Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

DF 22: W podróży z Bohaterką

inne

DF 22: W podróży z Bohaterką

DF 22: W podróży z Bohaterką - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Elżbieta Żukowska

Warsztaty twórcze, inspirowane książką Maureen Murdock, która wywarła olbrzymi wpływ na wizerunek kobiecych postaci w kulturze. Tekst Murdock nie jest żeńskim odpowiednikiem Podróży Bohatera, ale polemizuje z ideą Campbella i stanowi alternatywę dla teorii monomitu. Wpływ tego tekstu widać w najważniejszych i najciekawszych współczesnych serialach i książkach. Na warsztatach nauczymy się pisać postaci kobiece w nowy sposób, bez schematów wojowniczki, wiedźmy i księżniczki.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: W podróży z Bohaterką

Nie zostałam wpuszczona na zajęcia, ponieważ trzeba było być co najmniej dziesięć minut wczesniej. Szkoda że tej informacji nie było na bilecie. Nie polecam.
Viev 28.08.2022 21:15
DF 22: W podróży z Bohaterką
Wrocław, 27.08.2022
Centrum Kultury "ZAMEK"

Polecane z kategorii inne