kabaret

Recital Kabaretowy: Cztery razy bardziej

kabaret

Recital Kabaretowy: Cztery razy bardziej

Recital Kabaretowy: Cztery razy bardziej - Bilety na kabaret

Recital Kabaretowy: Cztery razy bardziej | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy ponownie na "Cztery Razy Bardziej" udaną zabawę!

Przedstawiamy rozbudowaną formę recitalu kabaretowego, który z powodzeniem zaistniał na dobre w Kinoteatrze Wrzos. Poszerzamy grono wykonawców i spektrum stylistyki. Wystąpią: Aleksander Czerkawski, Adam Wacławiak, Matełko King i Ścibor Szpak.

Cztery głosy, cztery gitary, cztery sposoby na piosenkę kabaretową, cztery razy więcej energii na scenie - po prostu cztery razy bardziej!

Aleksander Czerkawski (Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą)
Mistrz muzycznych wyznań, miłośnik nieba pełnego gwiazd i piosenki turystycznej a rebours. Amant polskich scen kabaretowych.

Adam Wacławiak (7 minut Po)
Kolekcjoner rymów, romantyk, sybaryta, astenik, sangwinik z lekką domieszką melancholika. Muzycznie asertywny. Amant polskich scen kabaretowych.

Mateusz Marek vel. Matełko King (Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą)
Batman polskiej piosenki kabaretowej, poeta w tonacjach barowych, opisze wszystko - od leja po bombie, po tramwaj, i zrobi to doskonale. Amant polskich scen kabaretowych.

Ścibor Szpak (Ścibor&Szpak)
Mistrz kiełbasofonu i kotarynki, ale przez skromność na co dzień posługuje się gitarrrą. Specjalista od obrazy uczuć... Tzn. obrazu uczuć: używa słów niczym pędzla, malując jeże i inne zwierze, typy ludzkie i nieludzkie. Amant polskich scen kabaretowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane