Wydarzenia Wrocław 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Wrocław


Klub Rodzica - Ogródek dla mamy

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

Wyprzedane

Ceremonia gongów i mis tybetańskich

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

Wyprzedane

Klub Rodzica - Kolorowy kubek mamy

Wyprzedane

Klub Rodzica: Autyzm w tym Zespół Aspergera w najbliższym otoczeniu. Spotkania dla rodziców i nauczycieli

 KUP BILET

Marat/Sade

 KUP BILET

Klub Rodzica - Berkowe zabawy i figliki

 KUP BILET

Wiktoria Zwolińska

 KUP BILET

Wyskubki

 KUP BILET

Klub Rodzica - Literaturka: Chrum, chrum, prosiaczku

 KUP BILET

Klub Rodzica - Bajeczki z walizeczki

 KUP BILET

Warsztaty na Dzień Matki - kompozycje pod szklaną kopułą

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Wyskubki

 KUP BILET

GMW play Depeche Mode

 KUP BILET

WIDMA (Kuba Suchar, Zbyszek Kozera)

 KUP BILET

Klub Rodzica: Warsztaty druku botanicznego

 KUP BILET

Ostra Jazda - gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

 KUP BILET

Teatr Na Bruku - Charlie pomywaczem

 KUP BILET

Uwolnienie

 KUP BILET

Ostra Jazda - gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

 KUP BILET

Koncert przy świecach: Bajkowa muzyka Disney’a - Wrocław

 KUP BILET

FIRLEJ DZIECIOM: spektakl „Matka Światów”

 KUP BILET

Wyskubki

 KUP BILET

Koncert przy świecach: Złote Lata 70te i 80te – od ABBA po Queen i The Beatles: Wrocław

 KUP BILET

Scena pod regałem - Pod dachami Paryża

 KUP BILET

A ja wolę moją mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

 KUP BILET

Koncert przy świecach: Od Muzyki Filmowej po Broadway - Zimmer, Williams i inni: Wrocław

 KUP BILET

Klub Rodzica - Opowiedz mi jak zostałaś mamą

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Molto w świecie bajek Disneya

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Klub Rodzica - Rytmika dla małego smyka

 KUP BILET

Uwolnienie

 KUP BILET

Klub Rodzica - Jak dogadać się w rodzinie? Warsztaty dla rodziców

 KUP BILET
Kulturalna stolica nie tylko Dolnego Śląska to miasto, w którym nie można się nudzić. Bez względu na to, jakiej muzyki słuchasz, czy w teatrze wolisz się śmiać, czy przeżywać emocjonalne rozterki – znajdziesz coś dla siebie. Jeśli odwiedzasz Wrocław nawet z bardzo krótkotrwałą wycieczką, znajdź wieczorem kilka godzin, by spędzić je tak, że jeszcze długo będziesz wspominać z nutką sentymentalnego rozmarzenia wszystko to, co jeszcze dzisiaj może się wydarzyć.

Poznajemy atrakcje Wrocławia!

Już samo zwiedzanie Starego Rynku, pięknie utrzymanego zabytkowego centrum miasta może być przyczyną wielu wzruszeń i przyspieszonego rytmu serca. Mnóstwo zabytkowych budynków z dominującym nad wszystkim Ratuszem to zawsze dobry punkt startowy wrocławskich wycieczek. A może tym razem nie posłuchać przewodnika i zamiast z tradycyjną mapką największych zabytków zwiedzić Wrocław posługując się repertuarem najciekawszych wydarzeń artystycznych i kulturalnych? Jeśli podoba Ci się ten pomysł, zapraszamy na rajd po miejscach, w których najczęściej można przyjemnie spędzić czas. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem silnych wrażeń, do wywołania których potrzebujesz ostrych rytmów i wykrzyczanych słów, czy Twoja delikatna i wrażliwa dusza potrzebuje kameralnych szeptów i cichego trelu ukulele – obfitujący w różnorodne wydarzenia Wrocław z pewnością ma dla Ciebie coś ciekawego.

Wydarzenia we Wrocławiu – gdzie szukać, aby znaleźć?

Poniżej znajdziesz miejsca, które na kulturalnej mapie Wrocławia świecą najmocniej. Jest ich coraz więcej, bo Wrocław stale pnie się w górę na liście miast, które artyści uznają za obowiązkowe punkty swoich koncertowych tras.

Hala Stulecia

Jeśli na mapie pod tytułem „Wydarzenia Kulturalne Wrocław” trzeba zaznaczyć jakiś najważniejszy punkt, to z pewnością będzie to właśnie Hala Stulecia, przez wiele lat zwana również Halą Ludową. Wraz ze znajdującymi się w pobliżu Pergolą z Fontanną Multimedialną, Ogrodem Japońskim i słynnym na cały świat wrocławskim zoo stanowi cel wycieczek nie tylko turystów, ale również rodowitych wrocławian. Jej dogodne skomunikowanie z centrum miasta i dobry dostęp do parkingów sprawiają, że organizowane tutaj imprezy cieszą się ogromnym powodzeniem a artyści chętnie umieszczają ją w swoich koncertowych trasach. W serwisie Biletyna bardzo często będziesz mieć okazję zamówić bilety na organizowane w Hali Stulecia występy kabaretowe, koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej, przedstawienia baletowe i inne wyjątkowe imprezy kulturalne i artystyczne. Niech Cię nie zmyli rozmiar Hali – bilety często wyprzedają się z dużym wyprzedzeniem.

Sala Koncertowa Radia Wrocław

Doskonała akustyka oraz scena, która jest w stanie pomieścić pełny skład orkiestry i chóru sprawia, że jest to miejsce idealne dla wydarzeń muzycznych największego formatu. Równie dobrze czują się tutaj także artyści, którzy swoje kwestie wypowiadają lub wyśpiewują a’capella. Dlatego w Sali Koncertowej Radia Wrocław wydarzenia zaskakują różnorodnością i stylistycznym eklektyzmem. Najpopularniejsze polskie kabarety, nowoczesne przedstawienia typu Teatr Piasku czy przedstawienia teatralne, to tylko niektóre czekające Wrocław nadchodzące wydarzenia, w których możesz uczestniczyć w radiowej Sali Koncertowej.

Teatr Muzyczny Capitol

Choć nazwa może sugerować, że swoje najważniejsze muzyczne wydarzenia kulturalne Wrocław organizuje w Teatrze Muzycznym Capitol, okazuje się, że w repertuarze dominują przedstawienia teatralne i kabaretowe. Oczywiście, nazwa zobowiązuje i w serwisie Biletyna możesz również zarezerwować wejściówki na organizowane tutaj koncerty mając pewność, że czeka Cię najwyższej klasy muzyczna uczta.

Inne miejsca organizujące ciekawe wydarzenia we Wrocławiu

Jak na regionalną stolicę kultury przystało, Wrocław obfituje w miejsca, w których możesz wspaniałe spędzić czas, napełniając swoją duszę wartościowymi emocjami. W naszym serwisie znajdziesz wiele propozycji uczestnictwa w koncertach, przedstawieniach i spektaklach i wielu innych formach prezentacji sztuki i kultury w takich miejscach, jak Narodowe Forum Muzyki, Stary Klasztor – Sala Gotycka, Wrocławskie Centrum Kongresowe, Tor Partynice, Akademia Club, Wędrówki Pub, Hala Orbita, Hotel Ibis Styles, Centrum Koncertowe A2, Klub Anima, Synagoga pod Białym Bocianem.