Łódź - Imprezy i Wydarzenia

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Łódź


Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

 KUP BILET

ABONAMENT NA SZCZĘŚCIE. PIOSENKI AGNIESZKI OSIECKIEJ

 KUP BILET

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

 KUP BILET

Dobry wieczór z Pakosińską - one woman show Katarzyny Pakosińskiej

 KUP BILET

The Amy Winehouse Band - Forever Amy

 KUP BILET

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: M.Koteluk, S.Soyka i inni

 KUP BILET

Grzane Wino

 KUP BILET

MILONGA ŁÓDZKA "PRZĄŚNICZKA" EDYCJA III - WARSZTATY

 KUP BILET

MILONGA ŁÓDZKA "PRZĄŚNICZKA" EDYCJA III - MILONGA

 KUP BILET

MILONGA ŁÓDZKA "PRZĄŚNICZKA" EDYCJA III - AFTERPARTY

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Wojtek Mazolewski - Yugen

 KUP BILET

Stanisława Celińska - Jesienna...

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

 KUP BILET

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

 KUP BILET

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

 KUP BILET

Just Ignore It - Leszek Możdżer, Patrycja Betley & Orkiestra Warszawskiej Opery Kameralnej pod dyr. Marcina Sompolińskiego

 KUP BILET

Krystian Ochman Exclusive

 KUP BILET

Wojciech Cejrowski - Trudne dzieciństwo

 KUP BILET

Paweł Chałupka - To nie są ćwiczenia

 KUP BILET

iluzjoniści Adrian Mitoraj i Grzegorz Klat

 KUP BILET

PRO8L3M - Art Brut 1 & 2 na żywo

 KUP BILET

Roksana Węgiel - Koncert

 KUP BILET

Niespodzianka

 KUP BILET

Riverside 20 - Finał trasy jubileuszowej

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Alibi od zaraz

 KUP BILET

Alibi od zaraz

 KUP BILET

Cudowna terapia

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILETŁódź trzeba doświadczyć, aby poznać i zrozumieć. W tym wielokulturowym centrum nie brakuje kultowych miejsc i wydarzeń, których po prostu nie można przegapić. Chcesz poczuć niezapomniany klimat miasta? Zobaczyć jak industrializm spotyka się z nowoczesnością? Poznać nowe oblicze kultury? Sprawdź najbliższe wydarzenia w Łodzi.

Atlas Arena

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Może ona pomieścić nawet 14 000 gości (10,4 tys. na trybunach i 3 tys. widzów na płycie). Nic zatem dziwnego, że przez cały rok jest ona pełna życia i co rusz organizuje nowe wydarzenia.

W Atlas Arenie każdy znajdzie coś dla siebie. Już teraz możesz kupić bilety na występy wielu gwiazd, koncerty (Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert) czy kabarety (Polska Noc Kabaretowa 2022).

Klub Wytwórnia

Chociaż Klub Wytwórnia działa od 2007 roku, historia tego miejsca jest znacznie dłuższa. Czy wiesz, że mieści się on na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych? Była to największa polska wytwórnia filmowa. Jej produkcje stały się kolebką naszej kinematografii. Wciąż można poczuć w nim dawny artystyczny klimat.

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Łodzi. Na deskach Klubu Wytwórni można zobaczyć największe gwiazdy: Kazik, Grzegorz Turnau, Kasia Lins czy Organek. Nie brakuje również innych wydarzeń kulturowych w Łodzi takich jak widowiska taneczne (“Forever Tango”) czy koncerty upamiętniające znakomitych artystów jak Elton John, Amy Winehouse lub zespołu Bee Gees.

Klub Scenografia

Klub Scenografia to miejsce pełne życia, muzyki i tańca. Odbywają się w nim koncerty, spektakle, pokazy taneczne i recitale. Miejsce to na stałe wpisało się na kulturowej mapie miasta. Nie jest zwykłym klubem tanecznym, a muzyczną przestrzenią namaszczoną duchem starej Łodzi.

W klubie przez cały rok jest organizowany szereg wydarzeń. Odbywają się w nim liczne koncerty, na których występują znani artyści, a także wschodzące gwiazdy.

Teatr Muzyczny

Klasyczna operetka, a może nowoczesny musical? Niezależnie od swoich preferencji w Teatrze Muzycznym odnajdziesz to, czego szukasz. Miejsce to od lat bowiem skupia wokół siebie miłośników dobrej muzyki.

W najbliższym czasie Teatr Muzyczny zaprasza na liczne koncerty (Ray Wilson – Time And Social Distance Tour, 10 Tenorów), spektakle („Najsłodszy owoc”, „Pozytywni”) a także kabarety (Kabaret Nowaki – Za granicą żartu).

ARTKOMBINAT Scena Monopolis

Szukasz nietuzinkowego miejsca na imprezy w Łodzi? Masz ochotę na coś niezwykłego? Pozwól, aby Monopolis zabrało Cię do innego świata. W tym nowym centrum rozrywki mieściła się dawniej fabryka Monopolu Wódczanego. Dzisiaj jest to miejsce, gdzie industrialny duch łączy się z nowoczesnością.

Na terenie Monopolis możesz nie tylko zjeść, ale również wziąć w udział w wydarzeniach kulturowych w Łodzi. ARTKOMBINAT Scena Monopolis to nowa przestrzeń na mapie miasta, gdzie odbywają się koncerty (Wojtek Mazolewski - Yugen, Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz), spektakle (“Między płotem a kowadłem”, “Teatr Cieni Baśni Andersena”), czy występy kabaretowe (Kabaret Czesuaf - Skandal, Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków).

Teatr Wielki

Jak kultura to Teatr Wielki w Łodzi. Wydarzenia, koncerty, opery, balety, musicale, spektakle to tylko niewielka część repertuaru największego teatru w mieście. Może się on pochwalić nie tylko bogatym programem, ale również drugą co do wielkości sceną operową w Łodzi. Nie brakuje w nim również artystycznego ducha Łodzi. Jednego jesteśmy pewni, nie ma drugiego takiego miejsca.

Co możesz zobaczyć w najbliższym czasie w Teatrze Wielkim w Łodzi? Na pewno zabraknie wydarzeń dla miłośników dobrej muzyki, tańca lub teatru. W programie znajdziesz liczne przedstawienia (“Dobrze się kłamie”, “Nerwica natręctw”), a także koncerty i operetki (“Wielka sława to żart - Wiedeńskiej operetki czar”).

Chcesz wziąć udział w wydarzeniach kulturowych w Łodzi? Zobaczyć jak duch dawnego miasta łączy się z nowoczesnym klimatem? Odkryć nieznane Ci dotąd miejsca? Sprawdź najbliższe eventy i zamów bilety online już teraz!