dla dzieci

Wakacyjny Brawl Stars z Manoykiem

dla dzieci

Wakacyjny Brawl Stars z Manoykiem

Wakacyjny Brawl Stars z Manoykiem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjny Brawl Stars z Manoykiem - Władysławowo Scena Kulturalna Władysławowo 2019 YT | Kupuj Bilety Online

Pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie! To niezwykła okazja, aby spotkać na żywo najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Twórcy opowiedzą na scenie o tym jak „od kuchni” wygląda tworzenie treści śledzonych codziennie przez miliony internatów oraz jak wygląda życie i praca influencera. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, na które twórcy będą odpowiadać. Każde z wydarzeń poświecone jest wybranemu twórcy oraz grze, w której on się specjalizuje!

Tym razem bohaterem spotkania będzie MANOYEK, a grą dnia będzie BRAWL STARS!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się od MANOYKA o sekretach tworzenia Youtubowego kanału, o życiu prywatnym, o jego pasjach i o tym co najbardziej lubi jeść na śniadanie! Możecie wziąć udział w turnieju BRAWL STARS z ciekawymi nagrodami, który będzie transmitowany na żywo na wielkim kinowym ekranie w trakcie wydarzenia. Nie zabraknie również czasu, na to żebyście sami zadali Waszemu idolowi najbardziej nurtujące Was pytania. Na koniec będziecie mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie „Meet & Greet”, czyli “sam-na-sam” z Gwiazdą! Przybijecie piątki, zrobicie selfie, i dostaniecie autograf od MANOYKA.

Zapraszamy na naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele materiałów i relacji z wydarzeń: https://www.instagram.com/scena_kulturalna_official/

Bilety na spotkanie dostępne w opcjach:

40 zł – bilet wstępu - sektor B

50 zł – bilet wstępu - sektor A

15 zł"Meet & Greet" - dodatek do biletu umożliwiający udział w indywidualnym i ekskluzywnym spotkaniu z Youtuberem w limitowanej liczbie osób. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

15 zł„Gra z Youtuberem” – dodatek do biletu umożliwiający podczas spotkania zagranie w grę razem z Youtuberem i innymi graczami na sali. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

25 zł – bilet wstępu ulgowy – dla rodzica lub opiekuna powyżej 18 roku życia (weryfikacja przy wejściu na salę)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Władysławowo

Brak wydarzeń w: Władysławowo

Recenzje

Wady imprezy: w sali było za ciepło, duszno, brak wiatraków, bardzo duże opóźnienie, za mało miejsca pomiędzy krzesłami i dopłata za kolejne gry. Zalety: miła atmosfera, ładne zdjęcia, atrakcyjna nagroda i spotkanie indywidualne
Super wydarzenie. Dopracowane w każdym calu. Syn przeszczęśliwy. Bardzo , bardzo mi się podobało. Mega fajna przygoda i niezapomniane przeżycia. Polecam jako rodzic, który w ogóle nie wiedział nic na temat gier i pracy youtuberów.

Polecane