film

Warsaw Short Framing 25.04.19

film

Warsaw Short Framing 25.04.19

Warsaw Short Framing 25.04.19 - Bilety do kina

Warsaw Short Framing 25.04.19 - Warszawa Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr | Kupuj Bilety Online

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Heimlich, reż. Kostas Bakouris (Grecja) 19’
Paris mieszka sam w zaniedbanym domu. Serena szuka domu. Czy to początek pięknej znajomości, czy może czegoś zupełnie innego?

Cztery dni w październiku, reż. Álvar Andrés Elías (Hiszpania) 15’
Hugo jest doświadczonym terapeutą. Podczas jednej z sesji jego pacjentka nagle wychodzi bez wyjaśnienia. Hugo chce dowiedzieć się, co było powodem takiego zachowania.

Jestem wolny, reż. Edvard Karijord, Bendik Mondal (Norwegia) 20’
8 października 2013 r. Geir Karijord zaginął w Dolinie Romsdal w Norwegii. Czy jego rodzina powinna go opłakiwać, czy mieć nadzieję na jego powrót?

Byli, reż. Irina Bas (Rosja) 15’
On miał zawał, ona wybudziła się ze śpiączki. Leżą na jednej sali w szpitalu. Nie widzieli się od 30 lat. Czy to spotkanie może coś jeszcze zmienić w ich życiu?

Timballo, reż. Maurizio Forcella (Włochy) 17’
Ugotowanie najlepszej potrawy na świecie wymaga użycia specjalnych składników.

Łączny czas trwania: ok. 85 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i gospodarz projektów Warsaw Short Framing oraz Off na zakręcie. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Warszawa inne wydarzenia

Recenzje

Ciekawie dobrany repertuar. Super wydarzenie, zdecydowanie polecam.
Najbardziej mi się spodobały 3 i 4 film. Drugi jest zbyt prosty i typowy. Najmniej mi się spodobał ostatni. A pierwszy jest ciekawszy pod względem mitu o Syrenie i jak ro się przyniosło w nasze czasy.

Polecane