Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc

koncert Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc

Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Grażyna Brodzińska - Królowa polskiej sceny muzycznej wystąpi w Raciborzu wraz z Teatrem Muzycznym ORPHEUM Nairy Ayvazyan!

Kipiący przebojami koncert w wykonaniu Teatru Muzycznego Orpheum ze specjalnym udziałem Primadonny polskiej sceny muzycznej, Grażyny Brodzińskiej! Czołowi soliści opery i operetki, wspaniali tancerze, brawurowa orkiestra kameralna ''Orpheum'' oraz olśniewające wizualizacje scenograficzne dopełnią całości występu niekwestionowanej gwiazdy.

W programie: niezapomniane arie i duety m.in z operetek ''Księżniczka Czardasza'', ''Wesoła wdówka'', ''Perła z Tokayu'', ''Hrabina Marica'' czardasze, polki, walce oraz pieśni neapolitańskie.

Produkcje Teatru Muzycznego Orpheum z udziałem gwiazd estrady i telewizji to gwarant najwyższej jakości wykonawczej, to koncerty pełne elegancji i dobrego humoru, podczas których artyści nieustannie wchodzą w interakcje z publicznością: bawią, wzruszają, śmieszą do łez, zapraszają do wspólnego śpiewu i zabawy.

Nad wszystkim piecze sprawuje doskonale znana i lubiana przez śląską publiczność Naira Ayvazyan, śpiewaczka, osobowość telewizyjna i sceniczna, założycielka Teatru Orpheum.

Na potrzeby koncertu zostały stworzone zapierające dech wizualizacje scenograficzne, które swoim niepowtarzalnym klimatem wprowadzą widza w kolejne bajeczne czeluście muzycznego programu. Autorką wizualizacji jest wybitna reżyserka teatralna i filmowa, Emilia Sadowska.

Grażyna Brodzińska - Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej . Od lat niezmiennie porywa wielotysięczne widownie przy wypełnionych po brzegi salach koncertowych. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Teatr Muzyczny Orpheum - Teatr stworzony przez Nairę Ayvazyan, artystkę o ormiańskich korzeniach, która od wielu lat podbija serca śląskiej i polskiej publiczności. Naira Ayvazyan jest śpiewaczką, producentką oraz osobowość medialną, znaną z wielu występów z udziałem gwiazd telewizji, kabaretu i estrady. Wieloletnie doświadczenie sceniczne artystki było fundamentem do tworzenia teatru, który odwołuje się do najlepszych tradycji operetkowych w Polsce, jednocześnie skupiając wokół siebie najwybitniejszych wykonawców tego gatunku!

Występują:

Grażyna Brodzińska oraz Teatr Muzyczny Orpheum w obsadzie:

Naira Ayvazyan - Sopran

Łukasz Kostka - Baryton

Tancerze Teatru Muzycznego Orpheum

Orkiestra Kameralna ''Orpheum''

Realizatorzy koncertu

Scenariusz i reżyseria: Naira Ayvazyan

Wizualizacje: Emilia Sadowska

Czas trwania 80min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc

Klasa
15.11.2022 09:56
Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc
Racibórz, 13.11.2022
RCK RDK - sala widowiskowa
Bardzo nam się podobało...polecamy i do zobaczenia.
Andrzej 14.11.2022 10:44
Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc
Racibórz, 13.11.2022
RCK RDK - sala widowiskowa
Cudowny występ, szkoda tylko że tło się zawieszało
14.11.2022 08:34
Grażyna Brodzińska - Przetańczyć całą noc
Racibórz, 13.11.2022
RCK RDK - sala widowiskowa

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert