah - koncert finałowy

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

Jazz Band Młynarski-Masecki

 KUP BILET

Sexapil

 KUP BILET

GDYBYŚ TU BYŁ, MÓJ BRAT BY NIE UMARŁ

 KUP BILET

02.10.2022 „Miedzy nami Krasnalami” Teatr Skrzat

 KUP BILET

Cyrk Wictoria - Fantastico

 KUP BILET

Cyrk Wictoria - Fantastico

 KUP BILET

„Śladami Żydowskiej piosenki” Zespół INEJNEM-JEDNOŚĆ 02.10.2022

 KUP BILET

„BURZA” Grupa Pracownia

 KUP BILET

Nick Cave. Ballady kochanków i morderców

 KUP BILET

W moim magicznym domu - Diana Kaczor

 KUP BILET

Miłość Ci wszystko wybaczy - Teatr Cabaret

 KUP BILET

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

 KUP BILET

Spektakl poetycko–muzyczny "Nad wszystkie są dwa słowa"

 KUP BILET

UNBODY Hertz Haus, chor. Magdalena Kowala, Natalia Murawska, Joanna Woźna, Anna Zglenicka | POLSKA SIEĆ TAŃCA

 KUP BILET

Bodo - Teatr Cabaret

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 KUP BILET

100 lat polskiej piosenki

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Co w trawie piszczy

 KUP BILET

Co w trawie piszczy

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Urodziny - U Hanki i Jana - 120. rocznica

 KUP BILET

Krystyna Janda - Monodram "Biała Bluzka" - Och Teatr

 KUP BILET

08.10.2022 Koncert Hankus z zespołem

 KUP BILET

Burlesque - zmysłowy spektakl wokalno - taneczny

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET
Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa. Ta dawna stolica Polski od lat tętni artystycznym życiem. Co roku przyjeżdżają tutaj artyści z całego świata, aby zaprezentować swój dorobek. Liczne wydarzenia w Krakowie sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych punktów na kulturowej mapie Polski.

Nie czekaj i odwiedź stolicę Małopolski. Nie sposób nie zakochać się w tym miejscu. Sprawdź najbliższe wydarzenia. Kraków dzisiaj zaprasza na spektakle, widowiska i koncerty. Zarezerwuj miejsce i kup bilet online na biletyna.pl.

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to bez wątpienia jedno z najmodniejszych miejsc, w którym odbywają się wydarzenia w Krakowie. Działa ono nieprzerwanie od 1983 roku i gości u siebie spragnionych kultury. Organizowane są tutaj nie tylko wystawy czy koncerty, ale także zajęcia i warsztaty artystyczne. W dorobku NCK nie brakuje również licznych festiwali takich jak Festiwal Teatrów dla Dzieci, BalletOFFFestival czy Nowohucki Festiwal Sztuki.

Co się dzieje w Krakowie? Nowohuckie Centrum Kultury zadbało o szereg atrakcji i niezapomnianych wydarzeń. Oprócz corocznych festiwali repertuar NCK obejmuje inne eventy. Pośród nich znajdą się koncerty, a także przedstawienia teatralne (“Papier, nożyce i wyspa skarbów” - Teatr Figurki, Cieniowanki - spektakl Teatru Figurki). Na jakie wydarzenie się wybierzesz?

Teatr Cabaret

Tuż nieopodal dzielnicy Kazimierz i Wawelu znajduje się urokliwe miejsce, które żyje sztuką. Mowa oczywiście o Teatrze Cabaret. Tutaj nie tylko cofniesz się w czasie, ale również usłyszysz rytmy muzyki klasycznej, brazylijskiej czy bluesowej. W repertuarze nie brakuje przedstawień kabaretowych, wieczorów tematycznych, a także spektakli.

Teatr Cabaret to miejsce, które pokochają wszyscy miłośnicy muzyki. Już teraz możesz kupić bilety na biletyna.pl na nietuzinkowe spektakle i widowiska (Z repertuaru Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Frank Sinatra, Sexapil, I love Cabaret).

TAURON Arena Kraków

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych jest TAURON Arena Kraków. Wydarzenia, które się tutaj odbywają, dotyczą nie tylko sportu. Co roku organizowane są liczne eventy, koncerty, kongresy, targi, przedstawienia czy wydarzenia biznesowe.

W najbliższym czasie TAURON Arenę Kraków odwiedzą artyści z całego świata. Oprócz niezapomnianych koncertów (Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert) nie zabraknie przedstawień, a nawet kabaretów (Polska Noc Kabaretowa). Nie może Ciebie tutaj zabraknąć.

Piwnica pod Baranami

To słynne miejsce przepełnione jest sztuką i artystycznym duchem. Piwnica pod Baranami to scena kabaretowa, o której słyszał każdy. Warto jednak zobaczyć ją na własne oczy. Została utworzona jeszcze w 1956 roku w podziemiach Pałacu pod Baranami. Od samego początku powstawały w niej liczne widowiska, krótkie formy sceniczne oraz koncerty. Wystąpili tutaj najwybitniejsi muzycy jak Ewa Demarczyk, Marek Grechuta, Zbigniew Preisner, Grzegorz Turnaua oraz wielu innych.

Co dzieje się teraz w Piwnicy pod Baranami w Krakowie? Atrakcji w tym klimatycznym miejscu nie brakuje. Repertuar pełen jest rozmaitych spektakli (U Fryzjera), a także koncertów (Klezmerzy Krakowskiego Kazimierza, Baranovski). Zdecyduj się na wybrane wydarzenie i odkryj to kultowe miejsce w Krakowie

Teatr Praska 52

Teatr Praska 52 powstał w 2014 roku i działa w strukturach Centrum Kultury Podgórza. Jego siedzibą jest zabytkowy budynek sprzed II wojny światowej, gdzie wcześniej istniał Dom Społeczny. Dzisiaj jest to miejsce, które tętni kulturą, sztuką i dobrą zabawą.

Jak wydarzenia w Krakowie to Teatr Praska 52. Nie mogło go zabraknąć na naszej stronie biletyna.pl. Od lat jest to miejsce, gdzie można zobaczyć najlepsze spektakle (Strategie Małżeńskie, Napis, Perypetie Arlekina). Teatr Praska 52 zaprasza do siebie przez cały rok!