film

Marona-psia opowieść.

film

Marona-psia opowieść.

Marona-psia opowieść. - Bilety do kina

Marona-psia opowieść. - Raszyn (pow. pruszkowski) Centrum Kultury Raszyn | Kupuj Bilety Online

Niezwykła podróż przez życie widziana oczami psa. Marona jest pięknym kundelkiem, który nie ma szczęścia do właścicieli. Jak wygląda świat z psiej perspektywy?

Piękna, wielorasowa suczka Marona trafia w ręce coraz to nowych opiekunów. Świat ludzi bywa jednak skomplikowany, czasem aż za bardzo dla małego psa, który nie chce niczego oprócz kochającego go człowieka. Każdy z napotkanych przez kundelkę ludzi nadaje jej nowe imię: akrobata Manole nazywa ją Aną, robotnik Istvan – Sarą, dziewczynka Solange – Maroną. Niestety żaden z domów nie jest na tyle stabilny, by suczka mogła zagościć w nim na stałe. A gdyby ludzie byli tak samo zależni od zwierząt, jak one od nich?

Film jest zapierającą dech w piersiach, dynamiczną i wzruszającą historią opowiedzianą z psiej perspektywy. Skłania widza do myślenia o tym, jacy jesteśmy wobec innych stworzeń. Premiera filmu miała miejsce na najważniejszym festiwalu animacji, francuskim Annecy. Animację doceniło też Jury konkursu odkryć 6. MFF Kino Dzieci przyznając filmowi nagrodę Kwiatu Paproci.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Raszyn (pow. pruszkowski)

Brak wydarzeń w: Raszyn (pow. pruszkowski)

Recenzje

Brak recenzji

Polecane