dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - Show jak z bajki

Wyśmienite występny, świetna zabawa
Bajecznie! Polecam.
Ostatni raz w cyrku byłam jako dziecko. Teraz do Korony zabrałam swoje dzieci w wieku 5 i 12 lat. Duch sztuki cyrkowej taki, jak za dawnych czasów. Dwie godziny w innym świecie. A przy tym duże znaczenie miało dla nas, że nie ma w tym show zwierząt. Całą rodziną bawiliśmy się świetnie od pierwszej do ostatniej minuty. Akrobacje zapierały dech w piersiach, a popisy klauna moja szczęka pamiętała jeszcze następnego dnia. Warto wspomnieć o świetnie dobranej muzyce, rockowe wstawki zdecydowanie dodawały charakteru występom. Wspaniałe widowisko, cudowni wykonawcy i uroczy prowadzący.
Przedstawienie godne zobaczenia.
Występ fajny, miła atmosfera, podobało się mojemu dziecku, a to dla mnie ważne Wszystko było w najlepszym porządku. Miło spędzony czas z rodziną więc polecam.
Super. Powrót do dzieciństwa i to bez męczenia zwierząt.
Rewelacja. Pokazy i umiejętności na wysokim poziomie.
Bylo super, dzieci zachwycone
Byłam z córkam. Wszystkie jesteśmy zachwycone ! Profesjonalizm i tyyyle emocji w jednym !! Polecam każdemu :)
Super pokaz - artyści pierwsza klasa, polecam!
piękne widowisko - ale jak to syn powiedzial za mało psiego patrola :)
Fantastyczna przygoda. Powrót do czasów dzieciństwa. Fenomenalny występ.
Dzieci (8,7, 5 lat) pierwszy raz w cyrku bardzooo zadowolone.
Super zabawa, polecam
Gorąco polecam. Dzieci zadowolone, Ja również.
Wszystko super! Gorąco polecam😘👋
Ogólnie występ fajny, jednak daje 3 gwiazdki za złą organizację. Część miejsc była za filarami i w zależności od tego jaki był akurat występ miałam problem aby zobaczyć wszystko (np. Pani z Mongolii zupełnie nie widziałam, bo był centralnie za filarem). W namiocie duszno i ciasno.
Pokaz bardzo fajny. Idealny dla każdego.
Było super
Było super, robi wrażenie, polecam
Bardzo fajny występ. Dzieci bardzo zadowolone, jeszcze przeżywaja pokaz. Polecam
Byłam z 6letnia Córeczka:) Ona ciągle powtarzala, że jest cudownie:) dalej jest zachwycona i chce...pracować w cyrku:))) dawno nie spędziłyśmy tak fajnego popołudnia:))) Sam występ mega wysokim poziomie:) Brawo dla Wszystkich z Cyrku Korona:) Jesteście Świetni:)))!!! Za rok pewnie się pojawimy znowu:)
Dzieci były zachwycone
występ bardzo fajny. Cyrkówki przepiękne. bilety dość drogie, ale wie się, za co ta cena, tylko, że.... bardzo słabe, że cena popcornu jest droższa niż w kinie, że nie wspomnę o wacie cukrowej. w środku występu przerwa na robienie zdjęć z maskotkami - no też niestety trzeba płacić - nie mało, ale NAJGORSZE, że trzeba płacić za toaletę - z tym "naciąganiem" jeszcze daleko nam do Europy.
świetni artyści/numery a klaun rozbawił wszystkich od 2 do 102 lat!
Rewelacja występy zapierają dech a klaun rozśmieszył do łez :)
Bardzo fajne przedstawienie! Nasza 4 dziewczynek bardzo zadowolona, bawiły się świetnie. Wreszcie można chodzić do cyrku bez zwierząt i świetnie się bawić.
Super wydarzenie
Całość wydarzenia rewelacja! Świetne występy, wspaniałe efekty, brak zwierząt, uśmiechnięci artyści - to wszystko stworzyło niezwykłą atmosferę. Dzisiejszy cyrk bardzo różni się od tego sprzed lat, co wychodzi na wielki plus. Jedynym mankamentem, który myślę że dało by się poprawić w sprytny sposób, to widoczność z 2 i 3 rzędu w lożach. Płaci się więcej za bilet, a wystarczy, że usiądzie ktoś wysoki i już nic nie widać (trzy rzędy krzeseł ustawione są na płasko). Tak też było w moim przypadku. Przyszłam z trójką dzieci, przed nami dwójka wysokich rodziców małego chłopca, którego brali na kolana i który często wówczas dodatkowo zasłaniał. Nie byli tak mili, aby zamienić się miejscami z dziećmi (ale takie ich prawo), więc było z tym trochę gimnastyki, która zabrała nam nieco przyjemności z oglądania. Ale poza tym naprawdę warto iść i zainwestować pieniądze. Ja i dzieciaki wyszliśmy zachwyceni.
Dawno tak się nie uśmiałam z mężem i dziećmi, było bardzo fajnie, dzieci bardzo zadowolone zwłaszcza młodszy bo mógł zrobić sobie zdjęcie z Psim Patrolem którego uwielbia
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci