Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

CZAR OPERETKI NA DZIEŃ MATKI

koncert

CZAR OPERETKI NA DZIEŃ MATKI

CZAR OPERETKI NA DZIEŃ MATKI - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

27 maja godz.17.00

Kompozycje największych kompozytorów operetkowych takich jak F. Lehar, E. Kalman, J. Strauss przeniosą nas w zaczarowany świat operetki. Najsłynniejsze arie i duety zaprezentują nam Magdalena Barylak (sopran) i Tomasz Jedz (tenor), towarzyszyć im będzie Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Pawła Szczepańskiego .

Magdalena Barylak - czołowa solistka Opery Krakowskiej ,a także do niedawna Opery Wrocławskiej ,Teatru Wielkieo w Łodzi, Opery Nova w Bydgoszczy , Opery Bałtyckiej w Gdańsku, Opery Śląskiej w Bytomiu . Wspaniała Toska, Madama Butterfly, Aida, Halka, Lady Makbet , Giokonda ale również Saffi w "Baronie Cygąńskim" Johana Straussa ( Opera Krakowska i Teatr Wielki w Łodzi)

Tomasz Jedz - wieloletni solista Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Wielkiego w Poznaniu, Opery Krakowskiej, Opery śląskiej w Bytomiu, Teatru Roma w Warszawie, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Teatru Muzycznego w Gliwicach i Łodzi. Wykonuje główne partie operowe i operetkowe takie jak: Alfred w Trawiacie , Don Jose w Carmen, Cavaradossi w Tosce, Ismael w Nabucco, Barinkay w Baronie Cygańskim, Kamil w Wesołej wdówce, Alfred w Zemście Nietoperza czy Ewdin w Księżniczce

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+’’, ,,Rodzina+’’

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Racibórz

Brak wydarzeń w: Racibórz

Recenzje i opinie: CZAR OPERETKI NA DZIEŃ MATKI

Było super
28.05.2018 16:19
Super
Bogna 28.05.2018 08:38

Polecane z kategorii koncert