balet

Narodowy Balet Ukrainy - VIRSKI

balet

Narodowy Balet Ukrainy - VIRSKI

Narodowy Balet Ukrainy - VIRSKI - balet
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W tych bardzo dramatycznych chwilach łączymy się z bohaterskim Narodem Ukraińskim. W celu ich wsparcia i dodania otuchy zaprosiliśmy na tournée do Polski wyjątkowego Ambasadora Kultury: NARODOWY BALET UKRAINY ‘’VIRSKI ‘’. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata. Już od chwili swego powstania w 1937 r. wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim za perfekcjonizm. Tradycyjne tańce w nowych choreografiach: Hopak, My z Ukrainy, otrzymały ponadczasowy status niedoścignionego wzoru połączenia folkloru z współczesnością przy użyciu niepowtarzalnego kolorytu, ekspresji i dynamiki. Mistrzostwo artystów i przebogaty repertuar doprowadzają widzów do stanów euforycznych, co setki razy było podkreślane przez prestiżowe pisma w ponad 70 krajach. Przekażmy dzielnej Ukrainie również poprzez artystów nasze poparcie i solidarność, przekażmy, że nie są sami.
Zapraszamy serdecznie – gwarantowane niezapomniane przeżycia!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje i opinie: Narodowy Balet Ukrainy - VIRSKI

Bardzo ekspresyjny i kolorowy. Cudowna muzyka.
Salomea 10.01.2022 19:21
Świetny występ baletu ukraińskiego, piękne stroje ,znakomicie zaaranżowana muzyka. Wykonawcy perfekcyjni, całość ogląda się z wielką przyjemnością. Polecam wszystkim miłośnikom baletu i nie tylko.
Elda 10.01.2022 15:45
To co zobaczyłem było fantastyczne. Polecam wszystkim bez względu na wiek. Taki wspaniały koncert, to trzeba zobaczyć na żywo i wspominać go latami.
09.01.2022 18:52
Wspaniały występ na bardzo dobrym poziomie.
21.11.2017 12:06
Rewelacja porywająca; muzyką, pozytywną energią ,mistrzowskim wykonaniem, korowodem barw i układów tanecznych.Brawooooo
emch 17.11.2017 12:32
Rewelacja. Tempo spektaklu i wrażenia artystyczne na najwyższym poziomie. Gratulacje dla kunsztu artystów.
12.11.2017 22:22

Polecane z kategorii balet