Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Jazz Dreamers

koncert

Jazz Dreamers

Jazz Dreamers - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Stowarzyszenie Lindy Szau, zespół Jazz Dreamers oraz Stary Klasztor zapraszają na swingowe wydarzenie "Jazz Dreamers - koncert & potańcówka w Sali Witrażowej!"

Termin: 1 października 2023, niedziela, 19.30
Miejsce: Sala Witrażowa Starego Klasztoru
Ceny:
I pula - 60 PLN
II pula - 70 PLN
III pula - 80 PLN

Jazz Dreamers wracają!
Po intensywnym weekendzie "to the bridge" i kilkunastu godzinach spędzonych na warsztatach prowadzonych przez wybitnego muzyka z Londynu Stevena Coombe zaprezentują swoje wspaniałe swingowe brzmienie!
Kto wie? Może czeka nas niespodzianka i na scenie wystąpi ktoś jeszcze? �
Jazz Dreamers, 9. osobowy skład dowodzony przez puzonistę Macieja Walczyńskiego w swoich występach zaprasza na niezwykłą podróż od Nowego Orleanu, aż po nowojorski Harlem, grając najlepsze kawałki z pogranicza jazzu tradycyjnego i swinga. I to właśnie ten swingowy vibe skojarzył Jazz Dreamers z tanecznym Stowarzyszeniem Lindy Szau, pierwszą i największą grupą swingową we Wrocławiu, organizującą zajęcia taneczne, warsztaty, regularne potańcówki i duże festiwale muzyczno-taneczne.Od tej pory zespół ukierunkował się na granie dla tancerzy, a efekty tej współpracy będziecie mieli okazję usłyszeć i zobaczyć w Sali Witrażowej Starego Klasztoru!
Zespół Jazz Dreamers zagra w składzie:
Maciej Walczyński- puzon,
Antoni Krasowski- trąbka i flugelhorn,
Tomasz Marchewka - trąbka i flugelhorn
Paweł Netzel- klarnet, ,
Piotr Gnyszka - saksofony,
Łukasz Schmidt - saksofony
Adam Chomiuk - kontrabas,
Mateusz Muzioł - perkusja,
Piotr Kluzowicz - piano
Plan wieczoru:
19.30 - rozpoczęcie imprezy, DJ Set
20.00 - Jazz Dreamers Set 1
20.45 - DJ Set
21.05 - Jazz Dreamers Set 2
21.55 - DJ Set
22.15 - Jazz Dreamers Set 3
23.00 - zakończenie imprezy.

REGULAMIN WYDARZENIA:

 1. Impreza organizowane jest pod nazwą “Jazz Dreamers - koncert & potańcówka w Sali Witrażowej!”
 2. Głównym organizatorem wydarzenia Stowarzyszenie Lindy Szau.
 3. Wstęp Uczestnika Imprezy na teren Imprezy odbywa się wyłącznie za okazaniem ważnego biletu wstępu,. Organizator rości sobie prawo do skontrolowania biletu także w dowolnym momencie trwania Imprezy. W przypadku braku biletu w trakcie trwania wydarzenia, organizatorowi przysługuje prawo do usunięcia/wyproszenia uczestnika z terenu wydarzenia.
 4. „Uczestnikiem” imprezy jest osoba posiadająca ważny bilet wstępu lub wpis na listę gości.
  Każdy Uczestnik Imprezy zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się Impreza.
 5. Zabrania się wnoszenia na teren Imprezy i tereny przyległe: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, selfie sticków, statywów, parasoli z ostrym zakończeniem, innych przedmiotów, które w ocenie Organizatora mogą spowodować zagrożenie. Niedozwolone jest wnoszenie napojów i jedzenia, z wyłączeniem osób których stan zdrowia wymaga specjalistycznej diety potwierdzonej orzeczeniem lekarskim.
 6. Osoby posiadające wyżej wymienione artykuły mogą nie zostać wpuszczone na teren Imprezy lub wyproszone z terenu Imprezy, po stwierdzeniu, że ww. przedmioty wnieśli, a ich bilet zostanie unieważniony.
 7. Osobom, którym w przypadkach przewidzianych Regulaminem oraz przepisami prawa odmówiono wstępu na Imprezę lub zostały zobowiązane do opuszczenia jej terenu, nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora, a w szczególności roszczenia o zwrot ceny biletu.
 8. Organizatorzy mają prawo do utrwalania przebiegu Imprezy wraz z wizerunkiem Uczestników Imprezy za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz do eksploatowania tych materiałów bez dodatkowej zgody Uczestnika.
 9. Organizatorzy mają prawo do wyproszenia z Imprezy osób przeszkadzających innym Uczestnikom w odbiorze koncertu, w szczególności osób pod wpływem alkoholu, głośnych lub agresywnych. Osoby te tracą prawo do reklamacji i roszczeń względem Organizatora.
  Poprzez zakup biletu Uczestnik akceptuje niniejszy Regulamin oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
  10 Bilet ważny jest jedynie z widocznym kodem kresowym lub kodem QR. Bilet może być wydrukowany lub okazany na urządzeniu elektronicznym. Potwierdzenie zapłaty lub zamówienia nie jest równoznaczne z posiadaniem biletu i nie stanowi dokumentu potwierdzającego możliwość uczestnictwa w Imprezie.
 10. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren Imprezy. Uczestnik podejmując decyzję o wyjściu z terenu Imprezy bez zgłoszenia i zgody Organizatora, ponosi ryzyko odmowy ponownego wstępu na teren Imprezy.
 11. Zwrot biletów możliwu jest tylko w przypadku odwołania Imprezy lub w wypadku znaczącej zmiany programu, miejsca lub terminu Imprezy. Poprzez znaczącą zmianę terminu Imprezy rozumie się przesunięcie w czasie godziny jej rozpoczęcia o minimum 2 godziny.
 12. Zwrot biletów możliwy jest jedynie w miejscu ich zakupu.
 13. Organizator nie jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy z tytułu niewykorzystanego biletu.
 14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem ostateczne decyzje w sprawach organizacyjno-porządkowych należą do upoważnionych przedstawicieli Organizatora.
 16. Ewentualne reklamacje prosimy kierować na adres mailowy bileterii w której zakupili Państwo bilety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Jazz Dreamers


Jak działają recenzje?
Wspaniała potańcówka z muzyką na żywo, po prostu czad. Poprzedzona wartościowymi warsztatami z muzykalności w lindy hop zorganizowanymi przez Lindy Szau - prowadzonymi przez Stevena Coombe i Jessy Miller z udziałem zespołu Jazz Dreamers.
Grzegorz Jerzy 18.10.2023 14:28
Świetne granie i atmosfera!
02.10.2023 14:35
Super występ. Muzyka grana przez Jazz Dreamers porywała do tańca! Do zobaczenia na następnym koncercie :)
Agata 02.10.2023 11:11
Świetny koncert i potańcówka.
Olga 02.10.2023 10:46
Super tańce + występ instruktorów majstersztyk :) Polecam!
Aleksander 02.10.2023 08:36

Polecane z kategorii koncert