koncert

ARTIA Akademia Artystyczna - Koncert Noworoczny

koncert

ARTIA Akademia Artystyczna - Koncert Noworoczny

ARTIA Akademia Artystyczna - Koncert Noworoczny - Bilety na koncert

W tym roku dzieci, młodzież oraz dorośli z Artii Akademii Artystycznej zaprezentują swoje umiejętności na profesjonalnej scenie.

Każdy z występujących otrzyma upominek, dzięki któremu wydarzenie pozostanie na długo w jego pamięci oraz poczuje się jak artysta, którego dotychczasowa praca nad umiejętnościami została doceniona.

Duża scena, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz garderoby już czekają na naszych artystów. Co więcej, dzieci, młodzież oraz dorośli będą mogli wzajemnie pooglądać swoje występy - zostały wydzielone miejsca na widowni, tak aby każda osoba mogła poczuć atmosferę tego pokazu. Niezapomniane chwile zostaną uwiecznione przez fotografa.

  • Bilety ulgowe: dzieci i młodzież ucząca się oraz emeryci i renciści.
  • Bilet ulgowy przysługuje także rodzicom dzieci, które występują na dwóch różnych turach pokazów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bielany Wrocławskie

Brak wydarzeń w: Bielany Wrocławskie

Recenzje i opinie: ARTIA Akademia Artystyczna - Koncert Noworoczny

Bardzo dobra organizacja imprezy, wspaniała atmosfera i duma z tego jakie postępy zrobiło dziecko uczęszczające na zajęcia.
Piękne wydarzenie gratulacje dla wszystkich którzy kształtują mlode osoby Rozwijając pasję tworząc kulturę . GRATULACJE
Świetny występ. Wzorowe warunki do tego typu widowisk.
Świetne występy, dzieci z pasją aż miło oglądać. Cudownie że tak działacie dziękuję w imieniu swoim i mojej szczęśliwej cyrki że jesteście 💐
Wspaniałą pracę wykonujecie!!! Dzieciaki są cudne i meeeega utalentowane. To była jedna z lepszych decyzji posyłając córkę do Waszej Szkoły. Jestem z niej bardzo dumna! Aż łezka kręciła się w oku💓 bardzo wzruszające! A ternenka Naszych Kryształków jest Najlepsza💓💓💓Dziękuję😉 Już nie możemy doczekać się następnego występu.
Wspaniale!
Występ pełen wzruszeń!
Jak zawsze wszystko przygotowane z dużą starannością. Dużo pozytywnych emocji dla artystów i widzów :)
Fantastyczne przeżycie, wspaniała organizacja. Niezapomniane chwile dla Rodziców i młodych Artystów. Duma nas rozpiera :) Dziękujemy!!!
Świetna impreza i organizacja. Osobiście musiałem aż 9 biletów kupić bo 3ka dzieci wystepwlowala ale i tak było warto. :)
Było świetnie!!
Nie bawiliśmy się wcala, bo jesteśmy na kwarantannie. Nie wiem dlaczego ktoś zezwolił na zorganizowanie takiej imprezy kiedy jest 30 tys zrażeń dziennie. Czy istnieje szansa zwroty wpłaconych pieniędzy? Pisałam maila w tej sprawie, ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi.
Piękne wydarzenie, jedyny minus to tłok i zamieszanie w szatniach
Wspaniały występ. Organizacja extra. Oświetlenie sali i nagłośnienie powala.
Fantastyczna impreza - fantastyczna kadra która jest wykwalifikowana i zaangażowana - mająca wpływ na rozwój dzieci i młodych ludzi!Jesteśmy z Państwem drugi rok i wkrótce dołączy młodsza córeczka ;)
Występ super. Polecam Artie super podejście do dzieci
Świetny koncert.
Występ rewelacja!!!! Cudowne było oglądać rozwijające się talenty:)))
Mama Lenki Super Squadad 24.01.2022 08:30

Polecane z kategorii koncert