inne Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015

inne Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015

Cyrk Zalewski -  XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015 - Bilety

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie Zalewskich sięgają niemal 200 lat wstecz - syn właściciela - Kamil Zalewski - reprezentuje już ósme pokolenie artystów cyrkowych w rodzinie. We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program "Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych.
Bogate kontakty twórców cyrku z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie owocują programem na najwyższym światowym poziomie. Właściciele dbają o najmniejsze detale - począwszy od konferansjerki (np. Katarzyna Dowbor, Jarosław Kulczycki), scenografii na oprawie muzycznej skończywszy. Mogą się także szczycić poziomem opieki nad zwierzętami - etyczne traktowanie zwierząt jest jednym z priorytetow działalności tej instytucji. Artyści Cyrku Zalewski udzielają się także charytatywnie.
Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Assosiation.
Każdy sezon ma być dla miłośnikow cyrku nowym odkryciem tej sztuki. Program bawi, zaskakuje, zapiera dech w piersiach.

Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny

Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata.

Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Cyrk Zalewski dba o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo widzów, artystów oraz zwierząt. O zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfort widzów dba wykwalifikowana kadra cyrku, która przed każdym spektaklem sprawdza warunki bezpieczeństwa.

PROGRAM XVI MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZTUKI CYRKOWEJ WARSZAWA 2015
- SENSACYJNE, AKROBATYCZNE SKOKI NA MOTOCROSSACH - Freestyle Family - Polska
- NATALIA DEMJEN - akrobacje na szarfach
- KRISTIAN KRISTOF - żonglerka
- MIRCO - pokaz kóz
- DUO FOCUS - hand to hand
- LOS ORTIZ - koło śmierci
- LUDVIK BEROUSEK - pokaz białych lwów
- FREESTYLE FAMILY - akrobacje motocrossowe
- KAMIL ZALEWSKI - laserman
- LOS ORTIZ - wysoka lina pozioma
- MR. LORENZ - repryzy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Zalewski - XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015

Dobre występy, można miło spędzić czas, dzieciom się bardzo podobało. Jedyny minus to brak informacji o płatnych toaletach co skutkowało łapaniem za kurtki ludzi chcących z nich skorzystać przez Pana stojącego przy wejściu.
Bardzo miłe przedstawienie, najsłabszy punkt: clown, momentami tandetny występ (np.światełko w tyłku). Gdyby nie to, poziom artystyczny zasługiwałby na 5*.
Fantastyczna przedstawienie!!!Córka zachwycona,ja również. Pokazy na szarfach,na kołach smierci,pokaz swiateł laserowych niesamowity,no i te motocykle na końcu!!! Wspaniale. Wszystko było wspaniałę,zwierzaki,żarty wykonywane przez clownów,śmiech do łez;-))Będziemy za rok;-)
Wszystko ok., tylko muzyka była z 10x za głośna, momentami nie do wytrzymania - a na sali b. dużo dzieci! Ostatecznie to miał być cyrk, a nie dyskoteka. Poza tym bez białych lwów spokojnie by się obyło, a zwierzęta by nie były męczone.
Ogólnie ok, bardzo śmierdziały wielbłądy. Pan Zalewski miał najsłabsze pokazy.
Program i poziom (z wyjątkami) - żenada
Wspaniałe przedsrawienie
Wysoki poziom artystyczny. Warto zobaczyć. Polecam.
Fajne, ciekawe, zaskakujące dla dorosłych i dla dzieci.
Show na najwyższym poziomie! Cena warta wydarzenia. Każdy - dorośli i dzieci znajdą coś dla siebie. Super nowoczesne atrakcje, takie jak pokaz laserów czy motocrossów, ale i tradycyjne "rozweselacze" - clowni, pokazy akrobacji, zwierzęta. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie raz pójdę na Cyrk Zalewski.
Dla rodziców po prostu nudne , nic ciekawego . Organizacja logistyczna TRAGEDIA !! Nie ma jak piechota dostać się do Cyrku nie łamiąc prawa ( przez ulice nie ma żadnych pasów) Błoto , miejsce za 140 złotych na bocznej stronie , nic nie widać zerowa atrakcja ( żadnej wzmianki o tym że takie miejsca kupuje). Ceny w środku jedzenia , zdjęcia , biuletynu , napoje - Jakiś kosmos. Pozdrawiam
Zdegustowany 19.10.2015 11:07
Cyrk Zalewski to pełen profesjonalizm !! Artyści na światowym poziomie. Zwierzęta żadną miarą nie wyglądają na maltretowane i dręczone. Dla dzieci (i nie tylko!) szansa na przejażdzkę na wielbłądzie czy pogłaskanie małego lwiątka.
Duzo nowych pokazow. Widac, ze cyrk idzie z duchem czasu.
spoko :D
Bardzo polecam szczególnie dla dzieci zatopionych w świecie wirtualnym. Powrót do pierwotnej rozrywki, podziw dla pracy ludzkich mięśni bez ściemy oraz efektów specjalnych. Wydarzenie bardzo oczyszczające duchowo. Poza tym dużo śmiechu!!!:)
Nawet w cyrku Zalewski widać,że branża cyrkowa przezywa głęboki kryzys.Chodzę co roku do tego cyrku z wnukiem i program oraz obsługa są coraz gorsze. Od rosyjskojęzycznej obsługi dało się wyczuć w tym roku woń alkoholu.W październiku gdy na dworze jest ok. 4-5 stopni ciepła wypadało by namiot dogrzać .Dzieciaki bardzo marzły.
Zawsze miłe wrażenia
Przedstawienie świetne. Jeśli wydaje się Wam (tak jak nam dotychczas) że cyrk to wymierające wydarzenie to jesteście w błędzie. Trzy godziny ciekawej zabawy dla całej rodziny (dorosły i trójka dzieci w wieku od 14 lat do 1,5roku). Artyści profesjonalni, podziwiałam wypracowane w szczegółach elementy programów. No i fakt, że można z każdym porozmawiać od komika po dyrektora :-) Polecam i będziemy wracać
wszystko super!!! Brak słów dla wykonawców-talenty jakich zazdroszczę. Gratulujemy!!!
martamel@op.pl 12.10.2015 09:37
Przedstawienie zdecydowanie za długie, do cyrku przychodzą przede wszystkim dzieci, trzy godziny czekania na główny pokaz jest chore a na dodatek ten klaun który się ciągnie jak flaki z olejem. Nagłośnienie - muzyka zdecydowanie za głośna po przedstawieniu jedyne wrażenie jakie pozostaje to ból głowy. O brudnych a na dodatek płatnych toaletach nie wspomnę. Jak na dworcach 30 lat temu. Niektóre występy naprawdę ciekawe ale generalnie całość (organizacja) to żenada na pewno nikomu tego nie polecę.
Super, polecam
Relacja cena biletu do atrakcyjności występu dość słaba. Trybuny byłyby pełne przy niższej cenie. Występy ze zwierzętami dość nudne. Po co męczyć te zwierzęta! I tak zabawy przy tym mało..
Bałagan organizacyjny, zdublowane miejsca w loży i zamiana na gorsze, pokazy na dość słabym poziomie, ci sami artyści pojawiają się w kilku konkurencjach, bardzo mało zwierząt, występy powinny być dostosowane do najmłodszych widzów, którzy zajmują sporą część widowni.
Super wydarzenie warte uwagi :)
Świetne pokazy, dziecko zadowolone:)
Show bardzo ciekawe
Srednia, klaun niesmieszny, malo atrakcji - akrobatyka i fmx
Przedstawienie od strony artystycznej - najwyższa ocena
Ogólnie bardzo dobrze się bawiliśmy, ale koszta przerażają. woda kubuś 7zł mały popcorn 10zł, toaleta 2zł, ogolnie przy 4 dzieci masakra.
Byłam z córką 2 raz.wystep nas nie zawiódł. Czekamy na następny rok.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii inne