koncert

Bibobit

koncert

Bibobit

Bibobit - Bilety na koncert

Jazz, funky, hip hop, elektronika, a nawet stare, dobre disco. Do tańczenia, śpiewania i klaskania. Zespół Bibobit promuje swoja EP-kę “Wdech”!

Suma wulkanicznej energii w wokalu, soczystego brzmienia sekcji dętej, wysmakowanych partii jazzowego fortepianu, ekspresyjnej elektroniki, oraz spontanicznej energii uwalnianej w niepowtarzalnych momentach improwizacji.
Zespół przekracza granice gatunkowe: łączy jazzowe harmonie i improwizacje z rapem, podsmaża je na elektronicznych tłustych brzmieniach i doprawia muzycznymi skojarzeniami każdego z członków zespołu. W Bibobicie każdy jest trochę z innego świata.
“Wilk”, nowy singiel zespołu to, jak mówi Daniel Moszczyński, wokalista zespołu, to piosenka o wychodzeniu z przeciętności i “pokonywaniu” samego siebie.

Zespół występuje w składzie:
Daniel Moszczyński – wokal, samplery, vocoder, adaptery, talk box
Bartek Pietsch – gitara basowa, wokal
Waldemar Franczyk – perkusja
Zdzisław Babiarski – piano
Patrycjusz Gruszecki – trąbka, flugelhorn
Jan Adamczewski – saksofon

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bibobit

Bardzo energetyczna impreza!!! Świetnie się bawiliśmy. THX Bibobit!!!
Bosko, energetycznie, świetny koncert. Takich wydarzeń nam potrzeba w kraju. Niesamowita energia płynie ze sceny.
Super koncert, super wokalista - prowadzący. Złapał kontakt z publicznością, dowcipny, swobodny no i głos ma😀 zespół też gra że wow. Przed nimi grał masażu mango project I też było super
Świetnie zorganizowany koncert - KADR ma swoistą duszę i każdy muzyczny event dobrze im wychodzi. Bibobit - fantastycznie zagrali! :)

Polecane z kategorii koncert