dla dzieci

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

dla dzieci

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci - Kraków NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK | Kupuj Bilety Online

„Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” – spektakl dla dzieci

spektakl w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2020

Najpopularniejsza świnka na świecie schodzi z ekranów żeby na żywo spotkać się z widzami!

Wśród piosenek, tańców i wspólnej zabawy widzowie będą świętować urodziny Peppy, pobawią się z nią w chowanego, a także przeżyją tytułową – Wielką Niespodziankę!

Scenariusz i reżyseria – Gabriel Gietzky
Sceneografia i kostiumy – Maria Kanigowska

Obsada:
Peppa – Karolina Marcisz / Aleksandra Batko
Mama Świnka – Agnieszka Raj-Kubat
George – Kamil Mularz
Tata Świnka – Michał Karczewski
Szymon – Szymon Gotowski

Spektakl dla dzieci od 2 do 6 roku życia

Czas trwania: 80 minut, w tym 1 przerwa

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

Bilet do strefy I (rzędy I - XIV) - 65 zł
Bilet do strefy II (rzędy XV - XVII ) - 55 zł
Dziecko do 3 r. ż., siedzące na kolanach u opiekuna - wstęp gratis do biletu dla dorosłego. Opiekun musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach - darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. Ilość miejsc ograniczona - prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni.

009

029

002

016

005

032

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
WYPRZEDANE

Recenzje

Wspaniały spektakl! Idealny, dla dzieci w przedziale wiekowym 2-6 lat. Polecam!
Przedstawienie udane. Dzieci zadowolone, świetnie się bawiły.
Spektakl dla dzieci 3-4 letnich, starsze chyba mogłyby się nudzić. Akcja nie płynie wartko :). Za to kostiumy i piosenki są naprawdę w porządku. Nagłośnienie było trochę za mocne (dwulatka zatykała sobie uszy i bała się przez pierwszą część), mimo że w spektaklu nie ma żadnych groźnych dźwięków. Bezpieczne, przyjemne, ale artystycznie niezbyt wyrafinowane.
występ bardzo podobał się córce,nam również,bylo wesoło i kolorowo;) brakowało tylko mozliwosci zrobienia sobie zdjecia z bohaterami i bliższego zobaczenia ulubionych dla dzieci postaci;)
Bardzo fajny spektakl, duża interakcja z widownią, dzieci zachwycone, nie chciały wyjść po zakończeniu! Polecam!
swietna zabawa! corka bawila sie bardzo dobrze, przedstawienie interaktywne, dla dzieci super!!!
Spektakl dla małych dzieci , do lat trzech. Byłam z 5 letnią wnuczką i uważam, że nic z tego spektaklu nie wyniosła. Bajki dziś , a za moich czasów to przepaść! 😢
Przedstawienie idealne dla młodszych dzieci, taniec, śpiew. Przepiękne kostiumy.
Super spektakl! Nie mogę z córką doczekać się kolejnego ☺
fajne dla małych dzieci - do 4 lat
Przedstawienie super. Aczkolwiek nagłośnie porażka. W 3 rzędzie pękaly bebenki.. Zdecydowanie za głośno...
Przyjemne przedstawienie dla małych dzieci, zachowana dynamika i stylistyka bajki.
Przepiękne przedstawienie dla najmłodszych. Spokojna sztuka z łatwymi sformułowaniami łatwymi do zrozumienia przez dzieciaki. Piękny podkład muzyczny. Wszystkim dzieciakom naszych znajomych też się bardzo podobał.
Super! moje dziecko zachwycone, przedstawienie utrzymane w podobnej konwencji jak serial - spokojna akcja. Scena NCK bardzo odpowiednia dla dzieci. Jedyna wpadka - świeczki na torcie Peppy zaświeciły się ponownie... :) Co oczywiście bystre oko pięciolatki wyłapało i nie dawało jej spokoju... ;)
Spektakl bardzo nam się podobał. Moja 2-letnia córka była zachwycona. Przedstawienie na wysokim poziomie, profesjonalnie wyreżyserowane.
Patrząc tylko i wyłącznie na reakcje dziecka podczas spektaktlu wszystko się podobało. Jedyny MINUS - zbyt głośno ustawione nagłośnienie, bo dzieci i dorośli zakrywali uszy na początku.
Wspaniałe przedstawienie. Moje dziecko było szczęśliwe, że może zobaczyć świnkę Peppe. Jeszcze kolejnego dnia wspomnienie o tym wydarzeniu powodowało, ze jej twarz była rozpromieniona i radosna :-)
Bardzo mile spędzony czas w towarzystwie rodzinki świnki Peppy. Barwne kostiumy, łatwy język, fajna oprawa muzyczna. Polecam dla małych dzieci, większe to by się chyba troszkę nudziły.
Synowi, 3,5 latkowi bardzo się podobało. Czuł niedosyt jak już się skończyło.Dopytuje kiedy znów przyjedzie Peppa. Dziękujemy za urocze popołudnie.
Doskonała zabawa dla dzieci, z którymi aktorzy cały czas utrzymywali kontakt (wspólne wołanie bohaterów, witanie, śpiewanie, klaskanie itp.). Mojej córeczce bardzo się podobało. Polecamy!
Radość naszego dziecka nie do opisania :-)
Córeczka zachwycona i ja też ;-)))) Dziękuję!
Wspaniale przedstawienie. Polecam wszystkim rodzicom z dziećmi do ok 4 lat. Piękna choć minimalistyczna scenografia, świetne kostiumy. W przedstawieniu widownia bierze aktywny udział, co jest źródłem radości dla dzieci. Warto podkreślić, że kwestie wygłaszają aktorzy z polskiej wersji telewizyjnej peppy.
Przedstawienie nie miało prawie w ogóle fabuły. Moje oczekiwania co do produktu Świnka Peppa były wyższe. Spodziewałam się lepszego scenariusza i więcej humoru. Wiem że przedstawienie było dla malych dzieci, co tłumaczy brak fabuły. Kreskówek natomiast potrafi połączyć prostotę z ciekawymi historiami. W przedstawieniu brakowało mi właśnie tego.
Dziecko się nudziło
Dziecku się podobało, wdł. mnie było chwilami nudno i temat kręcił się wokół balonów. Oczekiwaliśmy wielkiego przyjęcia na zakończenie z przyjaciółmi Peppy, niestety nie doczekaliśmy się
Spektakl odpowiedni dla dzieci 2-3 letnich. Serdecznie polecam.
Córka była bardzo zadowolona.

Polecane

Kraków inne wydarzenia