kabaret

Kabareton - Giganci Śmiechu w akcji w programie "Nie tylko dla Pań"

kabaret

Kabareton - Giganci Śmiechu w akcji w programie "Nie tylko dla Pań"

Kabareton - Giganci Śmiechu w akcji w programie "Nie tylko dla Pań" - Bilety na kabaret

GIGANCI ŚMIECHU w AKCJI – Kabareton – “Kabaret Czesuaf”, “Kabaret 44-200”, “Alex”

Specjalnie przygotowany program kabaretowy “Nie tylko dla Pań…” z okazji Dnia Kobiet, w którym artyści kabaretowi przedstawią najnowsze skecze oraz przyprawią to szczyptą prawdziwego humoru – a to wszystko dla naszych dziewcząt i pań.

Kabaret Czesuaf powstał w 2002r. w Poznaniu. Tworzy go trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce. Czesuaf robi furorę na scena kabaretowych, umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i widowiskach plenerowych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody ( kilkadziesiąt ) zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach i festiwalach kabaretowych. Czesuaf jako grupa od wieku lat występuje w widowiskach kabaretowych wespół z największymi gwiazdami tego gatunku rozrywki TVP. Każdy program Czesuafa to znakomita zabawa przy skeczach i piosenkach opartych na nietuzinkowym, inteligentnym dowcipie.

"Kabaret 44-200” – Młodzi, inteligentnii, pełnej krwi artyści kabaretowi. Laureaci wielu przeglądów i festiwali kabaretowych. Pojawiają się u boku największych gwiazd kabaretowych. Ich dowip, skojarzenia to cała gama kolorów kabaretu. “Kabaret 44-200” jak tornado zdobywa sceny kabaretowe. To tak naprawdę stand-uperzy, improwizatorzy i wszystko inne. “Kabaret 44-200” jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. “Kabaret 44-200” dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. “Kabaret 44-200” to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń. Nowa siła kabaretu - burzą wchodzącą na największe sceny kabaretowe.

Mając 16 lat, Aleksandra Dzwigała debiutowała na deskach teatru muzycznego Studio Buffo w najbardziej znanym polskim musicalu “Metro” w którym nadal występuje. Dyrekcja teatru powierzyła także młodziutkiej wokalistce solowy występ w koncercie Wieczór Włoski w Buffo, gdzie Aleksandra występuje przy akompaniamencie orkiestry Janusza Stokłosy. Reprezentowała Polskę podczas VI Światowego Festiwalu Młodzieży we Włoszech "Karnawał Młodzieży - Orfeusz w Italii" gdzie, młoda polska wokalistka Aleksandra Dzwigała zajęła pierwsze miejsce. W festiwalu wzięło udział blisko 400 uczestników z 17 krajów. Aleksandra wielokrotnie stawała na podium różnych festiwali i konkursów wokalnych jak Must Be The Music. Jest niezwykle utalentowana, spiewa, tańczy, komponuje piosenki i jest wszechstronną sportsmenką. Aleksandra pochodzi z Ostrołęki a na codzień można ją zobaczyć na deskach Teatru "Buffo".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabareton - Giganci Śmiechu w akcji w programie "Nie tylko dla Pań"

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret