koncert

Gdybym Był Bogaty

koncert

Gdybym Był Bogaty

Gdybym Był Bogaty - Bilety na koncert

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Teatru Muzycznego w Poznaniu, podczas którego usłyszymy piosenki pochodzące z jednego z najsłynniejszych broadwayowskich musicali Skrzypek na dachu oraz niezapomniane piosenki ze spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30.
Koncert rozpocznie się od wizyty w Anatewce. Aktorzy, zespół taneczny i orkiestra Teatru zaprezentują utwory z uwielbianego na całym świecie Skrzypka na dachu - "Gdybym był bogaczem", "Modlitwa szabasowa", "Cud nad cudy" czy "Iść tam gdzie wzywa los". W drugiej części Teatr Muzyczny w Poznaniu zabierze nas w podróż w czasie za sprawą wiecznie żywych przebojów w specjalnych aranżacjach, dzięki którym przeniesiemy się do czasów przedwojennej Polski. Usłyszymy między innymi "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ach, jak przyjemnie", "Miłość Ci wszystko wybaczy" czy "Ach, te baby". Teksty, muzyka, kostiumy - wszystko przygotowane będzie tak, by móc w pełni przenieść się w tamte wspaniałe lata... Wszystkie utwory połączone w jedną przekrojową całość zapewnią barwne, roztańczone i pełne muzycznych przebojów widowisko.
Reżyseria: Łukasz Brzeziński Kierownictwo muzyczne: Michał Łaszewicz Opieka choreograficzna i inspicjent: Tomasz Manowski
ZESPÓŁ WOKALNY:
Wioleta Butler
Anna Lasota
Magdalena Szcześniewska
Dagmara Rybak
Anita Urban
Lucyna Winkel
Jolanta Wyrzykowska
Mateusz Feliński
Włodzimierz Kalemba
Mirek Kin
Przemysław Łukaszewicz
Maciej Ogórkiewicz
Wiesław Paprzycki
Jarosław Patycki
Tobiasz Szafraniak
Seweryn Wieczorek

TANCERZE: Zofia Grażyńska
Paula Goerlich
Aleksandra Piwowarek
Mateusz Adamczyk
Kacper Czyż
Bartosz Dopytalski
Jakub Grzelak


CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Gdybym Był Bogaty

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert