film

Furioza

film

Furioza

Furioza - Bilety do kina

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Furioza

Super film. Trochę głośno momentami.
OK, ciekawy film. Ma swoje wady, ale warto obejrzeć.
Świetna rola Damięckiego
Elegancko
Żuraw 18.11.2021 08:47
Bardzo fajny film.
Bomberos 16.11.2021 13:58
Film był mega:-)
Bardzo miło spędzony czas
Film polecam, chociaż brutalny; z kolei jeśli chodzi o kino to na miejscu okazało się, ze nasze miejsca zostały sprzedane po raz kolejny w kasie stajonarnej i były już zajęte, niesympatyczne, Pani z kasy zero reakcji, brak przeprosin, siadacie gdzie chcecie, ale zamawiam bilety wcześniej i opłacam, ponieważ zależy mi na konkretnych miejscach.
Od foteli drętwieje dupa po 30 min oglądania. Ale film spoko
5 gwiazdek za sale kinowa. Byłem pierwszy raz i jak na takie małe kino to naprawdę super. Film bez rewelacji
Super spędzony czas, zaskakujące zakończenie
Warty czasu.fajne wydarzenie. Historia.....banalna
Świetny film. Polecam
Bardzo dobry film! Ku mojemu zaskoczeniu, to naprawdę godna polecenia produkcja. Zostawia po sobie dużo emocji, ale nie takich ulotnych, na chwilę i już. Ten film się pamięta, a i tak nie miałabym oporów, żeby obejrzeć go po raz kolejny. Z czystym sumieniem jeszcze raz polecam.
Film wart obejrzenia, świetni aktorzy, sensowna fabuła.
Wciągający, mocny i emocjonujący film
puczi 03.11.2021 20:43
Nie jestem fanką takiego kina, ale ten film zdecydowanie jest wart obejrzenia! Świetna muzyka, mistrzowskie charakteryzacje, oskarowa gra aktorska Damięckiego; znałam go jako chłopaczka grającego w komediach romantycznych a tutaj totalny Bad Boy- mistrzostwo.
Polskie kino w bardzo dobrym wydaniu. Polecam!!
Film dobry, ciekawa obsada i fabuła.
Film godny polecenia
Świetna gra aktorska. Dobrze, że były akcenty komediowe. Film na
Dobry film, polecam :)
Emocje trzymały jeszcze po wyjściu z kina, chętnie obejrzę ponownie, polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film