film
Polityka

film

Polityka

Polityka - Bilety do kina

Polityka - Żyrardów Kino Len | Kupuj Bilety Online

Wiadomo, że w nowym filmie Patryka Vegi wystąpią: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński; Iwona Bielska jako Krystyna Pawłowicz; Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki; Zbigniew Zamachowski jako Tadeusz Rydzyk, Janusz Chabior jako były minister obrony Antoni Macierewicz, Antoni Królikowski jako były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, a także Ewa Kasprzyk jako była premier polskiego rządu Beata Szydło. „Polityka” Patryka Vegi jest zapowiada przez twórców i dystrybutora jako jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych filmów ostatnich lat. Reżyser, kojarzony do tej pory przede wszystkim z komediami o mafii, podobno postawił sobie za punkt honoru pokazanie prawdziwej twarzy polskiej polityki, o której Polacy nie mają pojęcia. Bohaterami „Polityki” będą autentyczni parlamentarzyści i rządzący, choć ukryci pod płaszczykiem fikcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

23.09.2019, 18:30 Kino Len
2D
 KUP BILET
2D
24.09.2019, 21:00 Kino Len
2D
 KUP BILET
2D
25.09.2019, 16:00 Kino Len
2D
 KUP BILET
2D
26.09.2019, 21:00 Kino Len
2D
 KUP BILET
2D

Brak wydarzeń w: Żyrardów

Recenzje

bardzo szybie załatwienie, polecam
Nudny, z wielkich zapowiedzi odkrycia nieznanych faktów, wyszło wielkie nic, nic, czego ludzie nie wiedzieliby z mediów. A próba wybielenia prezesa- żenada.... Za to Krolikowski grał rewelacyjnie
wszystko ok :)
To co w realu to i w filmie. Warty obejrzenia.
Film mi się nie podobał
Film dobry odzwierciedla rzeczywistość, działa i wogóle super. Najlepszy był gościu od ministra wojny grany przez Królikowskiego. Ekstra.
Film bardzo słaby. Długi, nudny aż chce się wyjść z kina.
Dobry film. Aktorzy super dobrani
Polecam
Film zabawny, z przekazem
Film beznadziejny
Film był nudny. Pan Grabowski wyglądał obleśnie. Rola Niby przedstawiająca Misiewicza wydaje mi się lekko przesadzona. A odnośnie P.Premier, to oczekiwałam więcej szczegółów. Podsumowując, to taki sfilmowany kabaret w gorszym wydaniu.
Jeżeli ktoś w miarę uważnie śledzi poczytania tych państwa na srebrnym ekranie, mógł się domyślać jakie elementy będą poruszane w tym filmie...
Super film- Polecam
Przereklamowany ,
Cieszy fakt korzystania z takiej formy zakupu biletów. Rewelacyjna organizacja, miła obsługa i bez opóźnień.
Film rewelacja ! Polecam
Jestem zadowolona z tej formy zakupu biletów
Film przygnębiający, pokazujący rzeczywistość życia politycznego w naszym kraju.
film ukazuje rzeczywistość i obłudę świata polityki - pewnie dlatego można się na nim mocno wynudzić. Moim zdaniem można było zrobić ten film o wiele lepiej. Tutaj nie ma żadnej spójności, każdy wątek jest rozmyty i mało wyrazisty - słabo wyszło. Możliwe, że nasze wyobrażenia są zbyt duże względem tego filmu - słabo jak nasza polityka i ludzie, którzy się nią zajmują - słabo czyli realnie.
Super film, coś do śmiechu, coś do przemyślenia, a jeśli tak było naprawdę - włos na karku się jeży...
Super kino super seans
Najsłabszy film Vegi. Dużo zażenowania, trochę śmiechu..
Słaby, brakowało czegoś oszałamiającego. Olbrychski rewelacyjny. Czułam, jakby był to zlepek wydarzeń i komentarzy fb.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Żyrardów inne wydarzenia