Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

koncert

Don Vasyl z zespołem z okazji Dnia Babci I Dziadka

koncert

Don Vasyl z zespołem z okazji Dnia Babci I Dziadka

Don Vasyl z zespołem z okazji Dnia Babci I Dziadka - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

DON VASYL Z ZESPOŁEM!

ZAPRASZAMY PAŃSTWA SERDECZNIE NA WYJATKOWY KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W WYKONANIU DON VASYLA Z RODZINNYM ZESPOŁEM.

USŁYSZYMY NAJWIĘKSZE PRZEBOJE PIOSENKARZA TAKIE JAK: „ JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH , „TAŃCZ ZE MNĄ MOJE ZYCIE „ , „JA JUŻ WYGRAŁEM „ I INNE.

NA SCENIE ZABRZMIĄ OKRASZONE GRĄ NA SKRZYPCACH I GITARACH UTALENTOWANYCH WNUKÓW DON VASYLA TAKIE HITY CYGAŃSKIE JAK: ORE, ORE, ZAGRAJ MI PIĘKNY CYGANIE, MY CYGANIE ORAZ WIELE INNYCH

Czas trwania koncertu: 80 minut

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii". Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Dziani, Wasyl Junior, Elza, Patrycja, Carmen, Tobi i wiele innych. Zmienia się zatem nazwa zespołu na Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy. Zespół w dalszym ciągu kultywuje tradycje artystyczne Romy.

ZAPRASZAMY!!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Don Vasyl z zespołem z okazji Dnia Babci I Dziadka


Jak działają recenzje?
Moja opinia to 3 gwiazdki z dwóch powodów!!! 1. To że zespół był okrojony w składzie było tylko parę osób… 2. W zasadzie najważniejszy po przybyciu na miejsce w zasadzie 5 min spóźnionym pani z obsługi mówi że nie ma już miejsc!!! Proszę mi wytłumaczyć jakim cudem nie ma miejsc gdzie wcześniej były wykupione bilety przez internet zapłacone !!! Jeżeli chodzi o organizacje to trochę trzeba się poduczyć 🤷🏻‍♀️
Morty 21.01.2024 14:42
Don Vasyl z zespołem z okazji Dnia Babci I Dziadka
Głuchołazy, 20.01.2024
Centrum Kultury