dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - Show jak z bajki

Pokaz umiejętności artystów na najwyższym poziomie... kobieta kot... naprawdę robi wrażenie... nie wiem kto miał szerszy uśmiech ja? Czy moja 9-letnia córka... gorąco polecam...
Trochę przereklamowane , postacie z bajek pojawiły się tylko na początku i do zdjęć 5 i 6 latki ( dorosła osoba też) po 30 min zaczęły się nudzić. Za mało klaunów i pokazów magii.
Bardzo fajne show. Dzieciaki zachwycone. Polecam!
Нам очень понравилось. Это конечно не стационарный цирк, но номера интересные. Ребенок 5 лет несного заскучал во второй половине, но в целом высидел все выступление.
Анастасия 19.09.2021 19:34
Świetna zabawa dla dużych i małych
Widowisko dla dużych i małych, wspaniałe pokazy akrobacji, fajna obsługa. Wyjście rodzinne udane. POLECAM!!!! Napewno jeszcze nie raz odwiedzimy ten super cyrk!!!!!
Super! Nie było słabych punktów programu. Każdy "numer" - klasa światowa.
Super!!! Polecam !!! Dzieci zachęcone!
Świetny występ. Piękne stroje, zjawiskowe akrobacje. Dzieci bawiły się świetnie, ale dorośli również. Na minus płatna toaleta, która powinna być w cenie biletu zwłaszcza że większą część widowni to dzieci a występ trwał 2 godz. Jednak mimo wysokich cen warto było.
Jest super!!
Warto obejrzeć. Świetna zabawa dla całej rodziny!!! Jedyny minus był taki, że bohaterowie kreskówek pokazali się na chwilę i w zasadzie tylko po to, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie (dodatkowo płatne). Ale nie przyćmiło to całokształtu 🙂. Ogólnie szczerze polecam !!!
Było super!
Dzieci oszalały:) bawiły się wspaniale
It was great! Nice moment with my daughter 🥰
Fajny cyrk, ciekawy repertuar
Super spędzony czas, dzieci zachwycone, widowisko 1sza klasa, artyści perfekcyjnie przygotowani, polecam serdecznie😀
Rewelacja, poszliśmy dla syna, ale sama nigdy takiego show nie widziałam. Artyści widać, że cyrk to ich życie, a nie tylko sposób na $ Ta ich haryzma, błysk w oku, coś wspaniałego
Show super. Natomiast niestety toalety płatne 2 zł, strasznie drogi popcorn.
Fajowy był cyrk! Dzieci mega zadowolone, do tej pory wspominają spacer śmierci!
Artyści świetnie przygotowani. Klaun bardzo zabawny wciągał dzieci w zabawę. W przedstawieniu nie brały udział żywe zwierzęta. Zdecydowanie polecam!
Wspaniałe widowisko dla całej rodziny. Występy na najwyższym poziomie. Na długo zostaną w pamięci. Dzieci odliczają czas do spotkania za rok ;)
Przedstawienie było świetne, bardzo nam się podobało, dzieci też były zadowolone... Pracowało nam tylko akrobacji grupowych, na wysokości. (Ale to nasze prywatne odczucie). Bardzo polecam. Ps. Macie świetnego 🤡 i świetnego Pana co stawał na wielu elementach (8 chyba), na tej równoważni.. 😍🥰♥️
Antysylwia 18.09.2021 22:42
Super show
Super. Fantastyczny spektakl dla widzów w każdym wieku. Serdecznie polecam ;)
Agnieszka 18.09.2021 17:03
Super, polecamy.
Magdalena 18.09.2021 16:47
Na plus piękne kostiumy. Dziecku 9 letniemu się podobało. Dla mnie momentami nudne, zwłaszcza klaun.
Magdalena 18.09.2021 11:51
Ok polecam dziecko bardzo zadowolone
Mile i zabawnie spędzony czas. Uśmiech na twarzy dziecka bezcenny :)
Było fantastycznie. Córka zadowolona to najważniejsze.
Mega, nie wiadomo kiedy minęły 2h. Poszedł bym jeszcze raz z całą rodzinką.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci