dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - nowy program 2016

dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - nowy program 2016

Cyrk Zalewski - nowy program 2016 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

W programie m.in. Zuma-Zuma - akrobaci z Kenii, tygrysy i białe lwy, konie Palomino, wielbłądy, kozy, duża iluzja, Laser Man, Clowni - ekscentrycy z Pragi - Duo Wolf, Antypody - czyli żonglerka nogami oraz lina pionowa - absolwentki Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Zalewski - nowy program 2016

Wspaniałe przedstawienie.
Fajna rzecz taki cyrk ze zwierzętami. Dużo lepsza rozrywka ala dzieci niż wulharne amerykańskie bajki "dla dzieci". Dziękujemy za występ do zobaczenia za rok
Adam z Katowic 21.10.2016 22:24
Jestem rozczarowana i to bardzo. Występy może i ok ale organizacja i traktowanie ludzi poniżej krytyki. Stare chyboczące się ławki (deski) do siedzenia. Toaleta oczywiście płatna 2 zł, a w cenie syf w kabinach brak bieżącej wody. Byłam z dwójką małych dzieci, kupiliśmy małą tutkę popcornu w cenie 10 zł, poprosiłam Panią aby rozsypała mi ten popcorn pół na pół do drugiej tutki, czego kategorycznie Pani odmówiła!!!! Pierwszy i ostatni raz kupiłam bilet do cyrku ZALEWSKI. Skoro tak traktują ludzi, którzy płacą ciężkie pieniądze za widowisko (70 zł i więcej) , to ciekawe jak traktują zwierzęta, które dla nich zarabiają te pieniądze...??!!!
Wszystko fajnie bylo tylko dlaczego zwierzeta takiecwychudzone ax zebra bylo im widac!!
Sam występ bardzo podobał się mnie oraz rodzinie jedna gwiazdka mniej za płatne toalety 21wiek lekka przesada
Bardzo fajna impreza, polecam dla rodzin z dziećmi.
Mega mega zimno. Mokro. Błoto przed wejściem.. rozumiem ze deszcz, ale warto by bylo zabezpieczyc wejście zeby ludzie po kostki nie wpadali do blota.. sam występ fajny i przyjemny. I co najważniejsze bezpieczny:) ceny jedzenia za wysokie! Popcorn mini za 10 zl i bardzo bardzo slony.. zwierzaki ładne i zadbane prócz jednego konika.
Najlepszy (słowo honoru!) Cyrk w Polsce. Dawno już takiego występu nie oglądaliśmy. Byliśmy z wnukami, a to dla nich znakomita zabawa na jesienne dni. Chłopakom najbardziej zwierzęta i grupa akrobatyczna z Afryki a córce grupa hiszpańska na rowerku. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów. Andrzej z rodziną z Chojnowa.
Andrzej 08.10.2016 11:26
Występy artystów - poziom ok. Organizacja - ok. Bezpieczeństwo - brak. W trakcie występu miał miejsce wypadek - z wysokości 3m spadła kobieta z dzieckiem. Załamała się pod nią ławka. Trybuny były w opłakanym stanie, podesty zużyte w stopniu zagrażającym bezpieczeństwu, na najwyższym rzędzie brak jakiegokolwiek zabezpieczenia przed wypadnięciem w tył. Jest co prawda łąńcuch, ale.... no właśnie. Nie jest on żadnym zabezpieczeniem. Elementy konstrukcyjne namiotu są przymocowane do podłoża stalowymi szpilami. Niestety wystają one z ziemi i nie są w jakikolwiek zabezpieczone przed wejściem na nie, szczególnie przez dzieci. Podejrzewam, że namiot wraz z wyposażeniem jest przeznaczony wyłącznie na lokalne przedstawienia. Dziwne, że dyrekcja cyrku nie widzi problemu i akceptuje taki stan rzeczy. Cóż.... najpierw kasa...., potem kasa.... a w razie wypadku jest polisa ubezpieczeniowa. Niby wszystko ok, ale niesmak pozostaje.
Progrma bardzo fajny, choć sama infrastruktura nie zachwyca.
Polecam , warto.
Super przedstawienie dla dzieci
Bardzo pozytywne wrażenia, szczególnie dla dzieci. Szczególne wrażenie zrobiła na nas tresura lwów, laser man i akrobacje na pionowej linie.
Umiejętności ludzkie wspaniałe. Występy zwierząt trochę słabsze, ale to wynika również z ogólnego nastawienia na ochronę zwierząt.
Niestety można czuć się trochę oszukanym przez Cyrk Zalewski. Program, który prezentują na swojej stronie jako Widowisko 2016 zawiera 12 pkt z których 3 się nie pojawiły!! Pozostaje duży niedosyt.
Super, córcia się świetnie bawiła
ŚWIETNY PROGRAM,MEGA TALENTY,POLECAM:):)
Córeczka zachwycona :-)
REWELACJA!
Niesamowity występ gości z Keni! Akrobacje na miarę areny międzynarodowej. Goście z Czech muszą się podszkolić w przyciąganiu uwagi młodych widzów, starsi widzowie byli zażenowani poziomem występu, choć pomysł na rozpoczęcie pierwszego pokazu był ciekawy.... Akrobatka ze szkoły w Julinku zawsze budzi ZACHWYT !!!! Żarty Klauna, pokaz laserów, żonglowanie walcem - powtórka z zeszłego roku! Występy koni to nudny przerywnik podczas którego dzieci pytały się kiedy idziemy do domu ... Zawsze czekamy aż do Wołomina przyjedzie właśnie Cyrk Zalewski z nadzieją na nowe pokazy. Dziękujemy za występ i prosimy o niezarabianie na toaletach, oraz wacie cukrowej za 10 zł !!!!
Widowisko było super :) byłam z 5,5 letnią córeczką i była zachwycona :) siedziałyśmy w loży w pierwszym rzędzie, więc wszystko dobrze widziałyśmy :) Młoda debiutująca GWIAZDA bardzo dobrze rokuje - wypadła świetnie :) Występ zwierzaków również świetny :)
Wspaniały spektakl :). Bajeczna obsługa.
Niesamowite widowisko, ogromnie polecam
Większość występów raczej słaba. Ciekawe były pokazy akrobatów, taniec na linie (tu oprawa wizualna mogłaby być nieco lepsza), Limbo i Laserman (ciekawe efekty, choć pokaz mógł być na wyższym poziomie).
Znudzona 12.09.2016 15:31
Super widowisko, świetnie się bawiliśmy, rozrywka warta 2,5-godzinnej podróży! Trochę brakowało nam występów klaunów (był tylko jeden, pojawiał się sporadycznie między występami) ale całą imprezę najlepiej rozkręciła grupa akrobatów z Kenii "Zuma-Zuma". Polecam serdecznie!
Bardzo fajne przedstawienie. 3 letnim dzieciom bardzo się podobało ale nam rodzicom również. Jedynie mogę się przyczepić do wysokich cen zakupu dodatkowych rzeczy: albumy, gadżety czy chociażby dodatkowo płatnej toalety. Również wysokie ceny za bardzo krótką przejażdżkę na kucyku czy wielbłądem. Ale przestawienie polecam.
Naprawę super!
Przedstawienie przygotowane profesjonalnie, bardzo mi się podobało. Byliśmy mile zaskoczeni. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne występy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci