koncert

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

koncert

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami" - Bilety na koncert

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową.

Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

*„*Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Recital "Od La Scali do Piwnicy Pod Baranami" jest wieczorem pieśni i kabaretu. Dowcipne teksty kabaretowe rodem z Piwnicy Pod Baranami, piosenki charakterystyczne, liryczne wykonywane z akompaniamentem skrzypiec. Popisy solistyczne Jacka Wójcickiego z repertuarem piosenek z różnych nurtów rozrywki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.10.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

Pan Jacek Wójcicki jak zawsze rewelacyjny, porywający, wesoły i trafiający do serca. Organizacja bardzo dobra, niezbyt duża sala, obsługa kulturalna i dyskretna. Baardzo sobie chwale czas spędzony na samym recitalu jak i w Kuźni. Będę polecała znajomym :-)
Bardzo fajny koncert. Jacek Wójcicki na najwyższym poziomie. Śpiewał szlagiery; odgrywał małe scenki, które uświetniły występ. No i świetni muzycy. Polecam!
Super wydarzenie. Atmosfera świetna - różny repertuar :-)
Dziękujemy za wspaniały wieczór, prawdziwa uczta dla melomana, występ na najwyższym poziomie, czekamy na kolejny koncert p. Jacka Wójcickiego....zdecydowanie polecam
Klasa, elegancja, doskonały wokal i cudowna podróż w przeszłość czyli cały Pan Jacek. Cudowny i magiczny wieczór w mojej ukochanej Kuźni.
Profesjonalizm Pana Jacka i Panów akompaniujących zasługują tylko na najwyższą ocenę. Jestem oczarowana głosem p. Jacka, doborem repertuaru i wysoką kulturą narracji. To był wspaniały wieczór. I dlatego we wrześniu zamierzam pojechać do Krakowa, aby w Piwnicy pod Baranami delektować się tą formą kultury; pojadę nawet wtedy gdy nadal będzie konieczność funkcjonowania w warunkach dyskomfortu, jaki niewątpliwie powodują maseczki. Dziękuję, też organizatorom tego wieczoru.
Elżbieta Sawicka 22.07.2020 11:29
Nie mogło być inaczej, kiedy artysta tej klasy ma koncert. Piękny głos, inteligentny i dowcipny komentarz i dobór utworów taki, ze nogi same tupały cichutko a maski tłumiły śpiew publiczności. Bardzo dobre nagłośnienie. Wracamy z mężem za tydzień, na kolejny koncert w Kuźni.
Niesamowity głos, ponadczasowe piosenki, wspaniałe opowieści, niezapomniane wrażenia, płakałam ze wzruszenia, dziękuję
Było wspaniale, wreszcie powrót do normalności. Występ na wysokim poziomie! Głos, dowcip i dobór repertuaru uczynił wieczór niezapomnianym. Brawo, Brawo, Brawo!
Fantastyczny występ.

Polecane z kategorii koncert