Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

film

Zbrodnie przyszłości

film

Zbrodnie przyszłości

Zbrodnie przyszłości - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W niedalekiej przyszłości ludzie doświadczają syndromu przyspieszonej ewolucji. Aby odnaleźć się w nowej, zdominowanej przez technologię rzeczywistości, muszą przekształcać nie tylko swoje umysły, ale także ciała, by nadążały za wymogami czasów. Głodni nowych, silniejszych bodźców coraz śmielej eksperymentują z cielesnością, przesuwając biologiczne granice własnej wytrzymałości. Ogromną popularność zyskują szokujące praktyki chirurgiczne polegające na wszczepianiu sobie nowych organów.
Saul Tenser to sławny artysta performer, który postanawia z własnej przyspieszonej ewolucji uczynić multimedialne widowisko. Przy pomocy swojej partnerki Caprice, na oczach milionów dokonuje coraz śmielszego przeobrażenia swojego ciała, szukając nowych form rozkoszy. W pogoni za popularnością decyduje się na tak szokujący krok, że powrót do dawnego życia może okazać się już niemożliwy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Zbrodnie przyszłości

Kino z super klimatem. Praktycznie bez reklam. Dobre nagłośnienie. Polecam. Co do samego filmu… Stwierdzić, że nie jest to film dla każdego to nic nie powiedzieć. Jest to wg mnie czysto artystyczna wizja świata przyszłości przyozdobionego lękami i fascynacjami autora. Od przestrzeni związanej z „upiększaniem” ludzkiego ciała poprzez fizyczne modyfikacje, zmiany istoty człowieczeństwa, walkę ze zmieniającym się środowiskiem, coraz trudniejszą do określenia definicją człowieczeństwa. Dla mnie jest to film na pewno refleksyjny, pełen obaw, ale i nadziei. Pozostawia dużo do myślenia. Jeżeli szukasz inspiracji do rozmyślań, nie boisz się trudnych tematów i bliska jest Ci teatralno-performanceowa forma to jest film dla Ciebie. Dla mnie 5-6/10, obcinam kilka punktów za pewien niedosyt scenariuszowy oraz akcenty.
Leszek 30.07.2022 08:49
Seans się nie odbył ze względu na brak odpowiedniej ilości osób na sali. Proszę o zwrot środków za zakupione bilety
Xxx 27.07.2022 10:12
Zbrodnie przyszłości
Żyrardów, 26.07.2022
Kino Len

Polecane z kategorii film

Ania

Ania

(0)

najbliższe wydarzenie
03.10.2022 19:00

bilety od 15.00 PLN

KUP BILET