Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Wydarzenia Łódź 2022/2023 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Łódź


Alibi od zaraz

 KUP BILET

Dżem

 KUP BILET

WSTYDŹ SIĘ

 KUP BILET

Alibi od zaraz

 KUP BILET

Cudowna terapia

 KUP BILET

Łydka Grubasa – Żarty na bok czyli XX-Lecie zespołu

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Lyapis Trubetskoy

 KUP BILET

12 Tenorów & Diva

 KUP BILET

Pidżama Porno

 KUP BILET

Andrus, Daukszewicz, grupa MocArta... czyli 50 lecie pracy artystycznej Stefana Brzozowskiego i grupy Czerwony Tulipan.

 KUP BILET

HAPPYSAD

 KUP BILET

Narodowa Perła Gruzji

 KUP BILET

Szalone Nożyczki

 KUP BILET

Szalone Nożyczki

 KUP BILET

Narodowy Balet Ukrainy - VIRSKI

 KUP BILET

"Znaczek miłości". Doskonała komedia z czasów PRL-u w doborowej obsadzie!

 KUP BILET

"Znaczek miłości". Doskonała komedia z czasów PRL-u w doborowej obsadzie!

 KUP BILET

Dobry wieczór z Pakosińską - one woman show Katarzyny Pakosińskiej

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie

 KUP BILET

Cezary Ponttefski - To jest bełkot

 KUP BILET

Karuzela GNA

 KUP BILET

SIESTA w Drodze: Lucia de Carvahlo

 KUP BILET

Karuzela GNA

 KUP BILET

KULT

 KUP BILET

Jedyne takie Halloween w mieście

 KUP BILET

Maria Peszek - Maria jest z nami

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Celtic fusion czyli Jig Reel Maniacs

 KUP BILET

Maryla Rodowicz - Małgośka Forever

 KUP BILET

Victoria / True Woman Show

 KUP BILET

Victoria / True Woman Show

 KUP BILET

Cohen, Grechuta i inne najpiękniejsze czyli Plateau

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2022

 KUP BILET
Łódź trzeba doświadczyć, aby poznać i zrozumieć. W tym wielokulturowym centrum nie brakuje kultowych miejsc i wydarzeń, których po prostu nie można przegapić. Chcesz poczuć niezapomniany klimat miasta? Zobaczyć jak industrializm spotyka się z nowoczesnością? Poznać nowe oblicze kultury? Sprawdź najbliższe wydarzenia w Łodzi.

Atlas Arena

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Może ona pomieścić nawet 14 000 gości (10,4 tys. na trybunach i 3 tys. widzów na płycie). Nic zatem dziwnego, że przez cały rok jest ona pełna życia i co rusz organizuje nowe wydarzenia.

W Atlas Arenie każdy znajdzie coś dla siebie. Już teraz możesz kupić bilety na występy wielu gwiazd, koncerty (Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert) czy kabarety (Polska Noc Kabaretowa 2022).

Klub Wytwórnia

Chociaż Klub Wytwórnia działa od 2007 roku, historia tego miejsca jest znacznie dłuższa. Czy wiesz, że mieści się on na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych? Była to największa polska wytwórnia filmowa. Jej produkcje stały się kolebką naszej kinematografii. Wciąż można poczuć w nim dawny artystyczny klimat.

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Łodzi. Na deskach Klubu Wytwórni można zobaczyć największe gwiazdy: Kazik, Grzegorz Turnau, Kasia Lins czy Organek. Nie brakuje również innych wydarzeń kulturowych w Łodzi takich jak widowiska taneczne (“Forever Tango”) czy koncerty upamiętniające znakomitych artystów jak Elton John, Amy Winehouse lub zespołu Bee Gees.

Klub Scenografia

Klub Scenografia to miejsce pełne życia, muzyki i tańca. Odbywają się w nim koncerty, spektakle, pokazy taneczne i recitale. Miejsce to na stałe wpisało się na kulturowej mapie miasta. Nie jest zwykłym klubem tanecznym, a muzyczną przestrzenią namaszczoną duchem starej Łodzi.

W klubie przez cały rok jest organizowany szereg wydarzeń. Odbywają się w nim liczne koncerty, na których występują znani artyści, a także wschodzące gwiazdy.

Teatr Muzyczny

Klasyczna operetka, a może nowoczesny musical? Niezależnie od swoich preferencji w Teatrze Muzycznym odnajdziesz to, czego szukasz. Miejsce to od lat bowiem skupia wokół siebie miłośników dobrej muzyki.

W najbliższym czasie Teatr Muzyczny zaprasza na liczne koncerty (Ray Wilson – Time And Social Distance Tour, 10 Tenorów), spektakle („Najsłodszy owoc”, „Pozytywni”) a także kabarety (Kabaret Nowaki – Za granicą żartu).

ARTKOMBINAT Scena Monopolis

Szukasz nietuzinkowego miejsca na imprezy w Łodzi? Masz ochotę na coś niezwykłego? Pozwól, aby Monopolis zabrało Cię do innego świata. W tym nowym centrum rozrywki mieściła się dawniej fabryka Monopolu Wódczanego. Dzisiaj jest to miejsce, gdzie industrialny duch łączy się z nowoczesnością.

Na terenie Monopolis możesz nie tylko zjeść, ale również wziąć w udział w wydarzeniach kulturowych w Łodzi. ARTKOMBINAT Scena Monopolis to nowa przestrzeń na mapie miasta, gdzie odbywają się koncerty (Wojtek Mazolewski - Yugen, Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz), spektakle (“Między płotem a kowadłem”, “Teatr Cieni Baśni Andersena”), czy występy kabaretowe (Kabaret Czesuaf - Skandal, Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków).

Teatr Wielki

Jak kultura to Teatr Wielki w Łodzi. Wydarzenia, koncerty, opery, balety, musicale, spektakle to tylko niewielka część repertuaru największego teatru w mieście. Może się on pochwalić nie tylko bogatym programem, ale również drugą co do wielkości sceną operową w Łodzi. Nie brakuje w nim również artystycznego ducha Łodzi. Jednego jesteśmy pewni, nie ma drugiego takiego miejsca.

Co możesz zobaczyć w najbliższym czasie w Teatrze Wielkim w Łodzi? Na pewno zabraknie wydarzeń dla miłośników dobrej muzyki, tańca lub teatru. W programie znajdziesz liczne przedstawienia (“Dobrze się kłamie”, “Nerwica natręctw”), a także koncerty i operetki (“Wielka sława to żart - Wiedeńskiej operetki czar”).

Chcesz wziąć udział w wydarzeniach kulturowych w Łodzi? Zobaczyć jak duch dawnego miasta łączy się z nowoczesnym klimatem? Odkryć nieznane Ci dotąd miejsca? Sprawdź najbliższe eventy i zamów bilety online już teraz!