Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

dla dzieci

„Recepta na odwagę" - Teatr Promyk

dla dzieci

„Recepta na odwagę" - Teatr Promyk

„Recepta na odwagę" - Teatr Promyk - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Głównymi postaciami są doskonale znani naszym dzieciom mieszkańcy lasów: dwa zające, puchacz, kruk oraz wilk. Kicek to wesoły i bystry zajączek, któremu jednak brakuje odwagi. Kłopot polega na tym, że powinien ją mieć, by móc radzić sobie w lesie. W jej zdobyciu próbuje pomóc mu dziadek Skakazjusz, aranżujący różne sytuacje mające sprawić, aby Kicek przestał wszystkiego się bać. Niestety wszelkie jego starania kończą się fiaskiem. Sytuacja diametralnie zmienia się w chwili, gdy dziadek wpada w zastawione w lesie wnyki. Ratunkiem w tej sytuacji staje się zdobycie przez małego zajączka liści kapusty, koniecznej do zrobienia leczniczych okładów dziadkowi. Okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza, że nie wszyscy mieszkańcy lasu są mu życzliwi. Jednak miłość do dziadka i chęć niesienia mu pomocy sprawiają, że Kicek zapomina o strachu i przezwycięża wszystkie przeszkody. Oczywiście nie możemy lekceważyć aktywnego udziału widzów, którzy cały czas starają się pomagać zajączkom. To także dzięki nim wszystko kończy się szczęśliwie. Dziadek otrzymuje lekarstwo, a Kicek staje się odważnym.

„Recepta na odwagę” to także pouczająca opowieść dla najmłodszych widzów, o tym jak ważne jest niesienie pomocy bliźnim, a szczególnie tym najbliższym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Raszyn (pow. pruszkowski)

Brak wydarzeń w: Raszyn (pow. pruszkowski)

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: „Recepta na odwagę" - Teatr Promyk

Fantastyczne przedstawienie. Byłam z wnuczką na wszystkich lipcowych w Raszyńskim Centrum Kultury i to było zdecydowanie najlepsze. Jasna dla dziecka fabuła, piękne lalki, piosenkę zajączka wciąż moja Emilka podśpiewuje. Jeszcze raz brawa dla aktorów i dziękuję organizatorom.
Zofia 28.07.2020 09:32

Polecane z kategorii dla dzieci