Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

balet

Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie

balet

Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie

Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie - balet

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Jezioro Łabędzie" to wyjątkowy spektakl baletowy, wspaniale wykonany przez renomowany Królewski Balet Klasyczny pod dyrekcją Marcin Rolczyńskiego. Ta klasyczna produkcja, stworzona przez Piotra Czajkowskiego, jest jednym z najbardziej znanych i ukochanych baletów na całym świecie.
Spektakl "Jezioro Łabędzie" opowiada poruszającą historię miłości, magii i poświęcenia. Fabuła koncentruje się wokół młodego księcia Zygfryda, który zakochuje się w pięknej Odettcie, przemienionej w łabędzia przez potężnego czarnoksiężnika. Zdesperowany, czarnoksiężnik Rothbart przysięga zniszczyć ich miłość, wprowadzając intrygi, manipulacje i złudzenia. Czy miłość i determinacja będą wystarczające, aby pokonać siły zła?
Kostiumy przygotowane przez Martę Bartosik odzwierciedlają piękno i elegancję baletu klasycznego, a scenografia ożywia baśniowy świat i jego magię. Choreografia za , którą odpowiedzialność wziął Alessandro Bonavita przypomina o najważniejszych elementach tańca klasycznego - lekkości, precyzji, perfekcji formy, a jednocześnie pozwala na wyrażenie emocji i przeżycia bohaterów.
Muzyka Piotra Czajkowskiego towarzysząca spektaklowi jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych utworów baletowych wszech czasów. W połączeniu z magią tańca baletowego stwarza niepowtarzalne przeżycia dla widzów.
"Jezioro Łabędzie" w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego prowadzonego przez Marcina Rolczyńskiego to spektakl, który porusza dusze, wciąga w świat baśni i czaruje swoją elegancją oraz pięknem. Jest to produkcja, która zachwyci zarówno miłośników baletu, jak i tych, którzy dopiero odkrywają urok sztuki tanecznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Świebodzin

Brak wydarzeń w: Świebodzin

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie


Jak działają recenzje?
w porządku
matt 24.11.2023 00:18
Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie
Leszno, 21.11.2023
Miejski Ośrodek Kultury
Piękny cudowny spektakl, tancerze wspaniale oddali autentyczności sztuce. Pięknie kostiumy.
18.11.2023 09:12
Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie
Świebodzin, 17.11.2023
Świebodziński Dom Kultury
Balet chyba nienajgorszy, nie wiem bo nie wszystko było mi dane zobaczyć. Natomiast miejsca na balkonie z poręczą, rozszerzoną o kratę przypominającą jakąś ogromną suszarkę na bieliznę, zasłaniającą widok to farsa. Nie powinno się w ogóle sprzedawać takich miejsc. Szkoda, że nie mogę dodać załącznika ze zdjęciem bo byście padli ze wstydu. Wygląda jak oglądanie sceny zza krat. Czuje się oszukany i nie wrócę
Pjoter 17.11.2023 08:46
Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie
Poznań, 16.11.2023
Aula Artis - Collegium Da Vinci
Wspaniały spektakl! Polecam! Doskonali tancerze, dla których ograniczeniem była jedynie zbyt mała scena w Auli UAMw Kaliszu.
Agnieszka K. 16.11.2023 11:17
Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie
Kalisz, 15.11.2023
Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • w porządku

    matt 24.11.2023 00:18


  • Piękny cudowny spektakl, tancerze wspaniale oddali autentyczności sztuce. Pięknie kostiumy.

    18.11.2023 09:12


  • Wspaniały spektakl! Polecam! Doskonali tancerze, dla których ograniczeniem była jedynie zbyt mała scena w Auli UAMw Kaliszu.

    Agnieszka K. 16.11.2023 11:17


Polecane z kategorii balet