dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - Show jak z bajki

Występy były niesamowite. Syn 4 letni zachwycony. Artyści na bardzo wysokim poziomie.
Było super
super
Widać że cyrk objazdowy nastawiający się tylko na zarobek. 6 czy 7 osób to całe szoł... Tylko zmieniają się na scenie i robią inne sztuczki... W środku duszno i parno, niby wszystko w reżimie sanitarnym ma być a tu wszyscy jak sardynki w puszce ściśnięci... Ceny kosmos... Kupując zabawki, napoje, albo watę cukrową zapomnijcie o jakimkolwiek paragonie... Zero kas fiskalnych
Zabrakło zwierząt. Uważam że sztuczki zwierzaków to najlepsze atrakcje dla dzieci.
Na skutek mojej pomyłki ,zamiast biletów na 22.07 zostały zarezerwowane i zakupione bilety na 23.07. Ponieważ byłam tego nieświadoma do końca poszłam na spektakl 22.07 do loży w sektorze D ( z trójką małych dzieci) Pan z obsługi w żaden sposób nie okazał mi empatii , nie znalazł mi jakichś wolnych miejsc w loży tylko kazał siadać na ławkach. Więc koszt loży 4x80,-był bardzo dotkliwy wobec wykorzystanych miejsc na ławkach 4x40,-.Myślę że ze strony obsługi można było oczekiwać innego rozwiązania tego problemu. Proszę sobie wyobrazić babcię z trójką drobiazgu w tłoku na ławkach, kiedy wystarczyło trochę empatii (nie mówiąc że powinien zaproponować zwrot różnicy w cenie).A występ -bez zwierzątek to było trochę monotonne .Wysoko oceniliśmy występ Pana z Ukrainy ,Brazylii i naszego SNAKE.Anna Wójcik
Jesteśmy co roku i na pewno za rok wrócimy. Mega emocje. Od śmiechu po wielkie wow przy akrobacjach artstow. Super. 😀
Super widowisko, szczerze polecamy!!!
Fajnie
Córka zachwycona z możliwości udziału w waszych występach 🙂 Oglądała każdy występ z otwartą buzią 🙂 Niespodzianka mi się udała 🙂 Bardzo Nam się podobało 🙂
Juliet922 24.07.2021 10:00
Cudowny pokaz ! Super atmosfera, jesteśmy bardzo zadowoloni dziękujemy!!! Syn po przyjściu do domu pytał kiedy następny raz . 😊 nie możemy się już doczekać .
Świetna zabawa, występy na wysokim poziomie i wspaniały, clown Mr Chap - mistrz w swoim fachu. Myślałam, że cyrk to rozrywka dla dzieci, ale i ja bawiłam się świetnie. Polecam!
Byłam w cyrku pierwszy raz od dzieciństwa, wyszłam zachwycona! Wspaniałe występy, utalentowani artyści, ale najwspanialszy był polski duet, to oni powinni być w finale bo byli najlepsi :-)
Wspaniałe występy , wysoki poziom , cieszę się , że mogłam uczestniczyć w tak efektownym występie
Wspaniały występ 🤗
Niestety ,zakupilam bilety na wystep, ale nie dotarlam z powodu nawałnicy burzowej ktora nawiedzila moje miasto kutno. Woda zalala mi posesje.
AGNIESZKA 23.07.2021 15:55
Fantastyczny występ. Dzieci zachwycone🙂
jak byłem z dzieckiem 2 lata temu był trochę lepszy szol. Klaun dawał czadu i brakowało jego występu 10 min. Były psy oraz kozy brakuje zwierząt na arenie
Wszystko ok. Jedynie ten kabaret z western show był dziwny bez żadnego przesłania. :)Ale dla dzieci chyba ok ;)
Mirosław 23.07.2021 10:20
Wspaniałe SHOW!!!! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!!!Dzieci zachwycone!!!Na pewno przyjdziemy następnym razem
MAGDALENA 23.07.2021 10:15
Świetne szoł
Było cudownie. Artyści pierwsza klasa. Super show. Dzieciaki zachwycona. Mr.Chap był najlepszy. Prowadzący świetny. Publiczność dawała ciała bo słabo oklaskiwali. Ja biłam tak mocno brawo że do teraz bolą mnie dłonie. A krzyczałam tak głośno że gardło mnie boli. Byliście cudowni. Mam nadzieję że wrócicie do Pułtuska. Pozdrawiam wszystkich serdecznie 😉
Ewelinap 22.07.2021 12:42
Cyrk reklamuje się psim patrolem ale za zdjęcie z bohaterami trzeba dodatkowo zapłacić. Sam psi patrol nie robi nic, nie ma pokazów a jedyna atrakcja jest zrobienie sobie z nimi zdjęcia za które trzeba zapłacić. Nikt poza obsługa nie nosił maseczek. Nikt nie przestrzega przepisów związanych z covid. Samo przedstawienie super jednak organizacja do poprawy.
Agnieszka 22.07.2021 08:42
Świetne występy. Mój synek był bardzo zadowolony.
Kiedyś cyrk był lepszy, dzisiaj wygląda jakby dogorywał w męczarniach. I nie chodzi tu o poziom artystyczny, bo niektórzy artyści byli całkiem nieźli. Chodzi bardziej o: -Ubogi i stosunkowo krótki program -Słaba oprawa audio-wizualna i prowadzenie -Kiepskie i wymuszone skecze Clowna -Wysłużony namiot, sprzęt i tabor -Drogie bilety -A już najgorsze, to „występ” kucyków i piesków - wyszło kilku przebierańców w kostiumach Pony i Psi Patrol, stanęli na środku, puścili z playbacku jak się przedstawiają i - zapraszamy do zdjęć - nabijamy kasę na nieświadomych dzieciach i zaskoczonych rodzicach. Rozumiem, że może tego dnia im się nie chciało, bo było faktycznie gorąco, no ale po tylu latach funkcjonowania można by było zainwestować w jakąś wentylację tego namiotu (nie wiem - może nawet klimatyzację). Podniosło by to komfort widzów, ale też tych biednych artystów, bo ciężko było wysiedzieć w tej saunie, a co dopiero występować. Tymczasem jedyne „rozwiązanie” to podwinięte burty namiotu, przez które miał wlatywać wiatr. Ale wiatru nie było, za to do środka wlatywało światło zewnętrzne rujnując nastrój sceniczny. Wiem, że na moją opinię może mieć wpływ zniekształcony i wyidealizowany obraz cyrku z mojego dzieciństwa, mimo to starałem się być obiektywny. Dziś nie ma już zwierząt w cyrku - i bardzo dobrze. Ale jednak czuć, że czegoś brakuje. Żeby skończyć pozytywnie - dzieciom się podobało, a to w sumie najważniejsze.
Bilety drogie, ale jakosc na swoją cene, akceptowalne. Niestety ceny przekąsek, zabawek czy zdjęcia z maskotkami kosmiczne. Niesmak pozostaje.
Bardzo przyjemne pokazy dla rodzica i starszych dzieci, my nie bylismy do konca poniewaz corka 3,5 roku byla znudzona :( Uwazam takze ze zdjecia powinny byc po wystepach poniewaz przerwa trwala zdecydowanie dluzej niz 15 min
Synek bardzo zadowolony!Polecamy i chętnie skorzystamy w przyszłości. 🙂
Córka zachwycona, mówi że wróci za rok
Występy super. Jednak ogromny minus za przerwę. Miała trwać 15 min, ale przez wydłużające się w czasie robienie zdjeć dzieciom z pluszakami (za dodatkową opłatą) trwała niestety nieco ponad 30 min...
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci