Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Biały Kieł

film

Biały Kieł

Biały Kieł - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Biały Kieł


Jak działają recenzje?
Piękny film, córka zachwycona i wzruszona. Bardzo dziękujemy.
kkmo 03.12.2018 09:15
brak informacji, że film jest dedykowany dla dzieci od lat 7 - w związku z tym na sali było mnóstwo maulchów w wieku 3-5 lat, które płakały, bały się a część rodziców z nimi wychodziła. Drzwi do sali kinowej otwarto ok 12:05 - więc już po teoretycznym czasie rozpoczęcia seansu. Sama idea super !
Ivetta 03.12.2018 09:02
Dobrze zrealizowany film animowany, przyjemny, miło się ogląda. Film dla dzieci małych, starsze lekko się nudziły od połowy filmu. Mimo wszystko wart uwagi dla rodzin. Polecam.
Anna 23.10.2018 17:26
Film- mega! Z głębokim przesłaniem, ciekawa fabuła, dobre kino. Z przyjemnością na to patrzyłam, moje zbuntowane 11 letnie córki również. Choć nie ukrywały rozczarowania tak filmem jak i kinem. Więc tym bardziej się cieszę. Natomiast przeszkadzało mi to, że w trakcie seansu ciągle ktoś spóźnialski dochodził na salę i światło z korytarza psuło efekt.Pomyłką moim zdaniem było całe mnóstwo dzieci w wieku przedszkolnym obecnych na filmie. Absolutnie nie jest to film dla najmłodszych.
mama4-ki 22.10.2018 09:49

Polecane z kategorii film