kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

Kabaret Smile - Tu i teraz - Bilety na kabaret

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Pszów

Recenzje Kabaret Smile - Tu i teraz

Występ błyskotliwy i bardzo śmieszny - jak zawsze! Warto się skusić 😊 następnym razem również nie zawaham się z kupnem biletów, bo takich emocji nie ma przed telewizorem czy laptopem!
Świetny występ, super zabawa. Warto było czekać ponad rok!!!
Mega! Super! Hiper!
Panowie ze "Smile" jak zawsze w formie i odnosiło się wrażenie, że stęsknili się za publicznością. Rewelacyjna zabawa! Wszystkie zaprezentowane skecze były nowe i brawurowo zagrane! Chłopcy się nie oszczędzają i można im tylko pozazdrościć kondycji. Dwie godziny z bisem a i tak żałuję po ich występie, że tak szybko minął. Szczerze polecam :)
Było kapitalnie! Płakałam ze śmiechu! Cudownie było zobaczyć ich ponownie! Nic się nie zmienili, tak samo uroczy, przezabawni i naturalni!
Niestety nie jestem zadowolona, wręcz rozczarowana. W telewizji Panowie "wypadają" lepiej, naprawdę chętnie ich oglądam. Na występie w Łomiankach skecze w sumie były śmieszne, ale zupełnie niepotrzebnie przeciągane, wydłużane na siłę. Brakowało im dynamiki, tempa,. Szkoda, bo pomysły artyści mieli niezłe ale te skecze trzeba skrócić.Naprawdę ten występ nie musiał, trwać 2h i 45 minut - krótszy ale bardziej "treściwy" dostałby 5 gwiazdek i najwyższe recenzje, naprawdę mógłby się podobać.
Klasa sama w sobie 👌👌👌
Warto było czekać 😉
Najlepszy kabaret na którym byłam ! Mistrzostwo 💪
Absolutnie fantastyczne. Uśmiałam się. Jestem fanem kabaretu Smile. Na Tu i teraz miałam okazję być po raz drugi. Tym razem z Córka z okazji Jej listopadowych urodzin. Jej też bardzo się podobało:-)
Było świetnie! Polecam!
Rodzina zachwycona! Chłopaki na bieżąco potrafią reagować na sytuację i widać, że świetnie się przy tym bawią a wraz z nimi cała widownia. Polecam wszystkim!
Super zabawa, wspaniały wieczór!!!
Kabaret rewelacyjny, dawno tak nie uśmiałam się ,polecam serdecznie !!!
Cudownie było wrócić do śmiesznej rzeczywistości
Super kabaret. Polecam każdemu obejrzeć.
Superrrrr zabawa .Kabaret potrafił rozśmieszyć do łez. Polecam w 100%.
Chodzę w ciemno. Wiem, że będzie petarda ;)
Bardzo udany występ, kabaret na najwyższym poziomie, polecam wszystkim!!
Było świetnie płakałam że śmiechu, porcja pozytywnej energii na kolejne dni 😊
SUPER !!!!!
Zajefajny vwystep. Popłakałem się że śmiechu
Występ był cudowny, kabaret uroczy.
Po ponad rocznej przerwie zajebisty występ oczywiście w Legnicy koło Kochlic chyba przegapili zjazd
Mistrzostwo. Kabaret na bardzo wysokim Poziomie. UBAW PO PACHY. Na żywo są jeszcze LEPSI niż w TV. POLECAM
....jak zwykle kabaret Smilr pokazał swoją klasę. Dobry żart, dobry humor mają w genach a telefon od teściowej na początku dodał całego apetytu na dalszy seans.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret