Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

ICE Kraków Congress Centre - Kraków

ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini

Wyprzedane

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski - 55 lat na scenie

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Tre Voci.PL

 KUP BILET

Tre Voci.PL

 KUP BILET

Czy pamiętasz? - koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie w wykonaniu Piwnicy pod Baranami

 KUP BILET

Prime Orchestra - Rock Sympho Show

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski - Jubileusz - 50 lat na estradzie.

 KUP BILET

Royal Ukrainian Ballet - Jezioro łabędzie

 KUP BILET

Dużo kobiet, bo aż trzy - A. Andrus, J. Kołaczkowska, H. Śleszyńska, M. Umer

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer

 KUP BILET

Koncert Małe TGD - Dzień Dziecka przez cały rok

 KUP BILET

Koncert Małe TGD - Dzień Dziecka przez cały rok

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

The Beatles symfonicznie

 KUP BILET

Queen Symfonicznie - Chór i Orkiestra Alla Vienna

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILETJesteście gotowi na niezapomniane przeżycia kulturalne? Odkryjcie fascynujący świat wydarzeń w ICE Kraków. Z nami nie przegapicie żadnego koncertu – zarezerwujcie swoje miejsce już dziś i dołączcie do grona miłośników sztuki i rozrywki!

Odkryjcie bogatą ofertę wydarzeń w ICE w Krakowie

W ICE Kraków odkryjecie bogatą ofertę wydarzeń, która zadowoli najbardziej wymagających miłośników kultury. To tu, w samym sercu Krakowa, odbywają się największe koncerty, które przyciągają fanów różnych gatunków muzycznych. ICE Kraków to przestrzeń, która tętni życiem i dostarcza niezapomnianych doświadczeń. Szeroki repertuar ICE Kraków zapewnia różnorodność wydarzeń – od koncertów po prestiżowe konferencje, od spektakli teatralnych po różne festiwale i wydarzenia tematyczne.

Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami muzyki, teatru, czy sztuki, z pewnością znajdziecie coś dla siebie wśród licznych wydarzeń w ICE w Krakowie. Jesteśmy miejscem, które łączy i integruje, oferując różnorodne formy działalności kulturalnej. To unikalne miejsce, które przyciąga artystów z całego świata, dostarczając publiczności niesamowitych emocji i niezapomnianych wrażeń. Goście mogą spędzić tu czas w sposób dla nich najbardziej wartościowy, zatapiając się w różnorodność prezentowanych wydarzeń. Zapraszamy do ICE Kraków – miejsca, gdzie kultura spotyka się z pasją i profesjonalizmem. Bilety możecie znaleźć i zarezerwować na naszej stronie - Biletynie.

Najnowsze informacje o zbliżających się wydarzeniach w ICE Kraków

W Biletynie jesteśmy zawsze na bieżąco z informacjami dotyczącymi zbliżających się wydarzeń w ICE w Krakowie. Trzymamy rękę na pulsie i pragniemy dzielić się z Wami tymi informacjami. Dlatego, jeśli szukacie najświeższych aktualności dotyczących ICE Kraków, to doskonale trafiliście. To właśnie w naszym centrum kongresowym możecie uczestniczyć w najbardziej elektryzujących wydarzeniach kulturalnych w Krakowie.

Skorzystajcie z naszej oferty w ICE Kraków, gdzie odbywają się wyjątkowe wydarzenia kulturalne. W naszym centrum czekają na Was różnorodne atrakcje, od koncertów po spektakle teatralne. Jeśli jesteście fanami stand-upu, na pewno zainteresuje Was występ Macieja Stuhra w programie "MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!". Dla miłośników teatru polecamy "Dobrze się kłamie", pełne humoru i zaskakujących zwrotów akcji.

Jeśli lubicie kabaret, "Kabaret Smile - 'Nowy' program na 20-lecie" z pewnością dostarczy Wam mnóstwa śmiechu. Dla miłośników muzyki, "5-lecie 10 Tenorów" oraz "ABBA i INNI Symfonicznie" to koncerty, które nie mogą umknąć Waszej uwadze. W ofercie Biletyny każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od swoich preferencji kulturowych. Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń i unikalnych wydarzeń na mapie kulturalnej Krakowa, nasze forum jest idealnym miejscem. Czekają na Was niezapomniane imprezy i atrakcje w samym sercu miasta!