Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Wydarzenia Wrocław 2022/2023 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Wrocław


ARMIA gra "Legendę"

WYPRZEDANE

Nouvelle Vague

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone

 KUP BILET

Grzegorz Dolniak - Lifehack

WYPRZEDANE

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

 KUP BILET

James Bond Day 2022

 KUP BILET

HAŃBA!

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

MECHANICY SHANTY i EKT - GDYNIA

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie - realizacja dla telewizji Polsat

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Pełnym głosem. Tęczowe historie - Wrocław

 KUP BILET

Strachy na Lachy

 KUP BILET

Kobieta, która ugotowała męża

 KUP BILET

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana - realizacja dla telewizji Polsat

 KUP BILET

Kobieta, która ugotowała męża

 KUP BILET

Urodziny Agnieszki Osieckiej: Krzysztof Żesławski Quartet & Natalia Lubrano + goście

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Ceremonia gongów i mis tybetańskich w CK Zamek

 KUP BILET

The Show a tribute to ABBA

 KUP BILET

Ecos De Siboney - wnuki i muzyczni spadkobiercy Compay'a Segundo, muzyka zespołu Buena Vista Social Club

 KUP BILET

Pozytywni

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET

Pozytywni

 KUP BILET

Percival Schuttenbach - Rise of the Slavic Gods

 KUP BILET

Festiwal na Bogatości 30%- Bracia Figo Fagot, Cjalis, Figo i Samogony

 KUP BILET

HUNTER

 KUP BILET

Flaming Molto w Muzyklolandii

 KUP BILET

Flaming Molto w Muzyklolandii

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Myslovitz

 KUP BILET

Niespodzianka

 KUP BILET

Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie

 KUP BILET
Kulturalna stolica nie tylko Dolnego Śląska to miasto, w którym nie można się nudzić. Bez względu na to, jakiej muzyki słuchasz, czy w teatrze wolisz się śmiać, czy przeżywać emocjonalne rozterki – znajdziesz coś dla siebie. Jeśli odwiedzasz Wrocław nawet z bardzo krótkotrwałą wycieczką, znajdź wieczorem kilka godzin, by spędzić je tak, że jeszcze długo będziesz wspominać z nutką sentymentalnego rozmarzenia wszystko to, co jeszcze dzisiaj może się wydarzyć.

Poznajemy atrakcje Wrocławia!

Już samo zwiedzanie Starego Rynku, pięknie utrzymanego zabytkowego centrum miasta może być przyczyną wielu wzruszeń i przyspieszonego rytmu serca. Mnóstwo zabytkowych budynków z dominującym nad wszystkim Ratuszem to zawsze dobry punkt startowy wrocławskich wycieczek. A może tym razem nie posłuchać przewodnika i zamiast z tradycyjną mapką największych zabytków zwiedzić Wrocław posługując się repertuarem najciekawszych wydarzeń artystycznych i kulturalnych? Jeśli podoba Ci się ten pomysł, zapraszamy na rajd po miejscach, w których najczęściej można przyjemnie spędzić czas. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem silnych wrażeń, do wywołania których potrzebujesz ostrych rytmów i wykrzyczanych słów, czy Twoja delikatna i wrażliwa dusza potrzebuje kameralnych szeptów i cichego trelu ukulele – obfitujący w różnorodne wydarzenia Wrocław z pewnością ma dla Ciebie coś ciekawego.

Wydarzenia we Wrocławiu – gdzie szukać, aby znaleźć?

Poniżej znajdziesz miejsca, które na kulturalnej mapie Wrocławia świecą najmocniej. Jest ich coraz więcej, bo Wrocław stale pnie się w górę na liście miast, które artyści uznają za obowiązkowe punkty swoich koncertowych tras.

Hala Stulecia

Jeśli na mapie pod tytułem „Wydarzenia Kulturalne Wrocław” trzeba zaznaczyć jakiś najważniejszy punkt, to z pewnością będzie to właśnie Hala Stulecia, przez wiele lat zwana również Halą Ludową. Wraz ze znajdującymi się w pobliżu Pergolą z Fontanną Multimedialną, Ogrodem Japońskim i słynnym na cały świat wrocławskim zoo stanowi cel wycieczek nie tylko turystów, ale również rodowitych wrocławian. Jej dogodne skomunikowanie z centrum miasta i dobry dostęp do parkingów sprawiają, że organizowane tutaj imprezy cieszą się ogromnym powodzeniem a artyści chętnie umieszczają ją w swoich koncertowych trasach. W serwisie Biletyna bardzo często będziesz mieć okazję zamówić bilety na organizowane w Hali Stulecia występy kabaretowe, koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej, przedstawienia baletowe i inne wyjątkowe imprezy kulturalne i artystyczne. Niech Cię nie zmyli rozmiar Hali – bilety często wyprzedają się z dużym wyprzedzeniem.

Sala Koncertowa Radia Wrocław

Doskonała akustyka oraz scena, która jest w stanie pomieścić pełny skład orkiestry i chóru sprawia, że jest to miejsce idealne dla wydarzeń muzycznych największego formatu. Równie dobrze czują się tutaj także artyści, którzy swoje kwestie wypowiadają lub wyśpiewują a’capella. Dlatego w Sali Koncertowej Radia Wrocław wydarzenia zaskakują różnorodnością i stylistycznym eklektyzmem. Najpopularniejsze polskie kabarety, nowoczesne przedstawienia typu Teatr Piasku czy przedstawienia teatralne, to tylko niektóre czekające Wrocław nadchodzące wydarzenia, w których możesz uczestniczyć w radiowej Sali Koncertowej.

Teatr Muzyczny Capitol

Choć nazwa może sugerować, że swoje najważniejsze muzyczne wydarzenia kulturalne Wrocław organizuje w Teatrze Muzycznym Capitol, okazuje się, że w repertuarze dominują przedstawienia teatralne i kabaretowe. Oczywiście, nazwa zobowiązuje i w serwisie Biletyna możesz również zarezerwować wejściówki na organizowane tutaj koncerty mając pewność, że czeka Cię najwyższej klasy muzyczna uczta.

Inne miejsca organizujące ciekawe wydarzenia we Wrocławiu

Jak na regionalną stolicę kultury przystało, Wrocław obfituje w miejsca, w których możesz wspaniałe spędzić czas, napełniając swoją duszę wartościowymi emocjami. W naszym serwisie znajdziesz wiele propozycji uczestnictwa w koncertach, przedstawieniach i spektaklach i wielu innych formach prezentacji sztuki i kultury w takich miejscach, jak Narodowe Forum Muzyki, Stary Klasztor – Sala Gotycka, Wrocławskie Centrum Kongresowe, Tor Partynice, Akademia Club, Wędrówki Pub, Hala Orbita, Hotel Ibis Styles, Centrum Koncertowe A2, Klub Anima, Synagoga pod Białym Bocianem.